Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone]

672 odpowiedzi na ten temat

#121 Share gregc330

gregc330

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 18 luty 2009 - 21:12

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone]

Tez widzialem u kolesi 3 sekcyjnego w ciapolocie, ale ciagnik dlugo im nie wytzrymal:D pojezdzili 2 lata i sprzedali i ciagnik i tura oddzielnie, bo ciapek sie rozpolawial im doslownie;

Może mieli długiego tura typu TUR2 co w zasadzie zwieksza obciążenie jakie działa na ciągnik i go wtedy przełamuje, a tak poza tym wszystko zależy czy pracujesz z głową.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] Dzisiaj, 03:18
  •  

#122 Share adrys

adrys

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 19 luty 2009 - 09:30

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] ja nie mam wcale przeciwwagi i woze siano i obornik. jakos dajerade. a tak wogóle to duzo daje ta przeciwwaga??

#123 Share lisu

lisu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 03 marzec 2009 - 20:51

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] da rade tylko bedziesz jezdzil do tylu i do przodu a w lewo i prowo to nie bedzie skrecal bo moj wojek ma i sie nie da <_<

#124 Share marcinek904

marcinek904

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 13 marzec 2009 - 23:24

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] witam mocne chlopy jestescie :) powiedzcie tylko jak kręcicie kierownicą z takim ciężarem, i jaki ciężar ma przeciwwaga..... bo to co piszecie to chyba inżynieria ekstremalna :)

#125 Share marcinek904

marcinek904

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 13 marzec 2009 - 23:26

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] Zgadzam się i niech kolega szykuje się na remont przedniego mostu, bo wśród moich znajomych to częste przypadki.

#126 Share pietrasek

pietrasek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 25 marzec 2009 - 09:06

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] ale wspomaganie to ja już mam założone :lol:

#127 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6292 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 25 marzec 2009 - 17:33

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] a możesz powiedzieć ile Cie kosztowało?
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#128 Share Grzesiek84

Grzesiek84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 314 postów

Napisany 25 marzec 2009 - 20:13

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] i mozesz kolego pietrasek podac jakieś szczególy odnośnie tego wspomagania i fotki wrzucić jak coś to prosze na emaila: boss1-1984@o2.pl i jaki rozdzielacz jeśli tur dwusekcyjny?

#129 Share lukasz345

lukasz345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 274 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze---->NH

Napisany 28 marzec 2009 - 20:55

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] na pewno lżej się kręci i ciągnik jest stabilniejszy (nie buja go w przód i w tył)

#130 Share caseon

caseon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO
    SAMOCHODY

Napisany 29 kwiecień 2009 - 20:26

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] Mam pytanie z innej beczki czy da sie przerobic tura od c-360 do c-330 ? czekam na odpowiedzi :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#131 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 29 kwiecień 2009 - 20:34

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] Znajomy to przerabiał ale cały problem w tym że do c 360 przydały by się sanki a do c 330 nie ma zrobił to bez sanek i zaraz połamał c 360

ja mam pytanie dotyczące wzmocnienia udzwigu w ciapku czy wymiana pompy hydrauliki na nową jakąś wydajniejszą jest lepsza czy od razu bawić się w pompe zewnętrzną na wałek wom, bo chciałbym żeby ciapek dzwigał żwawo na wolnych obr :D

#132 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 29 kwiecień 2009 - 20:40

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] Pewnie ze się da :D Ja na C330 mam Tura z C360, dorobione mam tylko mocowania. Jutro postaram się dodać fotki tych mocowań.

@Ferdek07 - jak już się bawisz hydraulika to rób od razu zewnętrzną pompę. Tyle że ja bym dał tą pompę na wałku kardana przymocowanego do koła zamachowego, wtedy będziesz miał hydraulikę niezależna od sprzęgła :D

Honda - The Power of Dreams :)

#133 Share caseon

caseon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO
    SAMOCHODY

Napisany 29 kwiecień 2009 - 20:42

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] aha czyli idzie to przerobic dzieki za odpowiedzi :D

#134 Share adrian2

adrian2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 01 maj 2009 - 21:47

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] Przeciwwaga dużo daje.Ja mam prawie komplet obciążników na tylnych kołach i na polu z przeciwwagą mieli a co dopiero bez.Po bele nie używam skrzynki bo ciągam nim przyczepe.A co z firmą Pomarol?.Mój jest z tej firmy z 1996 roku.
-U-R-S-U-S- i wszystko jasne.

#135 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 01 maj 2009 - 22:49

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] Ja przeciwwagi używam praktyczne tylko do kiszonek :) Na turze mam udźwig 700kg :)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#136 Share Stas25

Stas25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 11 maj 2009 - 12:48

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] u mnie dzwiga i 1000kg tyle że nie da się jechać :P

Nie cytujemy ostatniego posta, a swoje przemyślenia piszemy w górnym okienku

Edytowany przez lysyrolnik, 11 maj 2009 - 13:38.

#137 Share Grzesiek84

Grzesiek84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 314 postów

Napisany 03 czerwiec 2009 - 11:11

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] koledzy będę do C330 zakładał tura w garażu mam rozdzielacz ten na błotnik orginał od C330 jedno sekcyjny nie używany od dawna. Teraz moje pytanie tura 1 sekcyjnego podpiąć pod ten rozdzielacz czy pod rozdzielacz pod siedzeniem????? zakładając dodatkową rurkę na wyjście hydrauliki, co jest w praktyce lepsze, bo słyszałem opinie że ten na błotniku często leje olejem mimo jego uszczelniania, dodam że do niczego innego hydrauliki zewnętrznej nie wykorzystuje.

#138 Share adrys

adrys

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 13 czerwiec 2009 - 10:48

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] ja mam ciapka z turem i mam podpietego pod siedzeniem. podnoszenie jest na srodkowej pozycji. prawda ze ten rozdzielacz ciagle leje olejem i wiecznie błotnik brudny. a nie wiesz jak sie podkreca zawór w c-330? bo nie wiem gdzie.

#139 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 13 czerwiec 2009 - 17:08

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] poczytaj w tym temacie jest dużo napisane o podkręcaniu zaworu (ostatnie 2 strony) http://www.agrofoto....n...60&start=60

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#140 Share Hunter

Hunter

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 15 czerwiec 2009 - 14:16

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] Ktoś kiedyś pisało założeniu dodatkowej pompy do c-330 na pasek w miejsce sprężarki.Patent został przetestowany i działa.Zastosowałem pompe od Bizona tyle ze zmieniłem kierunek obrotów, kółko pas0we o średnicy 17 cm.Udżwig i wydajnosc tura zwiększyła się sporo.
Ale o ile to narazie nie wiem bo jestem w trakcie przeróbki.Jutro zamierzam założyć siłowniki ( o większej średnicy tłoczyska) zamiast tych oryginalnych .Rama wzmacniająca cały ciagnik jest przygotowana ale jeszcze jej nie załozylem. Jak skończę przeróbkę to zrobię fotki.Zaznaczam, iż przerabiam tura w c-330 z czystej ciekawosci gdyż do większych ciężarów mam większy ciągnik z turem:)