abuk14

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone]

Polecane posty

Gość   
Gość

Nie pisz tak bo zrobia z ciebie forumowego alkoholika jak że mnie :(

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

Wszystko jest dla ludzi, alkohol też, tylko w odpowiednich ilościach 

Ale lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem

  • Haha 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To że lubię ostro zakrapiane imprezy nie czyni że mnie alkoholika, bo zwykle w tygodniu nawet piwa nie wypije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5593
1 godzinę temu, dzikiWschód napisał:

witam bardzo wolno podnosi tura, na wolnych obrotach nie da rady podnieść ciezaru dopiero po dodaniu gazu po mały idzie w gore. pompa wymieniana rok temu a rozdzielacz ma ok pół roku

Dwie niebieskie tabletki do oleju i będzie tydzień podnosić tylko więcej nie dawaj bo nie opuścisz 😆

  • Haha 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16858
PrezeS92 napisał:

Pewnie pompa pękła.

IMG_20190524_123542_3.jpg

IMG_20190524_123512_9.jpg

o, moja pekla w tym samym miejscu. az srubka sie wykrecila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdeXZet    151

Sama wymiana pompy na pewno pomoże ale jeżeli za duże ciśnienie ustawione na rozdzielaczu to i tak jak nie wydmucha uszczelnień to pęknie pompa, po wymianie pompy koniecznie manometr i sprawdzić ciśnienie.

Ja 3 lata temu wymieniałem pompę, chodziło zadowalająco przez rok potem wolniej podnosił, wpoiłem zegar i pokazało 160bar niby ok ale to nie było to, wstawiłem nową pompę i zmierzyłem ciśnienie, a tam 250 bar, nic dziwnego że pompowała tylko rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdeXZet    151

książkowo 30 ma bodajże 120bar, lecz żeliwna pompa powinna wytrzymać 150-160bar 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    1003

140-150 bar jest w miarę bezpieczne, im więcej tym ryzyko się zwiększa że może pęknąć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikiWschód    230

sprawdziłem filtr do hydrauliki ten z boku obudowy skrzyni i był w 50% zapchany ale po wyczyszczeniu nic się nie zmieniło, czy w c330 jest jeszcze jakiś filtr w środku skrzyni? dodam że ten bród to w większości silikon w zimą zdejmowalismy pokrywę żeby wymienić napęd roznicowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdeXZet    151

filtr jest jeden właśnie ten po prawej stronie, ale dalej nie wiadomo jakie ciśnienie podaje rozdzielacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16858
extrabyk napisał:

Jeśli ma to co ? Tam też ma napchać silokonu ?

😆

nie o to chodzilo. jesli ma to wyjalbym pompe, podlaczyl pod wyjscie cisnienia w innym ciagniku i sprawdzil ktoredy daje olejem. jesli pompa bedzie sucha zaczalbym szukac gdzie indziej. najpierw trzeba zaczac od serca ukladu krazenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz51195    0

Witam, panowie chce dołożyć 3 sekcje do tura, najbardziej chodzi mi o krokodyla. I czy taniej wyjdzie mi go zrobić samemu czy oddać go to firmy produkującej tury, u mnie w okolicy firma powiedziała mi że dorobienie krokodyla to koszt ok 1200zł, a firma gdzie kupiłem tura powiedziała mi że do tych moich wideł nie da rady dorobić krokodyla bo można pogiąć całą ramę od zębów i że koszt kompletnego zestawu to koszt 1800zł, a ile was wyszło dorobienie krokodyla i czy to prawda że mogę wygiąć  starą konstrukcje?? Pozdrawiam..

Edytowano przez lukasz51195

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Witam serdecznie. Mam pilną sprawę. Mam w c 330 ładowacz czołowy trzysekcyjny. Jest podłączony w ten sposób, że rozdzielacz od podnośnika ma jedno gniazdo do przyczepy, a na błotniku mam rozdzielacz od ładowacza podłączony pod te dwie rurki w rozdzielaczu dolnym. Max udźwig ładowacza w tej chwili to 250 kg na wysokość przyczepy. Belkę słomy po sipmie muszę na większym gazie. O balocie nie ma mowy. Podnośnik działa bez zarzutu, opryskiwacz 400 l czy pełną przyczepę podnosi bez dodawania gazu. Ale chodzi mi o ładowacz, bo jutro będę kładł obornik na wysoki rozrzutnik i musi dobrze podnosić. Zawór w rozdzielaczu trzysekcyjnym od ładowacza mam wkręcony do oporu, co daje 120 bar na pełnym gazie. Czy zawór w dolnym rozdzielaczu ma wpływ na ciśnienie w ładowaczu? Może jest jakiś lepszy sposób podłączenia? I pytanie przy okazji. Z dolnego rozdzielacza z gniazda przyczepy bez względu na położenie dźwigni sterującej kapie mi olej. Stało to się nagle. Podejrzewam, że to zdarte oringi na suwaku w rozdzielaczu. Kupiłem go ok. 10 lat temu nowy Archimedes. Trudno to naprawić? Szczerze mówiąc nigdy jeszcze nie rozbierałem żadnego rozdzielacza. Dziękuję wszystkim za odpowiedź. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, mam problem z moim ursusem c330m. mianowicie jakiś czas temu zauważyłem na bloku olej, poszła uszczelka pod głowicą. wymieniłem uszczelkę, po założeniu, dokręceniu kolejnością i odpowiednim momentem uszczelka puszcza w tym samym miejscu. Ciągnik pracował 3 min, woda w oleju, na zaworach. Uszczelka była 1,2 a założyłem miedzianą 2mm. Głowica przepuszcza? Głowicę mam oddać do planowania i sprawdzenia szczelności ale to koszt 500 zł+, dwa tygodnie czekania i nie wiadomo czy to przyczyna. Jak sprawdzić szczelność tulei? ciągnik potrzebny na sobotę a tutaj takie mankamenty, ok, 3500h przebiegu, żadnych zarysowań na bloku, stara uszczelka zeszła praktycznie sama, silnik ogólnie w dobrej kondycji, nie bierze oleju.  jestem praktycznie pewien że to nie wina bloku tylko tulei lub głowicy, jakieś sugestie?
    • Przez Kamil2710
      Witam!
      Otóż mam problem, na zimę wlałem płyn chłodniczy zamiast wody i w zimę było wszystko w porządku, ale na wiosnę przy przy pracy na działce zauważyłem że temperatura urosła. Okazało się ze płyn trafił do oleju. Jak się dowiedzieć którędy? Bo wlałem wodę zimną i nawet kropla nie ubyła, a jak wlałem gorącą i ciągnik był odpalony to coś ale bardzo mało ubyło.
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, mam problem w swojej c330m, od jakiegoś czasu ciągnik zaczął wariować w kwestii instalacji,  iskrzył na akumulatorze, palił przerywacz kierunkowskazów itd, wie ktoś jak prawidłowo powinny być podpięte kablę w stacyjce ? mam wrażenie że wszystko jest wymieszane ze sobą i tu jest problem.






    • Przez Fabian3
      Zamierzam malować c330 i mam pytanie ile farby pójdzie na maske,błotniki a ile na całe podwozie? Na masce i błotnikach zamierzam położyć podkład i gdzieś około 2/3 warst farby żółtej. Z góry dzięki.
    • Przez DanielKocima
      Witam dostałem od dziadka Ursusa c 330 3p problem polega na tym że nie posiadamy do niego żadnych papierów ani dokumentów a chciałbym go zarejestrować żeby móc legalnie jeździć po drogach, jak się do tego zabrać na zabytek nie wchodzi w grę ponieważ jest inny silnik z góry dziękuję za pomoc
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj