abuk14

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone]

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
przemrolnik    14

Jeśli jest ktos bardzo wymagający do C-330 można zalożyc wspomaganie kierownicy, którego koszt wynosi jakies 3000pln.

 

 

Śmiech na sali :lol: Owszem, jeśli ktoś nie myśli.. i ma za dużo pieniędzy to moze kupić to drogie wspomaganie za 3tysiące ...

Powiem Wam że wspomaganie można zrobić na tip-top w 500zł. I będzie pięknie leciutko. Radzę wam pomyśleć.. jeśli nie macie dużo PLN a chcecie mieć wspomaganie ... Jakby co to możecie pisać na nr.GG : 9409663 . Pozdrawiam :)

Edytowano przez przemrolnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hubert8245    24

@konarek, ja mam tura z Józefowa, wykonanie to w skali szkolnej na takie słabe 3 <_< (ale czego się spodziewać po takiej cenie) malatura słaba, tarcza do wideł jest tak badziewna, że po 2 sezonach urwało się ucho do zaczepiania siłownika 2 sekcji, wykonanie jest niezbyt estetyczne, ale wytrzymałość ma dobrą, bela kiszonki to dla niego nie problem, podnosi się lekko tylko ciężej jechać niestety, wysokość podnoszenia na przedłużkach wynosi ~310cm. Ogólnie na tą robotę co jest u mnie to myślę że jeszcze trochę wytrzyma. Jeżeli miałby co przewalać w ciągu roku to lepiej kupić coś z hydrametu, bądź AT5 hydrometalu tylko z tym wiąże się wyższa cena, ale wybór należy do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konarek    0

@Hubert8245

Właśnie miałem zamiar kupić tur z józefowa :rolleyes: ale teraz to mnie troche zniechęciłeś :blink:

U mnie nie miałby on dużo roboty, a mianowicie: Rocznie 200 belek siana załadować,trochę piachu,100 t. obornika, myślisz że da radę bez żadnych komplikacji przez kilka dobrych lat?

A u Ciebie ile ma roboty? Mozę go nadmiernie eksploatujesz? :rolleyes: :rolleyes:

Edytowano przez konarek

sprzedam:
_Nowa Pompa hydrauliczna podnośnika (nie wzmocniona) c330 Hydrotor Tuchola (z gwarancją) -200 zł
|PW| **Przedmiot mogę wystawić na Allegro**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romeo500    8

Czy dostosowanie tura od C-330 do C-360 jest opłacalne? Co trzeba przerobić? Jest na sprzedaż i nie wiem czy jest to dobry pomysł. Tur jednosekcyjny. Dzieki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konarek    0

ja kupiłem tur jednosekcyjny firmy Meprozet w zeszłym tygodniu w Premium Trade (składnicy maszyn) http://rolnicze-maszyny.pl/

Kosztował mnie 4400zł+ 100zł transport. Transport jest bardzo tani ponieważ przy transporcie małej maszyny(takiej jak tur) nawet na drugi koniec polski wynosi do 200zł. W moim przypadku było to ok. 450km


sprzedam:
_Nowa Pompa hydrauliczna podnośnika (nie wzmocniona) c330 Hydrotor Tuchola (z gwarancją) -200 zł
|PW| **Przedmiot mogę wystawić na Allegro**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej38    0

Witam jeśli interesuje cie tur do c-330 to mam takiego używanego sprzedam go tanio bo zamówiłem do rollera z Giżycka. Podaje tel 663-763-273

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek5221    0

Witam mam zamiar kupić tura do ciapka 1 sekcyjnego potem w razie potrzeby go przerobie. Z tych na allegro najciekawszy wydaje sie ten http://allegro.pl/tur-ladowacz-czolowy-do-t25-c-330-c-360-mf255-i1844281873.html z tego co piszą podnosi on najwyżej i ma największy udźwig posiada ktoś taki tur? Bądź też macie jakieś inne propozycj jaki wziąsć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek175    1

Witam! Mam kilka pytań dotyczących tura do ciapka ,a więc:

Czy opłaca się zakładać tura dwu sekcyjnego do ursusa(na zwykłej pompie lub wzmacnianej).

Czy opłaca się kupować Tura z Hydrametu 3a czy może lepiej jakieś lepsze rzemiosło? Jeśli tak to jakie?

Może ktoś zna Konkurencyjne ceny Tura 3a (oprócz tych z allegro).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7850

witam

ja w swojej c 330 mam tura 2 sekcyjnego rok czasu chodzil na pompie oryginalnej ale niestety po roku pompa padla i kupilem nowa wzmacniana i tu widac roznice tur szybciej i wiecej podnosi 2 sekcja szybciej dziala ogolnie na wzmoocnionej jest żwawszy

do kladzenia balotow w malej stodole super do wywozu obornika z kurnika/obory tez super bo ciagnik skretny

moj tur jest z pleszewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin2057    22

a jak myslicie jeśli do trzydziestki bym kupił tura jednosekcyjnego i dodał mu 2 sekcje do sterowania łyzka i bym załozył chwytak do balotów sianokiszonki czy ciągnik by wytrzymał i tur by podniusł. w ciągu roku miałbym do załadowania ok 120 balotów sianokiszonki na przyczepe i potem z przyczepy na owijarke z owijarki na składowisko i jeszczepotem do obory. Co o tym myślicie jest sens inwestowac w takie rozwiazanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
momek    27

powiem ci kolego ta pompa co jest w 30 jest za słaba do 3sekcji tzn zamała wydajnośc jak byś chciaał coś takiego zrobić to polecał bym pompe na wom bo takto tto w momencie silnik ci się skończy

ja do swojej dorobiłem krokodyla to w gnoju już siadała mimo że pompa była nowa i podkręcona na zawoże bespieczeństwa

ps. z kąd jesteś dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin2057    22

dokładnie to jest z powiatu łaskiego woj łódzkie.

A jeżeli bym, załozył pompe na WOM np. taką od trolla i zewnetrzny zbiornik oleju to ciagnik by wytrzymał, chodzi mi szczegolnie o przednia oś, przednie koła i silnik, bo wiadomo tur troche waży, chwytak i jeszcze balot sianokiszonki ok 400-500kg więc dodatkowa waga na przud, czy nie peknie na pół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Przednia oś wytrzyma około tony udźwigu na wysięgniku. Sam w tym roku przestawiałem palety z cementem po 800kg. Podczas załadunku obornika lub wybierania sianokiszonki z pryzmy tył ciągnika się unosił jeśli nie było przeciwwagi.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, mam problem w swojej c330m, od jakiegoś czasu ciągnik zaczął wariować w kwestii instalacji,  iskrzył na akumulatorze, palił przerywacz kierunkowskazów itd, wie ktoś jak prawidłowo powinny być podpięte kablę w stacyjce ? mam wrażenie że wszystko jest wymieszane ze sobą i tu jest problem.






    • Przez Fabian3
      Zamierzam malować c330 i mam pytanie ile farby pójdzie na maske,błotniki a ile na całe podwozie? Na masce i błotnikach zamierzam położyć podkład i gdzieś około 2/3 warst farby żółtej. Z góry dzięki.
    • Przez DanielKocima
      Witam dostałem od dziadka Ursusa c 330 3p problem polega na tym że nie posiadamy do niego żadnych papierów ani dokumentów a chciałbym go zarejestrować żeby móc legalnie jeździć po drogach, jak się do tego zabrać na zabytek nie wchodzi w grę ponieważ jest inny silnik z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Karol12
      To co w temacie
    • Przez vitoma
      Czesc
       
      Czy moge zamiast zalecanego Hipola 6 uzyc do C330/360 oleju przekladniowego klasy 80W90 "zachodnich" firm ? Np. castrol, elf, mobil, valvoline ?
       
      oczywiscie planuje calkowita wymiane oleju. do tej pory byl zalany hipol 6.
       
      Z tego co widze to obecnie produkowany przez Orlen Hipol 6 rowniez ma klase 80W90, i jakis oznaczenie GL-4 . Nie wiem co ono oznacza.
       
      Jest tez olej Orlen Agro 80W90.
       
      Czy wszystkie wymienione moga zastapic orginalnego Hipola 6 podczas wymiany?'
       
      dzieki
      pozdrawiam
      Piotrek
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj