abuk14

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone]

Polecane posty

mateusz582    17

amorki ten tur na filmiku jest opuszczany na linkę bo na siłowniku to tak szybko nie opadnie łycha

 

amorki ten tur na filmiku jest opuszczany na linkę bo na siłowniku to tak szybko nie opadnie łycha. a my chcemy żeby sie na siłowniku opuszczało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielek24    30

a żeby sterować krokodylem tak jak w filmiku potrzeba jakis dodatkowy rozdzielacz,czy można podpiąć przewody i sterowac tym oryginalnym na błotniku.

a czwytak bel ktoś podczepiał do 30stki z takim zwykłym turem?jesli tak to jak działało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amorki    1
Napisano (edytowany)

Wiem normalne że jest na linkę tam ktoś zrobił na własne potrzeby amatorsko logiczne że jak 3 sekcje to musi być siłownik do pochyłu i krokodyl lub chwytak podałem tylko dla przykładu żebyś zobaczył jak ładnie i szybko sobie radził w pracy z krokodylem ,Proszę bardzo

Edytowano przez amorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Tylko że ten pierwszy TUR z linku autora tematu to ładowacz [Hydramet TUR 3B] może za większą kasę ale wyposażony w euroramkę, większy udźwig [grubsze siłowniki] i ma krótszy wysięgnik przez co przednia oś tak nie obrywa ;)

Bo komu by się chciało ręcznie szarpać krokodyla żeby zaczepić na te bolce? Bo mi nie i dlatego wybrałem TUR 3B B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz582    17

kris14 popieram

A czy ten tur 3B będzie pasował do 330 .bo na moje oko jest on dla 60 i innych ale nie do 330

Gadałem ze znajomym to powiedział że dorobią w tej firmie mocowania nawet do 330.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Widziałem w akcji 3B na c 360 i na pewno nie zdecydował bym się na taki tur do c330, 3B wazy 575kg, do tego krokodyl ponad 200kg i co z tego że mało wystaje, jak c 360 z przeciwwagą w błocie męczy się ślizga, wszystkie sekcje wolno pracują, po zastosowaniu szerokich kół nie da się ukręcić kierownicą, jak ktoś chce ok ale od razu trzeba się przymierzać do wspomagania kierownicy i wydajniejszej pompy, heh nie bez przyczyny ktoś kiedyś opracował tura na linkę do tych ciągników, bo w sumie to też ma swoje plusy, trach i wyładowane i pojechał dalej następne widły nabrać, a z tymi 3 sekcjami wszystko odbywa się wolniej no ale i tak wolał bym 3 sekcyjny, z tym że do c 330 coś z tych rzemiosła z allegro do c 330 przynajmniej masa dużo niższa niż 3B no i cena ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANDRZEJ155    0

Jak by ktoś miał na sprzedanie tura do C-330 produkcja babiński Zawady w rozsądnej cenie to ja chętnie kupię proszę o odpowiedź

Edytowano przez nasil90
Pisanie z Caps Lockiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel6840    47

mam problem z turem właśnie w ciapku, firmy meprozet mam powietrze w siłownikach i nie mogę się go pozbyć user @andrzej2110 podpowiedział mi by zostawić go na kilka dni z podniesionym na maxsa a stał trzy dni i trzy noce i nic :( jak można to jakoś inaczej zrobić ? :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stas25    1

tak bedzie bo pewnie masz pompe nie szczelną i łapie lewego powietrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stas25    1

A zawór przeciążeniowy sprawdzałeś lub może coś ciężkiego dzwigałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel6840    47

zawór sprawdzałem, podłożyłem sobie nakrędke 8mke bo były cztery podkładki w fabryce tak był ustawiony bo plombe zrywałem,nic takiego nie dźwigałem bele słomy, obornik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konarek    0

Kupię tur do c330 :D:lol:


sprzedam:
_Nowa Pompa hydrauliczna podnośnika (nie wzmocniona) c330 Hydrotor Tuchola (z gwarancją) -200 zł
|PW| **Przedmiot mogę wystawić na Allegro**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konarek    0

tzn.?


sprzedam:
_Nowa Pompa hydrauliczna podnośnika (nie wzmocniona) c330 Hydrotor Tuchola (z gwarancją) -200 zł
|PW| **Przedmiot mogę wystawić na Allegro**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel6840    47

@Koles on jest z meprozetu, myśle że powietrze niechce wyjść bo mam szczelne tłoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konarek    0

ale samoróbka...

takiego to nie chce :unsure:


sprzedam:
_Nowa Pompa hydrauliczna podnośnika (nie wzmocniona) c330 Hydrotor Tuchola (z gwarancją) -200 zł
|PW| **Przedmiot mogę wystawić na Allegro**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOLES    0

To nie samoróbka. W mojej galerii jest taki tur. Dwie sekcje, osobny rozdzielacz, szufla, widły na kutych zębach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konarek    0

widziałem :rolleyes: ale to jest samoróbka a jak nie to powiedz jakiego producenta

:)


sprzedam:
_Nowa Pompa hydrauliczna podnośnika (nie wzmocniona) c330 Hydrotor Tuchola (z gwarancją) -200 zł
|PW| **Przedmiot mogę wystawić na Allegro**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOLES    0

Samoróbka to coś sklecone samemu w wolnej chwili. A tym zajmuje się od jakiegoś czasu rzemieślnik

z mojej okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gesy    5

@Koles on jest z meprozetu, myśle że powietrze niechce wyjść bo mam szczelne tłoki

witam ,tak po mojemu to niechce ci się odpowietrzyć bo pompa ciągnie lewe powietrze,często właśnie

po wymianie pompy tak sie dzieje,powietrze byćmoże zasysa na kolanku,wystarczy tylko troche przekręcić ijuż bedzie ciągneło musisz sprawdzić,ja tak miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1561

Zmierzyłem, Średnica tłoka(tego starego czyli grubszego)= 43mm, obecnego- 37,5mm ;)

 

Ja u siebie mierzyłem to średnica tłoczyska (tego srebrnego) to 50mm a tej obudowy ok 80mm to takie niezbyt dokładne wymiary bo mierzyłem centymetrówką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, mam problem w swojej c330m, od jakiegoś czasu ciągnik zaczął wariować w kwestii instalacji,  iskrzył na akumulatorze, palił przerywacz kierunkowskazów itd, wie ktoś jak prawidłowo powinny być podpięte kablę w stacyjce ? mam wrażenie że wszystko jest wymieszane ze sobą i tu jest problem.






    • Przez Fabian3
      Zamierzam malować c330 i mam pytanie ile farby pójdzie na maske,błotniki a ile na całe podwozie? Na masce i błotnikach zamierzam położyć podkład i gdzieś około 2/3 warst farby żółtej. Z góry dzięki.
    • Przez DanielKocima
      Witam dostałem od dziadka Ursusa c 330 3p problem polega na tym że nie posiadamy do niego żadnych papierów ani dokumentów a chciałbym go zarejestrować żeby móc legalnie jeździć po drogach, jak się do tego zabrać na zabytek nie wchodzi w grę ponieważ jest inny silnik z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Karol12
      To co w temacie
    • Przez vitoma
      Czesc
       
      Czy moge zamiast zalecanego Hipola 6 uzyc do C330/360 oleju przekladniowego klasy 80W90 "zachodnich" firm ? Np. castrol, elf, mobil, valvoline ?
       
      oczywiscie planuje calkowita wymiane oleju. do tej pory byl zalany hipol 6.
       
      Z tego co widze to obecnie produkowany przez Orlen Hipol 6 rowniez ma klase 80W90, i jakis oznaczenie GL-4 . Nie wiem co ono oznacza.
       
      Jest tez olej Orlen Agro 80W90.
       
      Czy wszystkie wymienione moga zastapic orginalnego Hipola 6 podczas wymiany?'
       
      dzieki
      pozdrawiam
      Piotrek
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj