Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone]

672 odpowiedzi na ten temat

#321 Share Hoxem

Hoxem

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 04 październik 2010 - 15:30

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] jeszcze mam problem z przeciwwagą
jak ją podczepić?
skoro nie ma uch i na cięgło miejsca tylko takie
hmm jak to wyjaśnić .......
takie żelazne tylko wypustki a bolców do uch nie ma ;(
jak to u was jest ?
dajcie fote
thx :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] Dzisiaj, 05:22
  •  

#322 Share rafalkom555

rafalkom555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1483 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja itp.

Napisany 04 październik 2010 - 16:59

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] zrób fote i wstaw jak ty masz bo nie mogę zrozumieć :D
we wrześniowym rpt była przeciwwaga na tylny tuz bez łącznika górnego(cięgła) miała takie oparcie na ramionach tuz aby do tyłu nie poszła ;[

#323 Share Hoxem

Hoxem

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 05 październik 2010 - 17:11

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] ok zrobiłem z instrukcji
ponieważ jest już ciemno i nie chce mi sie na dworek iść zrobić :D
zatem jak to zaczepić z tyłu na ciapola- oto jest pytanie ?
http://yfrog.com/julgim0006bj

#324 Share rafalkom555

rafalkom555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1483 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja itp.

Napisany 05 październik 2010 - 17:27

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] te 2ramiona połączone ze sobą co maja kąt 90stopni to ony przytrzymują to aby się nie przechyliło do tyłu :D
a nad tym co masz aby przyspawane jedno do całej szkrzyni to się tam zaczepia ramiona TUZ :)
a tamte dolne będą trzymały się ramion i nie pozwolą na przechylenie się :o

#325 Share Hoxem

Hoxem

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 05 październik 2010 - 17:47

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] dobra
teraz powiedz mi żebym zrozumiał
mam normalnego ciapka z ramionami :D
mam takie coś podobne :) tylko ładniejsze :o
Dodany obrazek

#326 Share ppiotr

ppiotr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 555 postów

Napisany 05 październik 2010 - 19:28

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] Troche słabo widac rysunek z przeciwwagą, moze na ramiona ciągnika załóż belke to potem da sie zaczepic tą przeciwwagę.

#327 Share Hoxem

Hoxem

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 07 październik 2010 - 08:41

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] a przy rozdzielaczu mam również jakieś pokrętło
co się nim podkręca?
szybkość podnoszenia czy mase podnoszenia ?
bo teraz coś cieniutko podnosi
i w którą stronę kręcić ?

#328 Share przemrolnik

przemrolnik

WETERAN

• V.I.P.
  • rank
  • 1162 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, AgroFoto.pl

Napisany 07 październik 2010 - 12:35

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] co do przeciwwagi- naladuj kamieni ile wlezie, jakiegos ciezkiege zelaza, zeliwo itp. potem przykryj, to zamknij. Potem zaloz belke na tylny podnosnik-TUZ i wcofnij prosto, zeby belka weszla miedzy te uchwyty, podnies podnosnik i gotowe :blink:
Życze Miłej Pracy Ładowaczem :D

#329 Share Hoxem

Hoxem

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 07 październik 2010 - 16:01

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] a co do tego pokrętła?
na rozdzielaczu o co chodzi

#330 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 10 grudzień 2010 - 19:01

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] witam mam pilne pytanie czy tur z c-360 bedzie pasowal do c-330
bo jutro chyba pojade taki kupic do swojego ciapka

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#331 Share dominik1882

dominik1882

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Zainteresowania:muzyka, sport

Napisany 10 grudzień 2010 - 19:30

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] to jest to samo tylko mocowanie do ciągnika inne

#332 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2650 postów

Napisany 08 styczeń 2011 - 11:23

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone]

Nie ma sprawy za 2-3 tygodnie będzie filmik ...

tyle czasu mineło, a filmiku nie ma
Jak widzicie c-330 do tura się nie nadaje, bo nawet użytkownicy c-330 z turem, nie potrafią pokazać że naprawde podniesie łyche wapna (bo jak miałem to zobaczyć to miała mi szczena opaść :o )

Edytowany przez Ursusc385, 08 styczeń 2011 - 19:35.

#333 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 08 styczeń 2011 - 13:15

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] Ursusc385

Sorki, zapomniałem o tym.

Wszystko będzie na wiosnę. Niestety próby z wapnem raczej nie zrobię, ponieważ w tym roku nie planuję jego kupna (chyba że plany się zmienią). Fotki będą na 100%, a jeśli chodzi o filmik będzie trochę gorzej (zepsuł mi się w żniwa aparat cyfrowy, a konkretnie rozlały jeb@ne baterie- zrobię najwyżej film telefonem Samsung U700, ale jakość nie będzie z pewnością powalająca...).
Wapna jak wspomniałem nie będzie, ale za to znajdzie się: ziemia, mokry piach, gruz (betony) oraz kamień granitowy do wysypania pod wiatą. Zapomniałem jak najbardziej o mojej obietnicy, bo z chęcią zrobiłby filmik lub fotki z rozładunku płyt betonowych (ogrodzeniowych) z przyczepy, którymi ogradzałem wiatę. Wówczas miałem zaczepioną do TURa łyżkę do obornika na którą kładłem śmiało 7 płyt (1 płyta to minimum 60 kg).

Widziecie tyle czasu mineło, a filmiku nie ma

Kolego dzieckiem nie jestem, mam inne obowiązki: praca, studia itp. Jak tak bardzo chciałeś filmik, wystarczyło mi wysłać na PW wiadomość z przypomnieniem...
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

#334 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2650 postów

Napisany 08 styczeń 2011 - 14:44

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] hmm zachwalełeś c-330 przu turze jaka to wspaniała ok. pisałeś że nagrasz filmik, później pisałeś do mnie żebym ja nagrał filmik jak c-360 podnosi łyche mokrego piachu - za pare dni nagrałem, i nikt nie musiał mi przypominać...

Co do tych płyt to 7 x 60 = 420kg. czyli norma na c-330

#335 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 08 styczeń 2011 - 18:52

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] Czyli nie rozumiem o co ci chodzi. Wcześniej pisałeś, że przy takim ciężarze tylne koła będą w powietrzu. Teraz uważasz, że taki ciężar to norma. Czegoś tu nie rozumiem.

Kolego nie zachwalałem i nie zachwalam tego ciągnika do TURa. Zaprotestowałem stanowczo na twój post, w którym próbowałeś uświadomić innym, że przy niedużym ciężarze podrywa d*pę...
Według mnie idealny ciągnik do Tura powinien mieć 70-90 KM oraz musowo przedni napęd. Ale taki ciągnik musi pracować.

Odnośnie filmiku jak wspomniałem zapomniałem z wielu przyczyn (z resztą nie będę się tłumaczył). Chcesz tak bardzo film- to będzie. Tylko nie wiem co mam teraz podnieść jak mówisz że 400- 500 KG to norma...
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

#336 Share dominik1882

dominik1882

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Zainteresowania:muzyka, sport

Napisany 08 styczeń 2011 - 19:34

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] 330 z turem w orginale podnosi 400kg a to że nie podniesie łyżki z wapnem jest śmieszne

#337 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2650 postów

Napisany 08 styczeń 2011 - 19:39

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] Pokaż mi prosze gdzie ja pisze ze c-330 nie podniesie łychy wapna ?
Już sie troche zamotałem, długi czas mnie na forum nie było, to sie troche zapomniało
Napisze jeszcze raz co uważam. C-330 sie nie nadaje do tura ze wzgledu ze jest za lekka. Chodzi mi o taki prace jak ładowanie obornika, czy mokrego piachu. Wiadomo ze do takich prac lekkich typu, wożenie bel słomy to jest lepsza od wiekszego ciągnika, bo spokojnie da rade i mniej spali. Koniec kłótni.

#338 Share leszekd

leszekd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 827 postów

Napisany 08 styczeń 2011 - 21:25

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] Turem 1 na c330 zdejmowałem z lawety samochodowej tura 5 na ramie od tamtego jest napisane 800 kg.
Spokojnie podnosi 2-3 bele słomy i każdą belę z sianokiszonki zrobioną prasą sipma.
Pełną łyżkę piachu żwiru podnosi bez problemu nawet z chłopem na dokładkę. Przednie opony mam od zetora 7211, te normalne się nie nadają. Jedyna wada brak wspomagania. Co do funkcjonalności zestawu nic się nie równa z c330 zaletą jest widoczność oraz wręcz organoleptyczny – intuicyjny sposób pracy po prostu czujesz co się dzieje.
Tur z 1986r traktor w zasadzie nikt nie pamięta kiedyś to był c325.
Dodam jeszcze że w czasach kiedy nic nie było a przy budowie drogi liczyła się każda łopata traktorek dla lepszej trakcji na żwirowni był wyposażony w koła bliźniacze. Tym sposobem pomagał wydobyć się niejednej 60-tce z przyczepą żwiru.

Edytowany przez leszekd, 08 styczeń 2011 - 21:31.

#339 Share danielek24

danielek24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 311 postów

Napisany 09 styczeń 2011 - 12:03

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] ja mam zwykłego mechanicznego przy 30tce.wypycha i ładuje ok.170rozrzutnikow obornika,przezucam z 600bel i żyje :) jedynie przy sianokiszonce czasem ma problem.napewno lepszybyłby jakis malec 4x4 klima itp. ale jak sie niema co się lubi to się lubi co się ma :) a pozatym tu sie puknie tam stuknie i nikt nawet się nie oglada

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#340 Share filip94lemken

filip94lemken

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 10 styczeń 2011 - 17:25

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] witam, moze to nie najlepszy dzial na to pytanie, ale bardziej odpowiedniejszego nie znalazlem, aczkolwiek dotyczy to ursusa 330.
po 1 mam pytanko, czy gdybym zalozyl tura do 330, dałby on rade podniesc big baga 500kg, i czy wytrzymala by 1 belka(okrągła)
po 2 czy mozna gdzies kupic drzwi do niego http://otomoto.pl/ur...ry-T906780.html taka sama ma kabine, i niewiem czy robic, czy da sie kupic