Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone]

663 odpowiedzi na ten temat

#261 Share arturo111

arturo111

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 22 lipiec 2010 - 18:31

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] nie. nie mam tego na błotniku. a może powiesz mi które wyjście z rozdzielacza pod siedzeniem daje olej pod ciśnieniem a które jest odpływem?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] Dzisiaj, 19:43
  •  

#262 Share ukasz

ukasz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisany 22 lipiec 2010 - 20:32

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] to od góry to wyjście to od boku wejście. Skoro nie masz rozdzielacza na błotniku to teraz maż tam rurkę łączącą te otwory
sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

#263 Share arturo111

arturo111

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 23 lipiec 2010 - 08:18

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] tak. mam tam rurkę łączącą. dzięki za pomoc.

#264 Share Hoxem

Hoxem

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 23 lipiec 2010 - 10:16

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] a u jednego dilera słyszałem
tzn (agro-tur Józefów)
tam był tur 5200zł
i nie było rodzielacza
i mówił że podpina się do c330 tam na błotniku do rozdielacza
i tam gdzie się podnosi czyli obok siedzenia z prawej strony na środkowym zębie
to prawda?
działało by to ? bo sąsiad się pyta

to prawda?
bo chciał mi wcisnąć tura 2sekcje za 5200zł

#265 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 23 lipiec 2010 - 15:02

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] Jak TUR jest jedno-sekcyjny [tylko hydrauliczne podnoszenie] to takie coś działa.

TUR dwu-sekcyjny potrzebuje dodatkowego rozdzielacza ponieważ 30stka ma tylko rozdzielacz jedno-sekcyjny.

#266 Share Grzesiu95

Grzesiu95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 233 postów

Napisany 26 lipiec 2010 - 15:08

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] Tylko jak podłączysz tura do tego rozdzielacza koło siedzenia, to jeśli będziesz miał coś zachaczone na tylnym TUZ'ie to chcąc opuścić tura, opuścisz również TUZ'a

#267 Share Hoxem

Hoxem

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 28 lipiec 2010 - 14:09

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] a istnieje również tur pomarol
na 4siłowniki co c330 ?
bo ostatnio sąsiad chce kupić i mówił że dzwonił i pytali jaki chce
czy na 2siłowniki przy łyżce
bo z pewnością 2siłowniki w góra -dół to standard
więc na 4siłowniki by był?

#268 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 28 lipiec 2010 - 15:49

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] No tak. W Pomarolu do wywrotu łyżki służą 2 siłowniki zamontowane po bokach.
Tutaj na zdjęciach widać te siłowniki <link>

#269 Share Grzesiu95

Grzesiu95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 233 postów

Napisany 28 lipiec 2010 - 16:04

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] Ja myślę że jeden siłownik spokojnie wystarczy...

Po co ci dwa skoro i tak ogromnych ciężarów na tym woził nie bedziesz bo ciapek nie podniesie :D

#270 Share konarek

konarek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów
  • Zainteresowania:All po trochu ;p

Napisany 28 lipiec 2010 - 19:24

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] Hej!!
Ostatnio zastanawiam się nad kupnem tura do mojej 30-stki,ale zastanawiam się czy podniesie on balota sianokiszonki (przy wzmocnionej pompie oczywiście). Niewiem też, tura jakiej firmy wybrać tak aby funkcjonował on jak należy. Mam zamiar kupić najtańszego tura(mechanicznego).
Jeśli ktoś z was ma taki sprawdzony przez siebie funkcjonalny "osprzęt" to prosze o odp. Co dorzucają do tura?Czy rozdzielacz jest w cenie,czy oddzielnie kupujemy? Jaki koszt?
:D :D :D :D
sprzedam:
_Nowa Pompa hydrauliczna podnośnika (nie wzmocniona) c330 Hydrotor Tuchola (z gwarancją) -200 zł
|PW| **Przedmiot mogę wystawić na Allegro**

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#271 Share Farmtrac685DT

Farmtrac685DT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 225 postów

Napisany 28 lipiec 2010 - 23:10

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] ja to sie wogóle dziwie jak tur może współpracować z c-330... przecież tam dupsko bedzie fruwać :D

#272 Share rumin

rumin

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 29 lipiec 2010 - 05:17

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] Farmtrac685DT co kolegę w błąd wprowadzasz przecież są takie skrzynki na tył ciagnika i tam kamienie, piach itp. Albo można coś nie za dużego z betonu samemu zrobić, i tył nie lata :D
"Kto gówno sieje, ten gówno zbiera..."

#273 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 29 lipiec 2010 - 05:32

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] Farmtrac685DT
Oj kolego się mylisz. Nigdy mi du*y w 30 nie poderwało, a łychę mam dosyć dużą. Mój ciągniczek podnosi big bag`a 500 kg (to prawda na wysokość 50 cm, ale podnosi :D)
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

#274 Share przemrolnik

przemrolnik

WETERAN

• V.I.P.
  • rank
  • 1162 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, AgroFoto.pl

Napisany 29 lipiec 2010 - 07:06

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] Sam zakładałem podobny temat, bo mialem okazje kupic ciapka z turem 83r. i kupiłem, foty w galerii.
Farmtrac685DT zapytam tak- pracowałeś kiedyś 30 z tur'em? ja mam tura, ładuje baloty słomy i obornik 2x do roku, i nigdy nie miałem tyłka w powietrzu :D
P.S. To że jest krótki to nie znaczy ze sie nie nadaje do tura :) jak jest dobra przeciwaga to nie trzeba nawet wspomagania bo i tak sie kręci 1 ręką.
Taka jest moja opinia :D jeszcze jakbyś pogadał z uzytkownikiem @piottrek to on by ci powiedział też podobne argumenty co ja :D
Krótko- POLECAM CIAPKA DO TUR'A :D
Pozdrawiam, wiem ze sie rozpisałem ale warto przeczytać :)

P.S.2- http://www.agrofoto....__fromsearch__1
ten temat przeczytaj :)

#275 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2638 postów

Napisany 29 lipiec 2010 - 07:22

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] A ja nie polecam ciapka do tura, mam c-360 z krótkim turem 3b i potrafi go poderwać a co dopiero c-330, i naprawde nie wciskajcie kitu że c-330 się nadaje do tura, bo się nie nadaje chyba że tylko bele słomy wozić nic wiecej ! :D
Zręsztą co ja się będę rozpisywał tu wszystko napisałem http://www.agrofoto....0m-tur1-cyklop/

#276 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 29 lipiec 2010 - 08:06

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] Jak wspomniałem wcześniej do lekkich prac jak najbardziej ten ciągnik się nadaje. Zresztą można zobaczyć w mojej galerii takowy ciągnik z TURem. Pracuje już ok 6 lat, bez żadnego wspomagania. Przez ten czas załadowałem nim jakieś 300 ton wapna, przewiozłem tony piasku, żwiru, gruzu itd.. Ponadto podwalam nią sobie zboże w stodole. Woziłem również baloty, ładowałem obornik etc. Prawdę mówiąc jest za słaba, aczkolwiek do takich prac wystarczająca. I jak również wspomniałem NIGDY mi nie poderwało tyłka !!! Oczywiście nie ma co porównywać 30 do większego ciągnika z przednim napędem ...
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

#277 Share przemrolnik

przemrolnik

WETERAN

• V.I.P.
  • rank
  • 1162 postów

Napisany 29 lipiec 2010 - 08:31

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] mi też nigdy nie poderwoało tyłka, to ty URSUSC-385 NIE WCISKAJ KITU JAK NIM NIE ROBIŁEŚ!
nadaje sie do obornika i do roznego rodzaju Bel! :D BIERZ TURA DO CIAPKA I SIE WIELE NIE ZASTANAWIAJ :D

#278 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2638 postów

Napisany 29 lipiec 2010 - 11:01

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] Nie robiłem c-330 z turem i nie chcę, ale robie większym c-360 z krótkim turem i ty mi kitu nie wciskaj ! Masz c-330 dlatego tak bronisz jej, widać że nie pracowałeś większym ciągnikiem z ładowaczem... W c-360 do obornika też musze zakładać skrzynke i się ślizga na błocie, a lepszy dołek przednie koło wpadnie i już stoi, c-330 z orginalną skrzynką waży tyle co c-360 bez skrzynki... Radze tobie troche popracować w cięższych rzeczach np. obornik, piach, bele kiszonki wtedy dopiero możesz sie wypowiadać...
Co z tego że założy on tura do c-330 jak będzie musiał tylko po twardym jeździć ? byle błoto i stoi...
Niestety c-330 ma ciężko ciagnąć samą siebie, jest za lekka taka prawda i nie pisz inaczej bo tak jest

#279 Share przemrolnik

przemrolnik

WETERAN

• V.I.P.
  • rank
  • 1162 postów

Napisany 29 lipiec 2010 - 11:20

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] A właśnie ze sie mylisz! pracowałem ciągnikiem wiekszym nawet od 360 bo to był MF 595!
30 juz ładowałem obornik,piach i mi sie nic takiego nie działo co ty opisujesz o 60

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#280 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2638 postów

Napisany 29 lipiec 2010 - 11:25

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone] To zacznij brać więcej na widły i łyche...
Już wiem dlaczego Ci tyłu nie podrywa ! :D Bo c-330 nie jest w stanie cięższej rzeczy podnieść :D