abuk14

Ładowacz czołowy do C-330 [połączone]

Polecane posty

Ale mam 2 c330 w drugiej chodzi normalnie 

A jesli chodzi o słowników to sa grube szczególnie jeden bardzo duży 

Ale to nie ma zanczenie bo w drugiej chodzi normalnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy podnosnik działał dobrze tylko jak podłączyłem tak jak na filmie to zaczely sie problemy a zanim założyłem pompe to byl podnosnik remontowany

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    728
10 godzin temu, Makis2111111 napisał:

Możliwe ze coś z rozdzielaczem ?

A dusi Ci ciągnik w pozycji neutralnej, a przedewszystkim podczas ruszania sekcjami? Zawór na rozdzielaczu masz dobrze ustawiony?

Mozesz ominąć na chwilę rozdzielacz od tura i sprawdzić czy podnosnik zacznie dobrze działać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksys    23

zdarzyło mi się kiedyś w pośpiechu odwrotnie podłączyć przewody przy rozdzielaczu do tura i robiły się cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pozycji neutralnej jest ok a podczas ruszania sekcjami lekko przydusza 

A zwor wcale nie byl ruszany ale cholera wie moze cos tam jest z nim nie tak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlodychudy    0

Witam, A może kwestią jest zastosowanie za małych rozmiarów węży hydraulicznych którymi podłączony jest zewnętrzny rozdzielacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomn95    51

Z boku rozdzielacza pod siedzeniem powinien być powrót grubym przewodem a z gory u siebie mam zasilanie. Tylko u Ciebie na tym filmiku słabo widać jak masz podlaczone. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam z powodu braku sprzętu do wozenia balotow stoje przed zakupem tura do mojej 30 chcialbym zeby mial 3 sekcje i byl na euro ramce co mozecie polecic jaką marke wybrac i na co zwracać uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepe2    13

Wol-met będzie ok  do ciapka w sam raz ale zainwestuj od razu w wspomaganie , najprościej elektryczne sprawdza się nawet z turem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej kupić 3 sekcje ale bez euroramki. Tur z euroramką jest automatycznie cięższy i dokładając chwytak do tego zostaje bardzo mały udźwig.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepe2    13

Z chwytakiem nie poszalejesz ale na widłach 600 kg da radę chociaż to już ciężko , tak realnie i komfortowo to balot sianokiszonki przed owijaniem , słoma i gnój to na luzie , max co mi sie udało podnieść to 800 kg skrzynia z ziemniakami na 30 cm od podłoża .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095

Gnój 30? To jakie widły? Bo jak rozumiem krokodyl jest nie realny. Kolego jak masz inny ciagnik to kup tura do niego bo bedziesz żałował jak mój kuzyn. Kupił 3 sekcje do 60 i płacz bo tylko słoma a gnój to juz wyzwanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Ja w c 330 gnój kładę jako tako. Jak taki ciężki, mokry, że się leje, to jest ciężko na przyczepę włożyć, ale nie niewykonalne. Oczywiście bez euro ramki, krokodyl 1 metr. Mam nik Tom, ale jest identyko, jak wol met. Nawet ta sama miejscowość. Łyżka jest mało przydatna, bo uciąg słaby. Niby udźwig jest 500 kg. 300 kg w workach miejsce czuł, że podnosi. A sianokiszonka po sipmie na pełnym gazie podniesie. Gorzej odjechać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

NIK TOM to diler Wolmetu i też od nich kupowałem

ja ma właśnie pytanie. mam tura na siłownikach jednostronnych. problem jest taki, że jak go podniosę na pusto to buja nim jak szatan dziewicą? czy siłowniki jednostronnego działania mogą się zapowietrzyć? 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam chcę kupić tura 3 sekcyjnego do c ,330 brać na euroramce czy bez myślę że bez będzie lepszy bo lekkszy jaką firmę wolmet olimet doradzcie co by było wybrać ps siłowniki dwustronne i o grubszej średnicy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kellyq    225

Ja przymierzam się na wiosnę z zakupem, celuję w olimet ale też do końca nie wiem czy euroramka do 30 się opłaci. Jedno wiem żeby siłowniki brać dwustronne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kellyq napisał:

Ja przymierzam się na wiosnę z zakupem, celuję w olimet ale też do końca nie wiem czy euroramka do 30 się opłaci. Jedno wiem żeby siłowniki brać dwustronne.

No też się zastanawiam wydaje mi się że euroramka jest za droga i za ciężka jak na ten ciagnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kellyq    225

Na  euroramce wyżej i więcej podnosi, przynajmniej tak wynika ze specyfikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam wolmeta 2b na 330. zadowolony jestem bardzo I nie wyobrazam sobie na dzis bez niego pracy. euroramka piekna sprawa I juz nigdy nie wrocilbym ro zwyklego. jedyne co mam to do tura osobny zbiornik oleju I pompa na walku, obciaznik 500kg na tyle. ciagnik jest odpalany codziennie, tur moim zdaniem uzywany bardzo duuuuuzo. rocznie produkuje okolo 600-700 ton obornika I 300 ton paszy. wszystko dzwiga tur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, mam problem z moim ursusem c330m. mianowicie jakiś czas temu zauważyłem na bloku olej, poszła uszczelka pod głowicą. wymieniłem uszczelkę, po założeniu, dokręceniu kolejnością i odpowiednim momentem uszczelka puszcza w tym samym miejscu. Ciągnik pracował 3 min, woda w oleju, na zaworach. Uszczelka była 1,2 a założyłem miedzianą 2mm. Głowica przepuszcza? Głowicę mam oddać do planowania i sprawdzenia szczelności ale to koszt 500 zł+, dwa tygodnie czekania i nie wiadomo czy to przyczyna. Jak sprawdzić szczelność tulei? ciągnik potrzebny na sobotę a tutaj takie mankamenty, ok, 3500h przebiegu, żadnych zarysowań na bloku, stara uszczelka zeszła praktycznie sama, silnik ogólnie w dobrej kondycji, nie bierze oleju.  jestem praktycznie pewien że to nie wina bloku tylko tulei lub głowicy, jakieś sugestie?
    • Przez Kamil2710
      Witam!
      Otóż mam problem, na zimę wlałem płyn chłodniczy zamiast wody i w zimę było wszystko w porządku, ale na wiosnę przy przy pracy na działce zauważyłem że temperatura urosła. Okazało się ze płyn trafił do oleju. Jak się dowiedzieć którędy? Bo wlałem wodę zimną i nawet kropla nie ubyła, a jak wlałem gorącą i ciągnik był odpalony to coś ale bardzo mało ubyło.
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, mam problem w swojej c330m, od jakiegoś czasu ciągnik zaczął wariować w kwestii instalacji,  iskrzył na akumulatorze, palił przerywacz kierunkowskazów itd, wie ktoś jak prawidłowo powinny być podpięte kablę w stacyjce ? mam wrażenie że wszystko jest wymieszane ze sobą i tu jest problem.






    • Przez Fabian3
      Zamierzam malować c330 i mam pytanie ile farby pójdzie na maske,błotniki a ile na całe podwozie? Na masce i błotnikach zamierzam położyć podkład i gdzieś około 2/3 warst farby żółtej. Z góry dzięki.
    • Przez DanielKocima
      Witam dostałem od dziadka Ursusa c 330 3p problem polega na tym że nie posiadamy do niego żadnych papierów ani dokumentów a chciałbym go zarejestrować żeby móc legalnie jeździć po drogach, jak się do tego zabrać na zabytek nie wchodzi w grę ponieważ jest inny silnik z góry dziękuję za pomoc
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj