Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceny maszyn POM Brodnica

30 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Rychu09

Rychu09

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 19 styczeń 2010 - 20:48

Ceny maszyn POM Brodnica No jak to wygląda to nie wiem, bo nigdy tam nie byłem. Wiem że jak jeżdżą po wystawach albo targach to nie narzekają na zainteresowanie.

A jakby ktoś chciał to mógłby tą produkcje potraktować jako najwyższej jakości, bo ręczną :lol: (żartuje).

Jak dla mnie nie ważne jak robią jakiś sprzęt. Jestem zwykłym klientem i mnie interesuje jego użytkowanie, a na jaką opinie sobie zasłużą to już zależy od nich, jak dany sprzęt zrobią. 

bialy1989czyli nie narzekasz na agregacik. Masz może ten Brodnica 3 półzawieszany ze sprzęgiem do siewnika?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny maszyn POM Brodnica Dzisiaj, 09:25
  •  

#22 Share bialy1989

bialy1989

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisany 19 styczeń 2010 - 21:33

Ceny maszyn POM Brodnica Ja mam tylko sam agregat uprawowy, bez sprzęgu. Jest składany hydraulicznie. wygląda to tak
http://www.agrofoto....mage&img=180724

Trochę muszę go zmodernizować bo robi taki górki między wałkami i będzie ok. I w tym roku muszę wymienić tulejki na wałkach.
Ale tak jak wcześniej pisałem nic nie pękło, nie urwało się...
Mój agregat jest masywny, waży oko.ło 1500kg

#23 Share Rychu09

Rychu09

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 19 styczeń 2010 - 21:55

Ceny maszyn POM Brodnica Ciekawy sprzęt, to jak Ty teraz ciągasz go 200KM ciągnikiem to aż dziwne że się nic nie urwało  :lol: .Ile Ciebie kosztował ten agregacik?

Chyba jednak nie żałujesz że zmieniłeś New Hollanda na JD, tym bardziej mocniejszego?  :D

Odnośnie agregatu, prawdopodobnie musisz sprzewdzić ustawienie redlic, może one za bardzo nagartają na którąś strone

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Maszyny rolnicze

Napisany 19 styczeń 2010 - 22:02

Ceny maszyn POM Brodnica mialem w POM-ach praktyki i mimo to uwazam ze robia dobry sprzet a to ze robia recznie to moze i lepiej, a lakiernia i spawalnicza hala jest oddzielona tak jak pisze kamil20

#25 Share Rychu09

Rychu09

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 19 styczeń 2010 - 22:09

Ceny maszyn POM Brodnica rino, to jak tam miałeś praktyki to sprywatyzowałeś może jakiś cennik? :lol:

#26 Share bialy1989

bialy1989

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisany 19 styczeń 2010 - 22:55

Ceny maszyn POM Brodnica Ja ten agregat ciągam teraz 6620 ale akurat ojciec siał a ja skończyłem orać 7730 to założyłem go do pomu i jazda :D
Tam nie podoba mi się zaczepienie wałków do ramy głównej. Jest tylko jedno po środku i dlatego wałki obok siebie zahaczają się.
Coś muszę przerobić.

A te górki są przez to że redlice pracują rozsuwają ziemię na boki i między wałkami(szczelinami które oddzielają wałki leżące obok siebie) zostają górki.

A jeśli chodzi o ciągnik to pewnie że nie żałuje ale szkoda mi tego NH, ale 7730 kosztował prawie pół miliona to trzeba było jakoś nazbierać :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share Rychu09

Rychu09

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 19 styczeń 2010 - 23:18

Ceny maszyn POM Brodnica No nie ma to tamto, rolnictwo to droga zabawa, a żeby kupić nowy jakiś większy sprzęt, to trzeba trochę zbierać. Ale za to jaka później jest frajda :lol:.

To spróbuj poprzesuwać redlice, tylko tak żeby nie zapychało i nie zostawiało niezrobionego pola.

#28 Share Tomaszk

Tomaszk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 20 styczeń 2010 - 17:43

Ceny maszyn POM Brodnica Witam.mam pytanko odnośnie agregatu talerzowego z brodnicy U644/tr.czy opłaca się go kupić wcenie 24000zł z hydropakiem, czy może są na rynku maszyny tego typu o lepszej jakości wykonania i lepiej sprawdzające się w polu?

#29 Share wojcik1207

wojcik1207

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 03 styczeń 2013 - 17:21

Ceny maszyn POM Brodnica gdyby ktoś potrzebował to załączam najnowszy cennik 2012/2013

Załączone pliki

#30 Share mariusz123456789a

mariusz123456789a

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 223 postów

Napisany 28 styczeń 2013 - 13:18

Ceny maszyn POM Brodnica agregat talerzowy Pom/Brodnica U644/TS 270m talerze 510. mieszane cena 14.500 netto

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 grudzień 2015 - 19:29

Ceny maszyn POM Brodnica panowie jakie macie opinie o tej firmie ?

Dodaj odpowiedź