Skocz do zawartości

Zdjęcie

sadzarka czeska-elektryka

1 odpowiedzi na ten temat

#1 Share saszeta

saszeta

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2591 postów
  • Zainteresowania:robota,robota,robota. Od świtu do zmierzchu

Napisany 18 styczeń 2010 - 20:40

sadzarka czeska-elektryka Może mi ktoś wytłumaczy zasadę działania elektryki w tej sadzarce.Jak,co i gdzie powinno być podłączone.Mam kable które wychodzą gdzieś od koła i zaraz się kończą.A chciałbym żeby to działało jak już to Czesi wymyślili

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
sadzarka czeska-elektryka Dzisiaj, 03:47
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
sadzarka czeska-elektryka Dzisiaj, 03:47
  •  

#2 Share jakub16

jakub16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 432 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 18 styczeń 2010 - 21:26

sadzarka czeska-elektryka No restaurowałem to ostatnio nawet fajnie. Więc kable wychodzą z koła i powinno być gniazdko na ramie 7 pinowe. Kable wychodzą oczywiście z obu kół. Trzeci kabel wychodzi z pod tej białej klapki po środku. Na panelu masz 3 kontrolki. Dwie zielone i jedna czerwona. Czerwona mruga pokazując przychylenie tej podłogi w sadzarce przy pełnym przechyleniu na lewo zapala się lampka. A lampki zielone mrugają gdy nie ma ziemniaka w aparacie tzn na postoju powinna świecić. Wiesz na pewno nie będziesz stawał gdy raz ci mrugnie i będziesz wkładał ziemniaka do łapki, ale może na przykład pomóc gdy sadzarka się zapcha. Na wiosnę zamieszczę foto z umiejscowionym "kompem" w mojej C-330. Możliwe że nagram jakiś film bo aktualnie sadzarka stoi u wuja :)
Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich