1990marcin19

John Deere 5080R czy MF 5425

Polecane posty

pioter    46

późno wczoraj było ;) ile dopłata za to???


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libero    16

witam

 

Od kiedy można mieć tę amortyzowaną kabinę? Na pewno zaczyna się od modelu 5425?

Nie dawno byłem u Korbanka i mówili tylko, że jakieś zmiany będą wprowadzone od modelu 5465...

 

pozdrawiam


Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych

Politechnika Warszawska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Na stronie jest podany tylko jeden warunek wyposażenia ciągnika w amortyzowaną kabinę:

"only compatible with flat floor cab versions"

W każdym modelu z serii 5400 z kabiną z "płaską podłogą [tłumacząc dosłownie] można mieć amortyzowaną kabinę- jak się MF reklamuje na swojej stronie- jest pierwszym producentem który oferuje takie wyposażenie w ciągnikach poniżej 100KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damin180894    9

jeśli ktoś chce to mam jakieś rozmiary ogumienia dla wszystkich modeli, ale folder mam z maja 2009. Więc może coś się zmieniło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krycha094    7

jak zapłacisz to założą ci takie jakie chcesz a po za tym oni lubią wciskać to co maja na placu i o jakiś zmianach niechętnie słuchają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LowRider    33

a ciekawe jakie są najszersze przewidziane do 100 Km modelu 5455 ???

 

 

Gdzieś tam wcześniej pisałem, że 520/60R28 i 650/60R38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Hmm po co komuś takie szerokie gumy. blink.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do takiego to trzeba odkładnie w pługu 50 :D ...Bobek_Farmer możliwe że do ugniatania pryzmy,ale pod tura do stabilności takie dobre. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W sumie to jest obecnie parcie na szerokie ogumienie, ale mało kto myśli o solidnym dociążeniu. Szeroka guma bez nacisku ma słabe zaparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

To fakt-ja mam na przedzie 340 tył 420 tyle że dosyć fajne Goodyearki-a jak wielokrotnie podkreślałem-suchymi moich łąk pod zadnym pozorem nazwać nie można biggrin.gif -moim zdaniem dużo ważniejsze w takich warunkach jest to jak ogumione masz toto co ciągniesz z tyłu-bo czasami żałość bierze patrzeć jak ktoś na extra szerokich gumach holuje za sobą po łące np.rozrzutnik 3,5 t z paroma belami-idzie bo iść musi-tyle że tzw.włokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damin180894    9

No takie szerokie to na użytki zielone żeby nie niszczyć darni albo do uprawy gleby wałowanie siew. Ten MF ma dość małą masę, ale dla przykładu Nh T6020 waży około 5 ton i na takim ogumieniu to może by szło w miarę ale czy KM będą miały siłę ??? Ale dla jednych taka masa ciągnika jest na rękę innym nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogeryk    0

MF 3900 bez obciążenia plus 610 kg obciążników uważam że wystarczy jak na 86 KM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja wolałbym mieć opony pokroju 580 i wedle potrzeb dorzucać bliźniaki. Oczywiście w ciągniku 80-100KM sensowne wydają mi się opony 520. Jeszcze tylko kwestia wielkości felgi, bo w JD to byłby rozmiar 540/65R34.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

MF 5455 wazy 4910kg, w standardowym wyp. korbanków z 610kg z przodu i pełnym bakiem.więc reszta będzie nie wiele lżejsza.


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj