Zaloguj się, aby obserwować  
marcin974

Łańcuchy na koła do C-360

Polecane posty

marcin974    30

Witam

Jak miałbym komplet łańcuchów na koła do C-360 to znalazłbym klijenta na nie za tak okolo 300-400zł za 2szt?

 

 

Mam takie i moze na ich wzór zrobiłbym komplet nowych :)

 

Wygląda to mniej wiecej tak:

http://www.goralmet.pl/lanciagniki.php


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

jak możesz i masz klienta to rób, jak dla mnie dziwny temat trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiekkk    8

Marcin, kupisz material, praca i sprzedaz za 300 zl. Zastanow sie czy Ci sie to oplaci. Co innego firmy ktore robia to w duzych ilosciach to i material znacznie taniej kupuja! Mysle ze nikt Ci tu nie doradzi, musisz sam przemyslec czy to bedzie dla Ciebie oplacalne.Ja robilem kilka lat temu dla siebie, troche wyszlo taniej, ale juz nie pamietam dokladnie ile.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

właśnie muszę pomierzyć ile łańcucha na jedno koło potrzeba i zorientować się ile sam łańcuch wyszedłby


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

to jest tak urządzone ze spawanie to nic nie ma :)

Z ogniwek gniesz takie "Esy" i łączysz...


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati9621    16

Ja mam na sprzedaż łańcuchy do ciężkiej serii ursusów na tył jedno sezonowe mało używane nie zdarte jak nowe jak by ktoś chciał to pisać na PW lub na gg 5124719 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimper21    61

ja zrobiłem sam takie łanicuchy ale podobne bardzo tanio to wyszło :lol:


Zetor Team
Massey Ferguson 255 Zetor 8011 Zetor 10045 <-- moje sprzęty, 40 ha.
Zetor Is Power, Power Is Zetor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimper21    61

do mf255 i ja nie robiłem na wygląd do orginałów i gdzieś tak na ok.200zł

:lol: zł


Zetor Team
Massey Ferguson 255 Zetor 8011 Zetor 10045 <-- moje sprzęty, 40 ha.
Zetor Is Power, Power Is Zetor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A łańcuchy to w GS-ie kupisz :lol: i pospawasz :D.

Takie łańcuchy moja babcia na drutach zrobiła gdy pracowałem na tej ładowarce.

http://img264.imageshack.us/img264/4185/070104084627.jpg

 

Te łańcuchy majo chronić oponę przed uszkodzeniem a nie zwiększyć uciąg.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimper21    61

dwa łanicuch :lol:


Zetor Team
Massey Ferguson 255 Zetor 8011 Zetor 10045 <-- moje sprzęty, 40 ha.
Zetor Is Power, Power Is Zetor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90daniel    15

ja mam zrobione łancuchy do c360 z liwatora do liści od buraków. chodzą już 8 lat i pochodzą drugie tyle mam używam je każdej śnieżnej zimy ponieważ mam szybę do odwalania sniegu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mareczek78    2

liwator w języku niektórych tubylców to po naszemu elewator.

Łańcuch naljepszy byłby z łańcuchów o rozrzutnika, lub jeszcze wieksze ogniwa jakie są np w 60-ce przy szelkach. Dla tych, co koniecznie chcą łańcuchy radzę wybrać się na większe złomowisko - można tam znaleźć przydatny towar.

No i łańcychy dobre są jak opony są już z bieżnikiem "kojak" - wtedy on ciągnie.

Przy nowych oponach wejdzie on pomiędzy protektory i wiele pożytku z niego nie ma. Ja mam opony radialne i świetnie radzą sobie w śniegu sypkim np. na polu. Gorzej na ubitym np na drodze - wtedy koła ślizgają.

Natomiast jazda z łańcychami dobra jest jak jest śnieg, jeśli łapisz kołem czarnego asfaltu łańcuch szybko się zużywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateuszc360    0

chciałem robić łańcuchy na koła do zetora 8011 ale to jest trochę roboty i pomyślałem że zamiast w koło koła dać łańcuch to może linka stalowa mogła być co wy na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FNMK    0

Ja też próbuje robić łańcuchy do c-360 o takim kształcie http://moto.allegro.pl/lancuchy-picoya-dostawcze-terenowe-krakow-i1284038372.html . Ogniwo 18 mm więc powinno wystarczyć. Myślałem i czytałem to właśnie łańcuchy rombowe są najlepsze bo nie ściąga.Kiedyś miałem założone te normalne (poprzeczne) i c-360 była bez obciążników i bez kabiny i powiem wam że nie za ciekawie tylko lekki przechył 10-20 stopni do traktora miałem zapiętą o przodu przyczepę 2 kołową. Do przodu to nic ale do tyłu to tragedia szczególnie gdy ustawiłem się po skosie do przechyłu traktor po prostu na wstecznym się zsuwał z góry i obracał się niekiedy o 60 stopni.Koszt tych łańcuchów bedzie duży ale tak trzeba gdyż c-360 będę przerabiał na 4x4 bedzie miała wtedy z przodu te 10mm. Z przodu planuję założyć tuz do pługa. I wtedy to żaden śnieg z tymi łańcuchami nie bedzie mi straszny. Wiem że trochę zchodzę z kursu ale czy myślicie że to dobry pomysł bo oprócz 4x4 planuję jeszcze podrasowanie silnika (tłoki i inne) do 60km. Oraz przepływ hydrauliki do 35 l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Soczi87
      Witam wszystkich. 
      Mam problem ponieważ montuję do przyczepy samoróbki jednoosiowej siłownik hydrauliczny który zakupił mój wujek w latach 90. W załączniku przesyłam zdjęcie tabliczki. Siłownik ma kulę o średnicy 53mm 
      i mam problem z doborem gniazda pod ten wymiar. W ofercie
      na rynku dostępne są rozmiary gniazd 52 i 55 nic pośredniego. Chce założyć gniazdo z zabezpieczeniem na seger. Czy roztoczenie gniazda 52mm to dobry pomysł ? 
      Moze ma ktoś z Was gniazdo na 53mm 
      Dziękuje. 

    • Przez fliegl
      Jaki jest kod RAL lub nazwa tego koloru?
       



    • Przez luki987654321
      Witam, chce zamontować halogeny led na tyle beczkowozu forschrit. czy można je podłączyć pod złącze trzy pinowe w ciągniku lub ewentualnie pod co innego można podłączyć? dodam że mam zamiar w kabinie zrobić włącznik aby się cały czas nie świeciły tylko na czas pracy.
    • Gość
      Przez Gość
      Witam, 
      Koledzy poszukuje kogoś z użytkowników kombajnów Jarek lub Arek celem wsparcie wymiarowego.
      Buduje kombajn do porzeczek i potrzebuje informacji jaka powinna być odległość miedzy podajnikiem taśmowym szerokim a profilem podtrzymującym wał otrząsacza, będę wdzięczny za zdjęcie z przyłożoną metrówką. 
      Wymiary jakie poszukuje to te zaznaczone na jednym ze zdjęć,, nie chciałbym połamać  krzaków przy pierwszej próbie jeśli do niej dojdzie :) 
      Zdjęcia z budowy w załączniku, dziękuje za pomoc:) 











    • Przez wojciechowski89
      Cześć Panowie potrzebuje dojarkę pod traktor i znalazłem taką pompę u siebie. Ktoś może kojarzy bo ja nie mogę znaleźć nic na jej temat po wpisaniu nazwy wyskakuje land niemiecki. Z tego co się orientuje brakuje tutaj zbiornika od oleju który smaruje łopatki które są metalowe nie z tworzywa. I tutaj też mam pytanie ten czarny wężyk po zamontowaniu w zbiorniku z olejem nie będzie podawal oleju na łopatki tylko wylot powietrza ta jakby ,,satelita" a powinien być jak się nie mylę obieg powietrza, że powietrze jest wpychane do zbiornika z olejem i przy wyjściu z niego zabiera olej na łopatki i tak w kółko. A przy tej rurce którą jest wypychane zassne powietrze jest korek jakby do dolewania oleju z tyłu pompy jest rurka wychodząca i wziernik jak w kompresorze żeby widzieć poziom oleju. Dodam że sam ją postawilem na podstawkę wom więc proszę się nią nie sugerować.




×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj