Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zwiększenie wytrzymałości mtz 82

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share POLKOP

POLKOP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 17 styczeń 2010 - 18:26

Zwiększenie wytrzymałości mtz 82 Wiem, że można wzmocnić mtz 82 wkładając w niego części z mtz 1025 (koleś, co sprzedaje części tak mi mówił),ale nie wiem, jakie to sa części coś o wom-ie mówił i skrzyni.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zwiększenie wytrzymałości mtz 82 Dzisiaj, 09:33
  •  

#2 Share xdxaxmxixaxnx

xdxaxmxixaxnx

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 17 styczeń 2010 - 19:22

Zwiększenie wytrzymałości mtz 82 Wom i skrzynia to ci się rozpadnie jak dodasz do mtz 82 23KM. Mam mtz 82 i pronara 1025. W pronarze sprzęgło, skrzynia, wom i cały tył jest zupełnie inny (czyt. mocniejszy). Dodać do silnika mtz turbo i reszte osprzętu to nie problem, w końcu są to prawie takie same silniki, ale reszta podzespołów nie wytrzyma tego obciążenia. To jest dobry interes tylko dla tego kolesia który ci to mówił-sprzedawcy części.
Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

#3 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Maszyny rolnicze

Napisany 17 styczeń 2010 - 19:59

Zwiększenie wytrzymałości mtz 82 Mysle ze koledze chodzilo o cos innego, a mianowicie chce np załozyc jakies walki sprzegło womu itp od 1025 to 82. Wiem ze mozna zalozyć tuleje przedniego mostu wzmacniane (koleś mówił mi kiedys ze to od 1025) ja takie mam załozone i przodek z turem nie siada. Bo te nowsze mtz 82 to juz niektore sa na tych wzmacnianych.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share PrzemoO

PrzemoO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja

Napisany 17 styczeń 2010 - 20:01

Zwiększenie wytrzymałości mtz 82 Jeśli chodzi o wom to znalazłem gdzieś na forum że jeżeli założy się go od modelu 1025 wówczas mtz będzie osiągał 540 obrotów wałka przy niższych obrotach silnika. :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share patrykfor

patrykfor

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 20 styczeń 2010 - 21:45

Zwiększenie wytrzymałości mtz 82 Koledzy WOM przy MTZ 82 można wmocnic poprzez zmienienie tasm na szersza(nazeży wymienic 2 tasmy jedną na wąszą a tasme chamulcową na wąszą jeszce koło zębate talerzowe ,wodzidło z bebnem Koszt ok 500zł

Dodaj odpowiedź