Skocz do zawartości

Zdjęcie

JOHN DEERE CZĘŚCI

15 odpowiedzi na ten temat

#1 Share avant98

avant98

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 17 styczeń 2010 - 13:47

JOHN DEERE CZĘŚCI Cześć W padł mi taki pomysł aby podawać tu adresy i telefony kontaktowe do dobrych serwisów JD gdzie nie patrzą na rolnika jak kolejny klient do skrojenia z kasy. Oczywiście również podawajcie tu kontakty do sklepów gdzie można kupic wszelkie częsci i akcesoria do Jelonków, począwszy od pasów, filtrów do części. Punkty z oryginalnymi i z zamiennikami dzieki temu mozna bedzie kupic tam gdzie będą miec najlepsze ceny.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
JOHN DEERE CZĘŚCI Dzisiaj, 07:39
  •  

#2 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 17 styczeń 2010 - 13:54

JOHN DEERE CZĘŚCI Mirtrans z Siedlec kupilem ostatnio u nich wtryskiwacz do silnika 6539DL za 125pln +25 pln za przesyłke.Wtryskiwacz jest oryginalny z numerem fabrycznym JD na opakowaniu i co ciekawe tanszy niz do "60" w Agromie.
Wszystkie filtry kupuje w
Smalec J.J., Drobnik J. Sklep motoryzacyjny s.c. FHU
* 75-122 Koszalin, Mieszka I 2a
* zachodniopomorskie
* Tel.: 0 94 342 64 38

#3 Share pep14

pep14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 17 styczeń 2010 - 15:24

JOHN DEERE CZĘŚCI Jeżeli chodzi o woj. opolskie i śląskie to polecam punkt w miejscowości Rudnik przed Raciborzem. Części oryginalne ale i drogie jak mi się wydaje ( łożysko i pierścień dociskowy do kombajnu JD 935- 180zł) Niestety nie pamiętam adresu ale jest to przy głównej drodze także nie ma problemu z trafieniem.

#4 Share avant98

avant98

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 17 styczeń 2010 - 16:35

JOHN DEERE CZĘŚCI Jeżeli macie to najlepiej podawać tel. zawsze mozna zadzwonić zapytac o cenę adres i czy wysyłaja zamówione części. Wysłka to zaden problem a i czas nidługi kurierem odległość i województwo wtedy nie ma znaczenia, a nieraz róznica cenowa jest kilkaset zł wiec wtedy wysłanie kurierem to koszt znikomy.

#5 Share buczo84

buczo84

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 22 styczeń 2010 - 19:35

JOHN DEERE CZĘŚCI "ALPO" POCZESNA koło CZĘSTOCHOWY www.alpo-agro.pl kombajny, części nowe i używane do John Deera i innych zachodnich marek :rolleyes:
Tel.48 343263004
Tel.kom. 0601419115
Tel.kom. 0695998803

#6 Share rafal88

rafal88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów

Napisany 26 styczeń 2010 - 18:48

JOHN DEERE CZĘŚCI Ja praktycznie wszystkie czesci zamawiam w "TECH-AGRO" wszystko przez tel. mila obsluga i firma jak najbardziej godna polecenia, na przesylke nie trzeba dlugo czekac :D

Starozreby ul. Strazacka 15
tel. 024 261-73-15
www.techagro.pl

#7 Share avant98

avant98

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 27 styczeń 2010 - 18:49

JOHN DEERE CZĘŚCI Ostatnio próbowałem ustalić numery katalogowe części zamiennych i dowiedzieć się ceny do JD 1072 w BIS FPHU Sławomir Małolepszy i informacja pobiezna i sciema nie dowiedziałem się praktycznie nic a ceny zaporowe pasów do kombajnu. Przy okazji ten serwis serwisuje Acoord, Keverland maszyny i chciałem ustalic jakie części będe potrzebował do aparatu wysiewającego w siewniku. Na dziń dobry nie ma takiej możliwości ale ewentualnie mogą wysłaś 2 serwisantów zeby u mnie ocenili które elementy są zużyte i trzeba wymienic. Dojazd 1,3 PLN za km plus vat i 100 zł za ha pracy serwisantów. Częśc która odmierza ilość ziarna jest niewielka i łatwa do demontażu więc zaproponowałem ze wykręce i dojadę ażeby ocenić i zamówić zużyte elementy. Nie ma takiej możliwości oni mogą wysłać serwisantów i koniec no mogę zadzwonić jak będzie szef jutro to dadzą mi odpowiedz. Dzwoniłem dwukrotnie przez dwa dni i mieli oddzwonic. Nie oddzwonili i brak kontaktu , ta firma lekceważy klientów i patrzy jak tylko skrojić klienta z kasy. Absolutnie niepolecam.

#8 Share wojtek93

wojtek93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 170 postów

Napisany 29 styczeń 2010 - 15:22

JOHN DEERE CZĘŚCI Ja do swojego wszystkie części, filtry, oleje itp. Kupuje tu http://www.charteragromasz.pl/ Naprawde rzetelna firma dobre ceny i jak trzeba jakąś część sprowadzić to trwa to max 48h

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share przemekaerox

przemekaerox

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 01 luty 2010 - 15:30

JOHN DEERE CZĘŚCI A ja znowu nikomu NIE POLECAM firmy: http://www.charteragromasz.pl/ Mieli na allegro na sprzedaż 4 opony z felgami do JCB (nówki) zadzwoniłem czy aktualne wszystko się zgadzało i pytam czy są to opony 16 płócienne i sprzedawca mówi mi że TAK. Potem jeszcze to samo pytanie zadał mój kolega jak jeszcze raz dzwoniliśmy i też mówił sprzedawca że są 16 płócienne więc na drugi dzień wyruszyliśmy rano o 5 zrobiliśmy 300km i się okazało że są to opony 12 płócienne ( a do JCB takie opony się nie najlepiej sprawdzają i jest znaczna różnica w cenie) w związku z pomyłką zeszli tylko 200zł z ceny na 4 oponach z felgami do ładowarki teleskopowej JCB!!! Prosiliśmy o zwrot kosztów dojazdu samego szefa, z którym zresztą słabo się szło dogadać bo mówił po angielsku. Mówił że nie mamy tej rozmowy na papierze i nic nam nie zwróci!!! Niby wielka firma a nie poważne traktowanie klienta.

#10 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 03 luty 2010 - 12:04

JOHN DEERE CZĘŚCI Do mojego JD 970 zaopatruje się w części w firmie Chemirol Mogilno- wszystkie informacje na stronce http://www.chemirol.com.pl/. Firma ma niestety wysokie ceny. Taniej wychodzi w Greene, chociaż tam jak czegoś nie ma, to dłużej czekam na daną cześć (Greene- nawet do 14 dni, a Chemirol do 48 godzin). Jeśli chodzi o pasy, to kupuje w tej firmie- http://www.inotech.pl/, mają bardzo dobre ceny. Pasy są oczywiście nieoryginalne, ale kupiłem u nich pas do sieczkarni za 110zł i przepracował 4 sezony, i na pewno jeszcze kilka zrobi :). W Chemirolu za oryginalny JD do sieczkarni zawołali coś ponad 700zł 4 lata temu.

#11 Share przemek20

przemek20

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 10 luty 2010 - 10:55

JOHN DEERE CZĘŚCI Dodany obrazek]
Polecam ten sklep
Sklep Artykuły Przemysłowo-Metalowe K. Chmielewska
Milicka 9
55-100 Trzebnica

Przemysław Szatanik

Telefon / Fax:
tel:0 71 312 02 69
tel:602 262 922
tel:669 346 566
fax:0 71 387 29 85

Internet:
skleprolniczykch@gmail.com
GG: 19343367

a tu adres do ich sklepu internetowego:
http://skleprolniczy...it.pl/index.php

Mają bardzo duży wybór, możliwość wyszukiwania po nr katalogowym, jak nie mają jakiejś części to zamawiają ją w bardzo krótkim czasie, przy większych zamówieniach nawet rabaty są a części nie tylko do ciągników bo do maszyn rolniczych nawet do aut.

#12 Share JohnDeere1075

JohnDeere1075

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 28 luty 2010 - 15:08

JOHN DEERE CZĘŚCI Koledzy potrzebuje sieczkarnie do John deere 1075 chetnie kupie bo nigdzie nie moge znaleść prosze pisać na gg 11491047

#13 Share avant98

avant98

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 01 marzec 2010 - 16:05

JOHN DEERE CZĘŚCI Koledzy polecam sklep Rolkap, bardzo miła i dobra obsługa dla klienta. Możliwość negocjacji ceny duży asortyment części oryginalnych bądź zamienniki do JD oraz innych marek jak Class.

www.rolkap.pl

#14 Share lewy400

lewy400

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 21 kwiecień 2010 - 20:20

JOHN DEERE CZĘŚCI witam!
mam wielka prośbe aby ktos ocenil john deere 935
z góry dzieki za słowa prawdy
pozdrawiam
z łodzkiego pisze

#15 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 21 kwiecień 2010 - 20:44

JOHN DEERE CZĘŚCI u sklepie w którym kupuję widzę, że zaczynają prowadzić pomału JD :

http://farmexpert.pl...goria19921.aspx

:D
W rolnictwie siła!!! :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#16 Share Dawidula94

Dawidula94

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 20 maj 2015 - 14:35

JOHN DEERE CZĘŚCI

Witam, potrzebuje chłodnicy do kombajnu john deere 430, posiada ktoś ?

Dodaj odpowiedź