avant98

JOHN DEERE CZĘŚCI

Polecane posty

avant98    0

Cześć W padł mi taki pomysł aby podawać tu adresy i telefony kontaktowe do dobrych serwisów JD gdzie nie patrzą na rolnika jak kolejny klient do skrojenia z kasy. Oczywiście również podawajcie tu kontakty do sklepów gdzie można kupic wszelkie częsci i akcesoria do Jelonków, począwszy od pasów, filtrów do części. Punkty z oryginalnymi i z zamiennikami dzieki temu mozna bedzie kupic tam gdzie będą miec najlepsze ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

Mirtrans z Siedlec kupilem ostatnio u nich wtryskiwacz do silnika 6539DL za 125pln +25 pln za przesyłke.Wtryskiwacz jest oryginalny z numerem fabrycznym JD na opakowaniu i co ciekawe tanszy niz do "60" w Agromie.

Wszystkie filtry kupuje w

Smalec J.J., Drobnik J. Sklep motoryzacyjny s.c. FHU

* 75-122 Koszalin, Mieszka I 2a

* zachodniopomorskie

* Tel.: 0 94 342 64 38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pep14    29

Jeżeli chodzi o woj. opolskie i śląskie to polecam punkt w miejscowości Rudnik przed Raciborzem. Części oryginalne ale i drogie jak mi się wydaje ( łożysko i pierścień dociskowy do kombajnu JD 935- 180zł) Niestety nie pamiętam adresu ale jest to przy głównej drodze także nie ma problemu z trafieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
avant98    0

Jeżeli macie to najlepiej podawać tel. zawsze mozna zadzwonić zapytac o cenę adres i czy wysyłaja zamówione części. Wysłka to zaden problem a i czas nidługi kurierem odległość i województwo wtedy nie ma znaczenia, a nieraz róznica cenowa jest kilkaset zł wiec wtedy wysłanie kurierem to koszt znikomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buczo84    0

"ALPO" POCZESNA koło CZĘSTOCHOWY www.alpo-agro.pl kombajny, części nowe i używane do John Deera i innych zachodnich marek :rolleyes:

Tel.48 343263004

Tel.kom. 0601419115

Tel.kom. 0695998803

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal88    13

Ja praktycznie wszystkie czesci zamawiam w "TECH-AGRO" wszystko przez tel. mila obsluga i firma jak najbardziej godna polecenia, na przesylke nie trzeba dlugo czekac :D

 

Starozreby ul. Strazacka 15

tel. 024 261-73-15

www.techagro.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
avant98    0

Ostatnio próbowałem ustalić numery katalogowe części zamiennych i dowiedzieć się ceny do JD 1072 w BIS FPHU Sławomir Małolepszy i informacja pobiezna i sciema nie dowiedziałem się praktycznie nic a ceny zaporowe pasów do kombajnu. Przy okazji ten serwis serwisuje Acoord, Keverland maszyny i chciałem ustalic jakie części będe potrzebował do aparatu wysiewającego w siewniku. Na dziń dobry nie ma takiej możliwości ale ewentualnie mogą wysłaś 2 serwisantów zeby u mnie ocenili które elementy są zużyte i trzeba wymienic. Dojazd 1,3 PLN za km plus vat i 100 zł za ha pracy serwisantów. Częśc która odmierza ilość ziarna jest niewielka i łatwa do demontażu więc zaproponowałem ze wykręce i dojadę ażeby ocenić i zamówić zużyte elementy. Nie ma takiej możliwości oni mogą wysłać serwisantów i koniec no mogę zadzwonić jak będzie szef jutro to dadzą mi odpowiedz. Dzwoniłem dwukrotnie przez dwa dni i mieli oddzwonic. Nie oddzwonili i brak kontaktu , ta firma lekceważy klientów i patrzy jak tylko skrojić klienta z kasy. Absolutnie niepolecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A ja znowu nikomu NIE POLECAM firmy: http://www.charteragromasz.pl/ Mieli na allegro na sprzedaż 4 opony z felgami do JCB (nówki) zadzwoniłem czy aktualne wszystko się zgadzało i pytam czy są to opony 16 płócienne i sprzedawca mówi mi że TAK. Potem jeszcze to samo pytanie zadał mój kolega jak jeszcze raz dzwoniliśmy i też mówił sprzedawca że są 16 płócienne więc na drugi dzień wyruszyliśmy rano o 5 zrobiliśmy 300km i się okazało że są to opony 12 płócienne ( a do JCB takie opony się nie najlepiej sprawdzają i jest znaczna różnica w cenie) w związku z pomyłką zeszli tylko 200zł z ceny na 4 oponach z felgami do ładowarki teleskopowej JCB!!! Prosiliśmy o zwrot kosztów dojazdu samego szefa, z którym zresztą słabo się szło dogadać bo mówił po angielsku. Mówił że nie mamy tej rozmowy na papierze i nic nam nie zwróci!!! Niby wielka firma a nie poważne traktowanie klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56

Do mojego JD 970 zaopatruje się w części w firmie Chemirol Mogilno- wszystkie informacje na stronce http://www.chemirol.com.pl/. Firma ma niestety wysokie ceny. Taniej wychodzi w Greene, chociaż tam jak czegoś nie ma, to dłużej czekam na daną cześć (Greene- nawet do 14 dni, a Chemirol do 48 godzin). Jeśli chodzi o pasy, to kupuje w tej firmie- http://www.inotech.pl/, mają bardzo dobre ceny. Pasy są oczywiście nieoryginalne, ale kupiłem u nich pas do sieczkarni za 110zł i przepracował 4 sezony, i na pewno jeszcze kilka zrobi :). W Chemirolu za oryginalny JD do sieczkarni zawołali coś ponad 700zł 4 lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek20    0

3f0a87801b63eddd.jpg]

Polecam ten sklep

Sklep Artykuły Przemysłowo-Metalowe K. Chmielewska

Milicka 9

55-100 Trzebnica

 

Przemysław Szatanik

 

Telefon / Fax:

tel:0 71 312 02 69

tel:602 262 922

tel:669 346 566

fax:0 71 387 29 85

 

Internet:

skleprolniczykch@gmail.com

GG: 19343367

 

a tu adres do ich sklepu internetowego:

http://skleprolniczy.shop-it.pl/index.php

 

Mają bardzo duży wybór, możliwość wyszukiwania po nr katalogowym, jak nie mają jakiejś części to zamawiają ją w bardzo krótkim czasie, przy większych zamówieniach nawet rabaty są a części nie tylko do ciągników bo do maszyn rolniczych nawet do aut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
avant98    0

Koledzy polecam sklep Rolkap, bardzo miła i dobra obsługa dla klienta. Możliwość negocjacji ceny duży asortyment części oryginalnych bądź zamienniki do JD oraz innych marek jak Class.

 

www.rolkap.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lewy400    0

witam!

mam wielka prośbe aby ktos ocenil john deere 935

z góry dzieki za słowa prawdy

pozdrawiam

z łodzkiego pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Acech
      Witam, 
      W w/w ciągniku mam problem z wałkiem WOM, zaraz po załączeniu stacyjki wyskakują poniższe błędy (oraz nie działa wałek WOM):
      BCU: 
      523813.01
      523811.01
      523812.01
      523814.01
      523806.01
      523815.01
      Znalazłem w sieci opis błędów i aby sprawdzić bezpiecznik F02 PLB/01 i 02 - za niskie napięcie na module mocy PC5. Wszystkie bezpieczniki w kabinie sa ok (natomiast bezpieczników o takich oznaczeniach nie znalazłem. Czy ktoś miał podobny problem lub ma dostęp do schematu? Na który pin sterownika ma wchodzić to napięcie? Czy to może jest uszkodzony sterownik BCU?  
      Z góry dziękuję za pomoc.
      GT
    • Przez Slavan
      Witam. Przymierzam się do zakupu john deera w540 z 2009r. Posiada ktoś taki i jest w stanie się wypowiedzieć na jago temat? Czy lepiej go odpuścić i wziąć 2256? Areał 110ha zbóż i 70ha qq.

    • Przez RolnikMat
      Zainteresował mnie ten model kombajny marki JOHN DEERE. Czy moglibyście mi powiedzieć co nieco o nim. Jakieś dane techniczne chodzi mi tu o moc silnika, masę kombajnu, cena, awaryjność. Proszę nie dawać linków z przekierowaniem na 1450 cws.
    • Przez Bartusek2
      Witam mam pytanko jak oceniacie jd 6506 mam do kupienia takiego https://www.olx.pl/d/oferta/john-deere-6506-6510-szwecja-pewny-po-serwise-w-wanickim-piekny-opis-CID757-IDWIskM.html?search[filter_float_motor_hours%3Ato]=7000&search[filter_float_power%3Afrom]=90&search[filter_float_price%3Ato]=140000&search[order]=filter_float_price%3Adesc   i nie wiem co zrobić Z góry dzięki Pozdrawiam 
    • Przez Highlander54
      Witam
      Wie ktoś może jak kalibruje sie czujnik poziomu paliwa w john deere 1470? Wymieniłem go i teraz ciągle pokazuje minimalną ilość w zbiorniku i pokazuje się błąd z kalibracją czujnika
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj