Skocz do zawartości

Zdjęcie

W jakim wieku zaczynaliście

89 odpowiedzi na ten temat

#81 Share Damin180894

Damin180894

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 259 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja rolnictwa, uprawa roślin.

Napisany 25 styczeń 2010 - 11:04

W jakim wieku zaczynaliście jeśli ktoś uważa że się to chwalimy... to nie wiem po co było zakładać ten temat. A skoro jest to napisałem jeśli mi nie wierzycie to trudno nie mam zamiaru się chwalić bo to mi nic nie da, mówię jak jest nie wierzycie to spytajcie się kolegi @Manio1523A widział mnie wielokrotnie czy jadąc kombajnem czy ciągnikiem, ja jego z resztą też. ;) Pzdr Kombajnistów.
Pijany balet: tyle wad co zalet....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
W jakim wieku zaczynaliście Dzisiaj, 07:01
  •  

#82 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 styczeń 2010 - 14:32

W jakim wieku zaczynaliście Nikt nie mówił że ci nie wierzymy, ja na przykład ci wierzę bo w wieku 14lat też trochę kosiłem. Przeczytaj poprzednie posty to dowiesz sie o co nam chodziło.

#83 Share Ukasz52

Ukasz52

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów

Napisany 25 styczeń 2010 - 16:48

W jakim wieku zaczynaliście Skoro w polu uprawnienia niepotrzebne to jak jednemu z drugim urwie łapę niech nie wzywa karetki tylko owinie łapę słomą.. jeśli takie bystre z Was chłopaki...

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#84 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 styczeń 2010 - 16:59

W jakim wieku zaczynaliście Bystry chłopak nigdzie nie wsadzi łapy w czasie gdy kombajn pracuje

#85 Share Damin180894

Damin180894

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 259 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja rolnictwa, uprawa roślin.

Napisany 25 styczeń 2010 - 16:59

W jakim wieku zaczynaliście czytałem poprzednie posty ;) akurat do Ciebie tego nie kierowałem. A czy ktoś pisał tutaj że uprawnienia nie są potrzebne ???
Pijany balet: tyle wad co zalet....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#86 Share Manio1523A

Manio1523A

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja i oczywiście gospodarka

Napisany 25 styczeń 2010 - 17:04

W jakim wieku zaczynaliście Dobrze Damian piszesz. Jak nie wierzą to niech nie piszą i zachowają to dla siebie . A ja mogę potwierdzić że widziałem Damiana wielokrotnie jak kosił czy jechał ciągnikiem. U nas ciężko o dobrego pracownika więc jak możemy robić w transporcie czy kosić to czemu mamy tego nie robić.

#87 Share rucin

rucin

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 25 styczeń 2010 - 21:39

W jakim wieku zaczynaliście Moim zdaniem wiecej wypadków popełniją rutyniarze którzy już kiedyś tak to robili i nic niebyło ale ja sam mam 15lat i kosił kombajnem będę tylko u siebie bo niema się co oszukiwać że jestesmy dorosli bo wcale tak niejest i wrazie wypadku może być niewesoło i niewiem jak u was ale u nas to by raczej takiego do 16 lat niepuscili na pole własciciele do których pojechało by się na usługe

#88 Share macin87

macin87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1232 postów

Napisany 25 styczeń 2010 - 21:50

W jakim wieku zaczynaliście Co wam powiem to wam powiem ale taki 14 latek nudzący się może więcej bidy narobić niż taki co pracuje na maszynie. A ci co piszą że dzieci nie powinny robić (chyba że naprawde nie mają do tego smykałki) to pewnie życiowe niedojdy co mają lewe ręce. Rodzice też czsem głupio robią że widzą że chłopak daje sobie śwtnie rade ale mu zabraniają, a później płaczą że sobie krzywde zrobił a nic nie robił (młodego człowieka i nudzącego się głupota się czepia więc niech lepiej się czymś zajmie, ale nie przed komputerem- bo wtedy to on w życiu nie da sobie rade a zwłaszcza na gospodarce). Powiem jeszcze śmieszną historyjke na ten temat: ojcec jechal na łąke i nie zabrał chłopaków ze sobą (a oni chcieli) więc na mu line do przyczepy podczepili i owineli ją "wychodek". A co dalej było to sobie wyobraźcie ;)

#89 Share akaku

akaku

MłodyRolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 621 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja

Napisany 04 lipiec 2010 - 07:56

W jakim wieku zaczynaliście Pierwszy raz jezdziłem na kombajnie w wieku 6 lat, oczywiście z patrząc sie z boku na kombajnie Bizon Super z kabina gdzie mi sie bardzo podobało. A pierwszy raz kierowałem Bizonem Super w wieku 11 lat u wujka, ale wole transport zboża
Case <3

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#90 Share damianzetor9540

damianzetor9540

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 541 postów
  • Zainteresowania:Południe Łódzkiego

Napisany 15 lipiec 2012 - 09:27

W jakim wieku zaczynaliście W wieku 13 lat jechałem ok 300 m ale sąsiada :)