Skocz do zawartości

Zdjęcie

W jakim wieku zaczynaliście

89 odpowiedzi na ten temat

#61 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 styczeń 2010 - 19:43

buhaha ale się uśmiałem. mogłeś się nie przyznawać ile masz lat i tak po stylu widać że niewiele. jak będziesz miał swoje dzieci to może zmądrzejesz

A ty ile masz lat? Też niewiele z twoich poprzednich postów to wynika, jaki dzieciak by kosił sam kombajnem w wieku 4 lat takie bajeczki możesz opowiadać dzieciom z przedszkola ,a nie nam ,więc się lepiej nie odzywaj!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
W jakim wieku zaczynaliście Dzisiaj, 01:43
  •  

#62 Share ClaasEuropa

ClaasEuropa

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 24 styczeń 2010 - 19:52

buhaha ale się uśmiałem. mogłeś się nie przyznawać ile masz lat i tak po stylu widać że niewiele. jak będziesz miał swoje dzieci to może zmądrzejesz

@BizonSuperZ056 nie jest głupi ( wiem bo to mój sąsiad)
A dlaczego dzieci mają nie jeździć maszynami? Np ja i @BizonSuperZ056 pracujemy maszynami i nic nam nie jest bo mamy już jakieś doświadczenie a jak koledzy w moim wieku nie jeżdżą ciągnikami tylko czasem podjeżdżają kawałek to oni szybciej mogą jakiś wypadek spowodować bo nie mają doswiadczenia i np. mogą sie zagapić itp.

#63 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 24 styczeń 2010 - 19:52

W jakim wieku zaczynaliście właśnie opowiadam bajeczki i tacy jak ty w to wierzą,

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#64 Share ClaasEuropa

ClaasEuropa

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 24 styczeń 2010 - 20:00

W jakim wieku zaczynaliście przecież napisał że bajeczki to dzieciom z przedszkola opowiadaj a nie nam

#65 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 24 styczeń 2010 - 20:01

W jakim wieku zaczynaliście a to w waszym wieku już nie przedszkole? a to przepraszam

#66 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 styczeń 2010 - 20:01

W jakim wieku zaczynaliście Po co wypisujesz takie głupoty i robisz z siebie (przepraszam za użycie określenia) debila? Za bezsensowne nabijanie postów jest kara w postaci %

#67 Share ClaasEuropa

ClaasEuropa

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 24 styczeń 2010 - 20:05

a to w waszym wieku już nie przedszkole? a to przepraszam

no pomyśl chłopy 14 i 15 lat i do przedszkola ;) ? Do liceum za rok :D

#68 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 24 styczeń 2010 - 20:07

W jakim wieku zaczynaliście Jeśli ktoś umie korzystać z tego, co ma pomiędzy uszami, nie powinno się nic złego stać. Ale jak ktoś próbuje robić głupoty maszynami, albo nie wyłącza elementów roboczych na czas naprawy czy czego tam, to już nietrudno o wypadek. Wszystko zależy od człowieka. Może mieć 50 lat i nie rozstawać sie z flaszką na czas roboty, wtedy wiadomo, że dobrze nie będzie. A może mieć te 15 lat i z rozwagą robić w polu.

#69 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 24 styczeń 2010 - 20:13

W jakim wieku zaczynaliście zauważ że to hyde park i tu się postów nie nabija. nudzi mnie ta dyskusja. jest taki wiek w którym próbuje się zaimponować rówieśnikom różnymi mniej lub bardziej prawdziwymi wydarzeniami. tak jest i w tym przypadku. wypisujecie że kosicie w wieku 7 czy 8 lat. o czym to świadczy/albo niektórzy zmyślają aby pochwalić się lub "zaimponować"kolegom albo jest tak w rzeczywistości i jest to oznaka totalnej głupoty nie tylko tego co kosi ale również opiekunów, którzy na to pozwalają.oczywiście ze mój post jest zmyśloną bajeczką mającą na celu wyśmianie takich zachowań

#70 Share ClaasEuropa

ClaasEuropa

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 24 styczeń 2010 - 20:16

W jakim wieku zaczynaliście No ale w wielu przypadkach u dzieci jak nie mają nic między uszami to nie jeżdżą bo rodzice zabraniają.

zauważ że to hyde park i tu się postów nie nabija. nudzi mnie ta dyskusja. jest taki wiek w którym próbuje się zaimponować rówieśnikom różnymi mniej lub bardziej prawdziwymi wydarzeniami. tak jest i w tym przypadku. wypisujecie że kosicie w wieku 7 czy 8 lat. o czym to świadczy/albo niektórzy zmyślają aby pochwalić się lub "zaimponować"kolegom albo jest tak w rzeczywistości i jest to oznaka totalnej głupoty nie tylko tego co kosi ale również opiekunów, którzy na to pozwalają.oczywiście ze mój post jest zmyśloną bajeczką mającą na celu wyśmianie takich zachowań

Ale jak ma 7 czy 8 lat to sam nie kosi najwyżej kombajnista da pokierować i nic więcej

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 styczeń 2010 - 20:25

W jakim wieku zaczynaliście Dobrze powiedziane ja w wieku 7 lat kierowałem u boku kombajnisty. @wojtas źle czytasz posty i wypisujesz potem durnoty naucz się najpierw czytać a wypisywać bajeczki to możesz sobie "na Facebooku" jak powiedział pewien użytkownik

#72 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 24 styczeń 2010 - 20:25

pierwszy raz za sterami bizona siedzialem jakies 4 lata temu czyli mailem niecle 10
wiadomo sam na polu nie bylem tylko z kombajnistą on sobie pił piwko a ja kosiłem

co powiecie o tym? 10 lat. za sterami a obok kombajnista siedzi i piwko ćwiczy.oceńcie sami: śmiać się czy płakać? i po drugie kolego bizon skończ z tymi epitetami bo sam zarobisz %

#73 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 styczeń 2010 - 20:30

W jakim wieku zaczynaliście Trudno powiedzieć, raczej to też bajeczka ale mogło być podobnie a chłopak to trochę wyolbrzymił

#74 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 24 styczeń 2010 - 20:47

W jakim wieku zaczynaliście nie chodzi o to że on miał 10 czy 12lat. chodzi o głupotę tego dorosłego człowieka który pije piwo a dziecko prowadzi maszynę. zero wyobraźni i odpowiedzialności . to wszystko w tym temacie z mojej strony

#75 Share maxiben

maxiben

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 890 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo glownie nowoczesna hodowla trzody chlewnej
    rodzinne wyjazdy

Napisany 24 styczeń 2010 - 21:09

W jakim wieku zaczynaliście ja mnialem 27 i jeszcze za wczesnie ale trzeba bylo kosic bo nie znalazlem dobrego kombajnisty a dzieciom do 16 lat to bym nigdy nie pozwolil i podejrzewam ze tu piszecie przechwalajac sie nawzajem

#76 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 styczeń 2010 - 21:13

W jakim wieku zaczynaliście Do @wojtas
A mi właśnie o to chodzi że wyolbrzymił to że kombajnista pił piwo a nie o że w wieku 10 lat prowadził kombajn, lepiej tego nie rozsądzać ten temat nie jest po to.
Do @maxiben
Ten temat jest po to aby sie pochwalić w jakim wieku sie zaczynało kosic

#77 Share maxiben

maxiben

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 890 postów
    rodzinne wyjazdy

Napisany 24 styczeń 2010 - 21:23

W jakim wieku zaczynaliście no tez sie chwale zaczelem majac 27 lat ale prawde mowiac a nie opowiadac bajek jak wiekszosc z was koszac bizonem bez kabiny nic fajnego ale jak kupie nowego avero to dobiero sie bedzie chcialo i pochwalic tez

#78 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 styczeń 2010 - 21:43

W jakim wieku zaczynaliście Nie wiem jak inni ja pisałem prawdę, a co do kombajnów bez kabiny to ja wolę kosić starym Bizonem Super Z056 z daszkiem niż jakimś nowym z kabiną, joystickami i czym tam jeszcze.

#79 Share maxiben

maxiben

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 890 postów
    rodzinne wyjazdy

Napisany 24 styczeń 2010 - 22:03

W jakim wieku zaczynaliście daszek tez mam a kabina bez klimy to nic ale nowy jest nowy po co mam 2 bizony ganiac jak moze jeden i w komforcie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 24 styczeń 2010 - 22:35

W jakim wieku zaczynaliście Tyle że w nowych jest o wiele łatwiej i młodym jest łatwiej młócić. W Bizonie trza machać za wajchami po całej kabinie, wychodzić ustawiać wiatr, patrzeć ile ziarna w pokosie leży, zbiornik otwierać i zaglądać, rure ręcznie otwierać, a w nowym wszystko pod ręką i na komputerku wszystko napisane