Skocz do zawartości

Zdjęcie

problem z oglądaniem filmów

25 odpowiedzi na ten temat

#21 Share wildbream

wildbream

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 15 styczeń 2010 - 00:06

problem z oglądaniem filmów jest wgrywany tyle że z xp to chyba idzie wersja 10, także warto byłoby żebyś zrobił update do 11 bo to że Ci nie działa to itvp też może mieć z tym związek

wcześniej pisałeś że masz xp professional sp3 jakąś tam wersję z 2002 roku ok to już jest jakiś trop
jeżeli masz oryginalną wersję to update windows media playera jest dość prosty pobiera się go stąd WMP
jeżeli nie masz oryginalnego systemu (co się zdarza wiem z autopsji) to trzeba by zastosować inne podejście, ale zdaje mi się ze regulamin forum nie zezwala na to żeby publicznie to opisać ;) także daj znać na pm

i pamiętaj nie ma się co wku.. denerwować na komputer, to tylko maszyna jak każda inna, ma służyć określonemu celowi (np oglądaniu agrobiznesu) i nie ma być tak że czegoś się nie da zrobić tylko wszystko ma chodzić jak w zegarku ;) ustawimy to pomału bo pomału ale da rade
- NOBODY expects the Spanish Inquisition! Amongst our weaponry are such diverse elements as: fear, surprise, ruthless efficiency, an almost fanatical devotion to the Pope, and nice red uniforms
- Oh damn!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
problem z oglądaniem filmów Dzisiaj, 09:26
  •  

#22 Share GREMLIN

GREMLIN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Zainteresowania:nowoczesne rolnictwo maszyny, dziewczyny z sexy figurą ,bo z twarzy jestem tolerancyjny-grunt to figura

Napisany 15 styczeń 2010 - 10:33

problem z oglądaniem filmów Dzięki serdeczne @wildbream ;) zainstalowałem player 11 i wszystko oglądam działa bez zarzutu .Trochę się nagłowiłem ale poszło bo jeszcze miałem inne ustawienia żle i 11 nie chciała wejść ale zmieniłem ust.systemowe chodziło o zaporę aktualizacji czy coś tam ;) .Pozdrawiam

Agrobiznes to ciekawy program ale mi ta godz.12.10 nie odpowiada, teraz mogę oglądać kiedy chcę :P

#23 Share pawello15

pawello15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 181 postów

Napisany 15 styczeń 2010 - 12:27

problem z oglądaniem filmów jeszcze inne pytanie troche nie związane z tematem . Czy da sie zrobić partycje dysku bez przeinstalowywania windowsa (mam viste ultimate 64bity chyba )

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share wildbream

wildbream

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 15 styczeń 2010 - 13:20

problem z oglądaniem filmów @Gremlin no to się ciesze ;)

@paello15
da się ale nie polecam bo jest spore ryzyko uwalenia całego systemu- zwłaszcza w przypadku Visty która sama w sobie jest spora
Vista z resztą ma jakieś tam narzędzie do zarządzania dyskami w którym podobno można to zrobić, pisze podobno bo sam nie próbowałem nigdy, ale słyszałem że się da

program którym można to zrobić najlepiej nazywa się partition magic niestety jest płatny - chyba że Cię to nie powstrzyma

ale są też darmowe w miare przywoite odpowiedniki: EASEUS Partition Master 4.1.1 i Gparted - ten trzeba nagrać na płytkę i zbootować przed startem systemu

Ale tak jak wspominałem operacja taka jest ryzykowna i nie biorę odpowiedzialności za to że się uda bo może się nie udać, może żeby jednak aż tak nie straszyć powiem że jak robiłem to to poza małymi problemami niekiedy, zawsze się udawało(a robiłem taki podział na żywca wielokrotnie w wielu już różnych systemach)
najważniejsze jest żeby zrobić defragmentację dysku jeszcze przed zaczęciem jakiejkolwiek zabawy
- NOBODY expects the Spanish Inquisition! Amongst our weaponry are such diverse elements as: fear, surprise, ruthless efficiency, an almost fanatical devotion to the Pope, and nice red uniforms
- Oh damn!

#25 Share GREMLIN

GREMLIN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Zainteresowania:nowoczesne rolnictwo maszyny, dziewczyny z sexy figurą ,bo z twarzy jestem tolerancyjny-grunt to figura

Napisany 04 luty 2010 - 20:54

problem z oglądaniem filmów Nie wiecie co się porobiło że nie można obejrzeć w TV.INFO agrobiznesu?

P.S. dzisiaj juz działa ,wczoraj coś się u nich pochrzaniło :blink:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2637 postów

Napisany 04 marzec 2010 - 20:05

problem z oglądaniem filmów Czy u was też się zmieniło YT ?? ;)
U mnie jest tak jak w załączniku
wiecie jak to zmienić ??

dodałem załącznik bo coś na fotosik nie moge tego dodać

Załączone miniaturki

• bez tytułu22222.JPG

Dodaj odpowiedź