Skocz do zawartości

Zdjęcie

problem z oglądaniem filmów

25 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pawello15

pawello15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 181 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 18:52

problem z oglądaniem filmów mam następujący problem gdy oglądam film na youtube w pewnym momencie sie zacina i nie chce dalej się włączyć, wraca do początku i koniec (i tak w każdym filmie za każdym razem)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
problem z oglądaniem filmów Dzisiaj, 13:43
  •  

#2 Share wildbream

wildbream

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 19:06

problem z oglądaniem filmów ale nie jest to kwestia łacza? ani wolnego kompa? (nie podałeś tych info więc pytam ;) )

czy filmiki ładują ci się do pełna w miarę szybko?

może update flash playera musisz zrobić

http://get.adobe.com/flashplayer/
- NOBODY expects the Spanish Inquisition! Amongst our weaponry are such diverse elements as: fear, surprise, ruthless efficiency, an almost fanatical devotion to the Pope, and nice red uniforms
- Oh damn!

#3 Share pawello15

pawello15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 181 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 19:11

problem z oglądaniem filmów właśnie albo sie wcale nie ładują albo do jakiegoś fragmentu (wolniej niż kiedyś)

#4 Share GREMLIN

GREMLIN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Zainteresowania:nowoczesne rolnictwo maszyny, dziewczyny z sexy figurą ,bo z twarzy jestem tolerancyjny-grunt to figura

Napisany 14 styczeń 2010 - 19:16

problem z oglądaniem filmów ja np nie mogę oglądać w TVP info żadnych programów które już były wyemitowane np.AGROBIZNES wyświetla się tylko czarne tło i nic a filmy YOUTUBE idą

#5 Share pawello15

pawello15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 181 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 19:17

problem z oglądaniem filmów właśnie tak jak GREMLIN pisze mam czasami na youtube

#6 Share wildbream

wildbream

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 19:26

problem z oglądaniem filmów @gremlin jaki system i przeglądarka internetowa? i czy jest tak że kiedyś mogłeś a teraz nie możesz?

@pawello15 jaka przeglądarka? jakie łącze?
od jakiegoś czasu YouTube używa wyższych rozdzielczości-> lepszej jakości dla filmików co oznacza że są one większe i ładują się dłużej

jednym ze sposobów by temu zaradzić jest otwieranie YouTube będąc zalogowanym w serwisie i w ustawieniach swojego konta - w ustawieniach odtwarzania wybierasz opcję "mam wolne łącze"
wtedy automatycznie dobiera się niższa jakość i szybciej się ładuje wszystko
- NOBODY expects the Spanish Inquisition! Amongst our weaponry are such diverse elements as: fear, surprise, ruthless efficiency, an almost fanatical devotion to the Pope, and nice red uniforms
- Oh damn!

#7 Share pawello15

pawello15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 181 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 19:31

problem z oglądaniem filmów na każdej przeglądarce jest tak samo , ale to nie tylko tak jest na youtube na innych stronach też

#8 Share damian95

damian95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 19:32

problem z oglądaniem filmów A może masz za mało miejsca na dysku ja tak miałem na starym kompie łądowało mi sie jakaś część a potem stop i nic dalej. Sprawdź ten problem:D

#9 Share GREMLIN

GREMLIN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Zainteresowania:nowoczesne rolnictwo maszyny, dziewczyny z sexy figurą ,bo z twarzy jestem tolerancyjny-grunt to figura

Napisany 14 styczeń 2010 - 19:43

problem z oglądaniem filmów @wildbream windows xp profesjonal wersja 2002 dod. serwis pack 3
procesor celeron[r] d cpu 3,06GHz 448MB RAM
przeg.internet expllorrer i mozilla firefox
edit kiedyś tam nie wchodziłem bo mam nie dawno neostrade

#10 Share wildbream

wildbream

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 20:01

problem z oglądaniem filmów @Gremlin
zainstaluj sobie to
http://www.dobreprogramy.pl/Windows-Media-Player-Plugin-dla-Mozilla,Program,Windows,12059.html
i w Firefox powinno Ci ruszyć (IE chyba też to pomoże ale nawet nie wiem bo nie korzystam)

@pawello15 to co napisał kolega damian95 też może mieć sens, -warto sprawdzić
a aktualizowałeś flash playera już z tego linku co podałem wyżej?
- Oh damn!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share pawello15

pawello15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 181 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 20:06

problem z oglądaniem filmów aktualizowałem rzeczywiście mam mało miejsca na dysku c dzieki za pomoc (nie myślałem że może to mieć z tym zwiążek)

#12 Share GREMLIN

GREMLIN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 375 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 20:13

problem z oglądaniem filmów w sumie to niebardzo wiem jak to zainstalować mam na to kliknąć? jak klikam to nic sie nie dzieje jedynie chodzi prawo lewo

#13 Share maciek330

maciek330

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 20:37

problem z oglądaniem filmów tez tak czasem mam, że film na yt zacina się w pewnym momencie i cofa do początku, ale u mnie wystarczy odswieżyć stronę i drugim razem idzie bez problemu

#14 Share wildbream

wildbream

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 20:38

problem z oglądaniem filmów przepraszam mało dokładnie

kliknij na ten link
wmp

tam ładnie otworzy Ci się strona dobreprogramy
będzie opcja pobierz program
pobierasz na swój komputer i instalujesz
po instalacji nie zawadzi uruchomić ponownie komputer i wtedy w firefox'ie wejdź na tvp info i powinno już Ci zaskoczyć, a jak nie zaskoczy to będziemy myśleć dalej
- Oh damn!

#15 Share GREMLIN

GREMLIN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 375 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 21:16

problem z oglądaniem filmów dzięki w sumie udało mi sie wejsc i poprzednio spisalem na kartke i uruchomilem ale niewiem czy sie zainstalowalo bo tam rozne rzeczy sie pojawialy ale po angielsku czy jakos tam probowalem roznie pozniej wył.komp. i wł. od nowa i nie idzie wcisnąłem też na start potem windows update i przejrzyj historie aktualizacji i

przybyly tam 2 poz. ale chyba nie to
Także dalej tvp.info czarne tło i pasek pod spodem ze niby sie sciagło buforowanie,jakieś % i nic

#16 Share wildbream

wildbream

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 21:41

problem z oglądaniem filmów tzn to mogło coś tam dodać do windows update

całą ta instalacja to chyba było jakieś nie wiem 3 razy przycisk "next" potem przycisk "install" a potem "finish" i powinno być ok

to musi się dobrze zainstalować i w 80 procentach przypadków rozwiązuje ten problem który masz
także spróbuj jeszcze raz może zaskoczy jak ci teraz wyskoczy w pewnym momencie takie okno gdzie będziesz miał do wyboru change, repair or delete to weź repair

inna rzecz to jeszcze pytanie którą wersje windows media playera posiadasz
- Oh damn!

#17 Share GREMLIN

GREMLIN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 375 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 21:45

problem z oglądaniem filmów to chyba raczej dobrze wciskalem bo na koncu bylo finisz tzn. wciskalem wszystkie 3 poz.próbowałem kilka razy
a gdzie moge sprawdzic ta wersje windows?

#18 Share wildbream

wildbream

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 22:02

problem z oglądaniem filmów start>wszystkie programy>windowsmediaplayer

potem jak ci się otworzy to u góry zakładka pomoc>informacje o windows mediaplayer

dobrze byłoby żeby to była wersja 11

a zrób sobie ten test test
tam cie raz zapyta o zgodę to kliknij tak
- Oh damn!

#19 Share GREMLIN

GREMLIN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 375 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 22:18

problem z oglądaniem filmów cos sie pochrzanilo bo jak wcisne wszystkie programy to sa tylko 2 poz. ale próbowalem kilka razy i pokazala sie cala lista ale tylko raz i znowu sa 2 poz. wcisnąłem ten media player i jest 9 ;)
a ztestem wcisnąlem ok pozniej jeszcze raz cos i wszystko zniklo ;)
A propo windows media player to jest wgrywany razem z XP?
bo miesiac temu mialem wgrywany nowy system XP tylko nie wiem jaki
wiem ze poprzedni mialem oryginalny ale był bardzo zasmiecony i nie moglem zainstalować @NEOSTRADY 512

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share GREMLIN

GREMLIN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 375 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 22:50

problem z oglądaniem filmów idę spać bo mnie ten komputer wk....a ;)

Dodaj odpowiedź