pawello15

problem z oglądaniem filmów

Polecane posty

pawello15    1

mam następujący problem gdy oglądam film na youtube w pewnym momencie sie zacina i nie chce dalej się włączyć, wraca do początku i koniec (i tak w każdym filmie za każdym razem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wildbream    0

ale nie jest to kwestia łacza? ani wolnego kompa? (nie podałeś tych info więc pytam ;) )

 

czy filmiki ładują ci się do pełna w miarę szybko?

 

może update flash playera musisz zrobić

 

http://get.adobe.com/flashplayer/


- NOBODY expects the Spanish Inquisition! Amongst our weaponry are such diverse elements as: fear, surprise, ruthless efficiency, an almost fanatical devotion to the Pope, and nice red uniforms
- Oh damn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GREMLIN    2

ja np nie mogę oglądać w TVP info żadnych programów które już były wyemitowane np.AGROBIZNES wyświetla się tylko czarne tło i nic a filmy YOUTUBE idą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wildbream    0

@gremlin jaki system i przeglądarka internetowa? i czy jest tak że kiedyś mogłeś a teraz nie możesz?

 

@pawello15 jaka przeglądarka? jakie łącze?

od jakiegoś czasu YouTube używa wyższych rozdzielczości-> lepszej jakości dla filmików co oznacza że są one większe i ładują się dłużej

 

jednym ze sposobów by temu zaradzić jest otwieranie YouTube będąc zalogowanym w serwisie i w ustawieniach swojego konta - w ustawieniach odtwarzania wybierasz opcję "mam wolne łącze"

wtedy automatycznie dobiera się niższa jakość i szybciej się ładuje wszystko


- NOBODY expects the Spanish Inquisition! Amongst our weaponry are such diverse elements as: fear, surprise, ruthless efficiency, an almost fanatical devotion to the Pope, and nice red uniforms
- Oh damn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian95    22

A może masz za mało miejsca na dysku ja tak miałem na starym kompie łądowało mi sie jakaś część a potem stop i nic dalej. Sprawdź ten problem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GREMLIN    2

@wildbream windows xp profesjonal wersja 2002 dod. serwis pack 3

procesor celeron[r] d cpu 3,06GHz 448MB RAM

przeg.internet expllorrer i mozilla firefox

edit kiedyś tam nie wchodziłem bo mam nie dawno neostrade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wildbream    0

@Gremlin

zainstaluj sobie to

http://www.dobreprogramy.pl/Windows-Media-Player-Plugin-dla-Mozilla,Program,Windows,12059.html

i w Firefox powinno Ci ruszyć (IE chyba też to pomoże ale nawet nie wiem bo nie korzystam)

 

@pawello15 to co napisał kolega damian95 też może mieć sens, -warto sprawdzić

a aktualizowałeś flash playera już z tego linku co podałem wyżej?


- NOBODY expects the Spanish Inquisition! Amongst our weaponry are such diverse elements as: fear, surprise, ruthless efficiency, an almost fanatical devotion to the Pope, and nice red uniforms
- Oh damn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawello15    1

aktualizowałem rzeczywiście mam mało miejsca na dysku c dzieki za pomoc (nie myślałem że może to mieć z tym zwiążek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GREMLIN    2

w sumie to niebardzo wiem jak to zainstalować mam na to kliknąć? jak klikam to nic sie nie dzieje jedynie chodzi prawo lewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek330    0

tez tak czasem mam, że film na yt zacina się w pewnym momencie i cofa do początku, ale u mnie wystarczy odswieżyć stronę i drugim razem idzie bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wildbream    0

przepraszam mało dokładnie

 

kliknij na ten link

wmp

 

tam ładnie otworzy Ci się strona dobreprogramy

będzie opcja pobierz program

pobierasz na swój komputer i instalujesz

po instalacji nie zawadzi uruchomić ponownie komputer i wtedy w firefox'ie wejdź na tvp info i powinno już Ci zaskoczyć, a jak nie zaskoczy to będziemy myśleć dalej


- NOBODY expects the Spanish Inquisition! Amongst our weaponry are such diverse elements as: fear, surprise, ruthless efficiency, an almost fanatical devotion to the Pope, and nice red uniforms
- Oh damn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GREMLIN    2

dzięki w sumie udało mi sie wejsc i poprzednio spisalem na kartke i uruchomilem ale niewiem czy sie zainstalowalo bo tam rozne rzeczy sie pojawialy ale po angielsku czy jakos tam probowalem roznie pozniej wył.komp. i wł. od nowa i nie idzie wcisnąłem też na start potem windows update i przejrzyj historie aktualizacji i

 

przybyly tam 2 poz. ale chyba nie to

Także dalej tvp.info czarne tło i pasek pod spodem ze niby sie sciagło buforowanie,jakieś % i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wildbream    0

tzn to mogło coś tam dodać do windows update

 

całą ta instalacja to chyba było jakieś nie wiem 3 razy przycisk "next" potem przycisk "install" a potem "finish" i powinno być ok

 

to musi się dobrze zainstalować i w 80 procentach przypadków rozwiązuje ten problem który masz

także spróbuj jeszcze raz może zaskoczy jak ci teraz wyskoczy w pewnym momencie takie okno gdzie będziesz miał do wyboru change, repair or delete to weź repair

 

inna rzecz to jeszcze pytanie którą wersje windows media playera posiadasz


- NOBODY expects the Spanish Inquisition! Amongst our weaponry are such diverse elements as: fear, surprise, ruthless efficiency, an almost fanatical devotion to the Pope, and nice red uniforms
- Oh damn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GREMLIN    2

to chyba raczej dobrze wciskalem bo na koncu bylo finisz tzn. wciskalem wszystkie 3 poz.próbowałem kilka razy

a gdzie moge sprawdzic ta wersje windows?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wildbream    0

start>wszystkie programy>windowsmediaplayer

 

potem jak ci się otworzy to u góry zakładka pomoc>informacje o windows mediaplayer

 

dobrze byłoby żeby to była wersja 11

 

a zrób sobie ten test test

tam cie raz zapyta o zgodę to kliknij tak


- NOBODY expects the Spanish Inquisition! Amongst our weaponry are such diverse elements as: fear, surprise, ruthless efficiency, an almost fanatical devotion to the Pope, and nice red uniforms
- Oh damn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GREMLIN    2

cos sie pochrzanilo bo jak wcisne wszystkie programy to sa tylko 2 poz. ale próbowalem kilka razy i pokazala sie cala lista ale tylko raz i znowu sa 2 poz. wcisnąłem ten media player i jest 9 ;)

a ztestem wcisnąlem ok pozniej jeszcze raz cos i wszystko zniklo ;)

A propo windows media player to jest wgrywany razem z XP?

bo miesiac temu mialem wgrywany nowy system XP tylko nie wiem jaki

wiem ze poprzedni mialem oryginalny ale był bardzo zasmiecony i nie moglem zainstalować @NEOSTRADY 512

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wildbream    0

jest wgrywany tyle że z xp to chyba idzie wersja 10, także warto byłoby żebyś zrobił update do 11 bo to że Ci nie działa to itvp też może mieć z tym związek

 

wcześniej pisałeś że masz xp professional sp3 jakąś tam wersję z 2002 roku ok to już jest jakiś trop

jeżeli masz oryginalną wersję to update windows media playera jest dość prosty pobiera się go stąd WMP

jeżeli nie masz oryginalnego systemu (co się zdarza wiem z autopsji) to trzeba by zastosować inne podejście, ale zdaje mi się ze regulamin forum nie zezwala na to żeby publicznie to opisać ;) także daj znać na pm

 

i pamiętaj nie ma się co wku.. denerwować na komputer, to tylko maszyna jak każda inna, ma służyć określonemu celowi (np oglądaniu agrobiznesu) i nie ma być tak że czegoś się nie da zrobić tylko wszystko ma chodzić jak w zegarku ;) ustawimy to pomału bo pomału ale da rade


- NOBODY expects the Spanish Inquisition! Amongst our weaponry are such diverse elements as: fear, surprise, ruthless efficiency, an almost fanatical devotion to the Pope, and nice red uniforms
- Oh damn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GREMLIN    2

Dzięki serdeczne @wildbream ;) zainstalowałem player 11 i wszystko oglądam działa bez zarzutu .Trochę się nagłowiłem ale poszło bo jeszcze miałem inne ustawienia żle i 11 nie chciała wejść ale zmieniłem ust.systemowe chodziło o zaporę aktualizacji czy coś tam ;) .Pozdrawiam

 

 

 

Agrobiznes to ciekawy program ale mi ta godz.12.10 nie odpowiada, teraz mogę oglądać kiedy chcę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawello15    1

jeszcze inne pytanie troche nie związane z tematem . Czy da sie zrobić partycje dysku bez przeinstalowywania windowsa (mam viste ultimate 64bity chyba )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wildbream    0

@Gremlin no to się ciesze ;)

 

@paello15

da się ale nie polecam bo jest spore ryzyko uwalenia całego systemu- zwłaszcza w przypadku Visty która sama w sobie jest spora

Vista z resztą ma jakieś tam narzędzie do zarządzania dyskami w którym podobno można to zrobić, pisze podobno bo sam nie próbowałem nigdy, ale słyszałem że się da

 

program którym można to zrobić najlepiej nazywa się partition magic niestety jest płatny - chyba że Cię to nie powstrzyma

 

ale są też darmowe w miare przywoite odpowiedniki: EASEUS Partition Master 4.1.1 i Gparted - ten trzeba nagrać na płytkę i zbootować przed startem systemu

 

Ale tak jak wspominałem operacja taka jest ryzykowna i nie biorę odpowiedzialności za to że się uda bo może się nie udać, może żeby jednak aż tak nie straszyć powiem że jak robiłem to to poza małymi problemami niekiedy, zawsze się udawało(a robiłem taki podział na żywca wielokrotnie w wielu już różnych systemach)

najważniejsze jest żeby zrobić defragmentację dysku jeszcze przed zaczęciem jakiejkolwiek zabawy


- NOBODY expects the Spanish Inquisition! Amongst our weaponry are such diverse elements as: fear, surprise, ruthless efficiency, an almost fanatical devotion to the Pope, and nice red uniforms
- Oh damn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GREMLIN    2

Nie wiecie co się porobiło że nie można obejrzeć w TV.INFO agrobiznesu?

 

 

 

 

 

 

P.S. dzisiaj juz działa ,wczoraj coś się u nich pochrzaniło :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj