Skocz do zawartości

Zdjęcie

ładowacz do zetora

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Antek21

Antek21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 162 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 11:07

ładowacz do zetora Witam. Co sądzicie o ladowaczu Tur15 do zetora 7340? czy lepiej jakiegoś uzywanego kupić?
:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ładowacz do zetora Dzisiaj, 21:58
  •  

#2 Share nostradamus

nostradamus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 11:56

ładowacz do zetora tur 15 do takiego zetora to troche za duzy. ja mam jakiegoś francuskiego i jak wezme tone to ciagnik jest mało stabilny a jest na letkiej konstrucji. wiec nie proponuje takiego ciezkiego tura zakładać

#3 Share farmers99

farmers99

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Zainteresowania:praca na roli,obsługa maszyn rolniczych

Napisany 14 styczeń 2010 - 12:40

ładowacz do zetora wejdz w galerie do uzytkownika @lampo97 to moj sąsiad ,on ma załozonego na zetora 7340 tura z metal fachu i z tego co widze i wiem to zgrany zespół ;)
sie robi tym ,co się ma ;]

#4 Share wildbream

wildbream

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 12:47

ładowacz do zetora ja do 7340 kupiłem quick'a używanego, ale gość od razu odnawiał przed sprzedażą, także po za tym że widać że to starszy typ to wygląda ładnie jak nowy
póki co rekord w "rwaniu" to mam 3 belki siana (ładnie zbite 150x120) nie wiem ile to będzie w kg ale miał ciężko z tym, tyle że u mnie jest pompa do wymiany(mam nawet już nową tyle że zima blokuje mnie z robotą
przez to że ciągnik jest krótki to trzeba z takim obciążeniem bardzo uważać, ale rade da
myślę że to też zależy do czego będziesz chciał ten ładowacz używać

Ładowacz znalazłem na allegro, bez samopoziomowania, dostałem razem z nim widły, rozdzielacz i joystick, trzecia sekcja na elektrozaworze z założeniem wyszło mi niecałe 9,5tyś, także mnie nie było stać żeby dorzucić drugie tyle na nowy i to wyjście było dla mnie najlepsze
póki co jestem bardzo zadowolony a troszkę już na dźwigał, także wstępna ocena bdb
- NOBODY expects the Spanish Inquisition! Amongst our weaponry are such diverse elements as: fear, surprise, ruthless efficiency, an almost fanatical devotion to the Pope, and nice red uniforms
- Oh damn!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share PGRdobrawola

PGRdobrawola

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Zainteresowania:wszystko co ciekawe ;)

Napisany 14 styczeń 2010 - 16:01

ładowacz do zetora A jeśli chodzi o nowe tury to ile ten TUR15 kosztuje? Bo może ten tur Zetoroski był by lepszy wkońcu te są tylko pod zetora robione?
..."Mam dwa -U-R-S-U-S-y i dojną krowę
Chodź za GS na wino owocowe"...

#6 Share Antek21

Antek21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 162 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 18:12

ładowacz do zetora Zetorek jest z 2007 roku i na 1200mtg. Jego głównym zadaniem byłby obornik i sianokiszonka. jakieś 350bel.
:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share wildbream

wildbream

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 15 styczeń 2010 - 00:19

ładowacz do zetora niby mówi się że te metalfachy są ciężkie i jak do obornika to może nieźle być przednia oś przeciążona,
ale z drugiej strony jeżdżą takie zestawy więc czemu by nie miało to grać

w końcu to będzie nowy tur czyli jakaś tam gwarancja też będzie na niego...

powiem tak, osobiście gdybym miał kasę na nowy to nie kupił bym polskiego na bank, nie mam przekonania do polskiej stali - bo myśl techniczną mamy już w miarę ok ale stal jest licha trochę
dlatego niezłym pomysłem jest zorientować się w cenach tych traclift'ów oryginalnych do zetora bo może dopłacając w cale nie wiele więcej będziesz miał dokładnie i dobrze dobrany ładowacz (tak bym zrobił sam)

a że nie miałem kasy ;) to kupiłem zachodni używany, w oborniku nim nie grzebałem co prawda ale przy belach (sianokiszonce też) trochę już polatałem i całkiem nieźle daje radę także jak masz mniejszy budżet to polecam zachodni używany
- NOBODY expects the Spanish Inquisition! Amongst our weaponry are such diverse elements as: fear, surprise, ruthless efficiency, an almost fanatical devotion to the Pope, and nice red uniforms
- Oh damn!