Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ursus'y NEXT-GENERATION

293 odpowiedzi na ten temat

#201 Share JohnDeere8320

JohnDeere8320

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 367 postów

Napisany 26 maj 2008 - 19:43

Ursus'y NEXT-GENERATION Omg widzę, że tu się z nikim nie dogadam, bo wszyscy wpatrzeni w tego ursusa jakby to było nie wiem co. Patriotą nie jest się przez to jaką lubi się markę ciągników. A co do tej kabiny to bym podyskutował, chociaż może lepiej nie bo i tak wam nie da się przetłumaczyć
Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ursus'y NEXT-GENERATION Dzisiaj, 19:20
  •  

#202 Share swat24

swat24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 26 maj 2008 - 20:01

Ursus'y NEXT-GENERATION Widze, że z tobą się nie da dogadać bo jesteś wpatrzony w tego Belarusa jakby to było nie wiem co, a i wielki patriota z ciebie jak cieszysz się z upadku Polskiej firmy która daje prace twoim rodakom.

#203 Share PiotereK

PiotereK

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 26 maj 2008 - 20:07

Ursus'y NEXT-GENERATION

Omg widzę, że tu się z nikim nie dogadam, bo wszyscy wpatrzeni w tego ursusa jakby to było nie wiem co. Patriotą nie jest się przez to jaką lubi się markę ciągników. A co do tej kabiny to bym podyskutował, chociaż może lepiej nie bo i tak wam nie da się przetłumaczyć

No to może podasz jakieś konkrety w czym ten Belarus jest lepszy od nowego Ursusa?

#204 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 maj 2008 - 20:13

Ursus'y NEXT-GENERATION Belarus ma lepszą blokadę i więcej biegów <_<
Zachwycacie się tutaj 7524 ale jak porównać go np z MF 3095 to Ursus jest daleko w polu i nie zapowiada się, żeby zbudował tak zaawansowany ciągnik w najbliższym czasie.

#205 Share PiotereK

PiotereK

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 26 maj 2008 - 20:26

Ursus'y NEXT-GENERATION i cieknącą hydraulikę <_<
No nie porównujmy tu MF-a z ursusem, ale w każdym razie pchnął się trochę do przodu...

#206 Share JohnDeere8320

JohnDeere8320

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 367 postów

Napisany 26 maj 2008 - 20:36

Ursus'y NEXT-GENERATION Pchnął się to zbyt duże określenie on się doczołgał. Żeby był na takim poziomie jak zachodnie to mu jeszcze ze 3 wieki brakuje. Nie jestem, zachwycony belarusem, bo wolę zachodnie marki takie jak JD i DF, ale porównuje tylko ciągniki z takiej samej klasy i wychodzi prosto, ze belarus przewyższa Ursusa <_<

#207 Share PiotereK

PiotereK

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 26 maj 2008 - 20:40

Ursus'y NEXT-GENERATION Może wysokością ale nie wyposażeniem technicznym <_<

#208 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 maj 2008 - 20:50

Ursus'y NEXT-GENERATION Porównałem sobie 6024 i Belarusa 952 i nie mogę stwierdzić czy któryś ma lepsze parametry techniczne. Niektóre parametry są lepsze w Ursusie, inne w MTZ. Pod względem momentu obrotowego to zdecydowanie wygrywa MTZ 396Nm vs 294 Ursus <_< .

#209 Share PiotereK

PiotereK

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 26 maj 2008 - 20:56

Ursus'y NEXT-GENERATION No dobra, a można w belarusie zamówić przedni Tuz? Bo jeszcze takiego to nie widziałem...

#210 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 26 maj 2008 - 21:05

Ursus'y NEXT-GENERATION Z tego co wiem to nie..
No chyba że kupisz ten uniwersalny dedykowany do Belarusa [ma ten ciągnik półramę, więc się jakoś zamontuje <_< ] ale o przednim WOM nie mam mowy <_<

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#211 Share greg93

greg93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 298 postów

Napisany 26 maj 2008 - 21:16

Ursus'y NEXT-GENERATION

Porównałem sobie 6024 i Belarusa 952 i nie mogę stwierdzić czy któryś ma lepsze parametry techniczne. Niektóre parametry są lepsze w Ursusie, inne w MTZ. Pod względem momentu obrotowego to zdecydowanie wygrywa MTZ 396Nm vs 294 Ursus <_< .

Ursus 6024 to raczej belarus 820 co ma 310Nm.
Ursus & JD Rulezzzz

#212 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 maj 2008 - 21:23

Ursus'y NEXT-GENERATION 952 ma 84 KM, ursus 82 więc porównanie słuszne. Nawet słabszy od Ursusa o 3 km 820 ma moment większy o 15 Nm. Nie będę już wspominał o masie tych ciągników...

#213 Share swat24

swat24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 27 maj 2008 - 20:24

Ursus'y NEXT-GENERATION Jak ja czytam to forum to nikt się tu tym Ursusem nie zachwyca tzn 7524 ale mówić, że to niewypał i że ma przecieki wnioskując tylko po parametrach i po wyglądzie to trzeba mieć naprawde jakieś uprzedzenie do Ursusa a ja znam ludzi z serwisu tych ciągników i wcale nie mają tak krytycznego zdania na temat nowych Ursusów nawet agro bisów jak na tym forum, a tu jak widze panuje dziwna moda dzieciarni która ocenia coś po zdjęciach i wyglądzie, zegary ze strego MFa w Ursusie nie pasują czy kontrolki ale w Farmtracu już te same zegary wyglądaję za***iście <_< a jak ktoś felernego trafił to powiem że u nas w serwisie felerne NH też stoją.

#214 Share MarcinPL

MarcinPL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 376 postów

Napisany 28 maj 2008 - 19:13

Ursus'y NEXT-GENERATION Jakby się ktoś tak zachwycał nowymi ursusami to został by wyśmiany. Większośc ludzi je ocenia krytycznie choc nie mają pojęcia jak nowe ursusy pracują i nigdy nimi nie jeździli. To jest nie profesjonalne jak na rolników

#215 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 28 maj 2008 - 19:27

Ursus'y NEXT-GENERATION

Hahahaha nie można nie powiedzie złego słowa na ursusa. Jak to ktoś powiedział i ten i ten sie psuje, ale za te pieniądze co miałbym da za ursusa to wolałbym kupi ruskiego, który słynie z wycieków, ale i ursusowi ich też nie brakuje. Inie wmówicie mi, zę ursus to potęga światowego rolnictwa boi w polce nawet belarusy stają się bardziej popularne

Kto tu powiedział, że ursus to potęga światowego rolnictwa ? Skoro nie może powiedzieć złego słowa, to zapewne znak, że awarii nie było, a jeśli były to nie zbyt poważne. Fakt, szybko to Ursus zachodu nie dogoni. Chcesz to kupuj ruskiego, ważne, że ursus powoli pełznie do przodu.

KS Falubaz

#216 Share JohnDeere8320

JohnDeere8320

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 367 postów

Napisany 29 maj 2008 - 13:30

Ursus'y NEXT-GENERATION Może nie dosłownie tak nie mówili, ale z tego co pisali wynikało, że ursus to nie wiadomo co jest, a zachodu to on nigdy nie dogoni :lol:

#217 Share Lukas85

Lukas85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 332 postów
  • Zainteresowania:Elektronika, motoryzacja, informatyka

Napisany 29 maj 2008 - 13:49

Ursus'y NEXT-GENERATION

Dziwi mnie to że was cieszy że zagraniczne firmy rozwijają się lepiej od Polskiej ale mnie inaczej wychowano i jak mam dać zarobić polakowi czy niemcowi to wole dać kase polakowi i nigdy wilkiem nie patrzyłem do sąsiada że sobie np nowy samochód kupił, patrzcie ludzie na własne podwurko bo to o was tylko świadczy. Ja wiem że zachodnie ciągniki są lepsze od polskich i jak bym kupował nowy i stać by mnie było to bym wybrał JD lub DF ale cieszyć się z upadku polskiej firmy no to moim zdaniem przesada.

w sumie to racja ale jezeli mam zaplacic praktycznie taka samą kwotę za polski wyrób i za wyrób zachodni, który jest bardziej komfortowy w uzytkowaniu i lepiej wykonany - dla mnie wybór jest jasny - kupiłbym wyrób zachodni. Prawda jest taka że żeby nasze zakłady Ursusa chcociaz troche sie wysiliły i zmieniły cos wiecej w tych ciagnikach niz maski na plastikowe i naklejki o koniecznosci pracy w nausznikach, to ich wyroby byłyby napewno bardziej konkurencyjne i chetniej kupowane a tak jest jak jest. Na własnym przykłądzie moge porównac ursusa 3512 z roku 1994 kotry posiadam i nowego ursusa ktorego widzialem na pokazach chocby w szepietiowie. Minelo 14 lat co w technice jest przepascia a tu dalej te same rozwiazania i moze sa sprawdzone ale dalekie od tego co oferuje konkurencja
Ursus C-330, Ursus 3512, New Holland TD90D, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

#218 Share LukaszRol

LukaszRol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Zainteresowania:WIDZEW ŁÓDŹ

Napisany 29 maj 2008 - 14:09

Ursus'y NEXT-GENERATION Ostatnio czytałem wypowieć jednego rolnika i chwalił on Ursusy robi w niemczecz na gos. 8 tyś. ha tam mają 2 Ursusy i nowego JD i pisze on że bez serwisu z JD nic nie zrobisz a Ursus 1634 robi bez niczego. Ale każdy ma prawo do swojego zdania...
Na zawsze wierni, na zawsze oddani my Polskiego URSUSA fani!

#219 Share JohnDeere8320

JohnDeere8320

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 367 postów

Napisany 29 maj 2008 - 20:46

Ursus'y NEXT-GENERATION To jest jedyna zaleta ursusa, że Można go naprawi samemu w domu i części nie są drogie, a poza tym to porażka. A co do tego gospodarza to może trafił na dobry model. Po prostu robiony przed wypłatą :D Tylko skąd w Niemczech ursusy...... czy oni nie mają nic lepszego... :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#220 Share greg93

greg93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 298 postów

Napisany 29 maj 2008 - 22:17

Ursus'y NEXT-GENERATION Byś się zdziwił ile takich maszyn w niemczech pracuje.A co to jakiś inny świat??Jednak ty nie lubisz tej marki a uwielbiasz zachodniaki - spoko . Ja mam ursusy i JD i uwierz mi wiem co mówie.
Ursus & JD Rulezzzz

Dodaj odpowiedź