yacenty

Jednostki w komputerze JD

Polecane posty

yacenty    3883

Hej, orientujecie się jak zmienić jednostki miary w JD? Obecnie ciągnik pokazuje wszystko w milach i a( akrach???) chciałbym aby pokazywał w km i metrach, hektarach - jest to możliwe aby samemu przestawic? Musi to zrobić serwis czy wogole jest juz to nie do zmiany?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Aż sprawdziłem biggrin.gif -co prawda w mniejszym modelu ale mam napisane coś takiego :Adres dostępu BCU024-wyświetlacz,monitor osiągów-Wartość 000-jednostki tradycyjne(mph,ft)-001-jednostki metryczne.

Czyli zapewne możliwe-tylko trzeba wejść w kody serwisowe-tylko nie wiem jak to się robi w 6010 unsure.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

skad masz takie dane? jak wejsc to juz mysle ze sie dowiem :-)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

ja dalej czekam na swoją po polsku, niby diler mi obiecał ze tydzien i bedzie, ciekawe czy dojedzie do soboty


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal3113    0

ja dalej czekam na swoją po polsku, niby diler mi obiecał ze tydzien i bedzie, ciekawe czy dojedzie do soboty

Nie trzeba wgrywać nowego programu należy to ustawić w będącym oprogramowaniu mały problem polega na tym że jest do tego potrzebny monitor wydajności który znajduje się na przednim prawym słupku ale jest to opcja mało który traktor to posiada czyli jedynie serwis przy okazji naprawy ci to wpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Przy pomocy instrukcji da się to zmienić, trzeba wejść w kody i zmienić odpowiednie parametry, tam można wyłączyć zegar, zmienić jasność podświetlenia itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

moj traktor to dość wysoka opcja - mam monitor wydajności, gadałem z serwisantem i ma mi to zrobić razem z wymianą płynów


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

po zmianie BCU024 na 001, zmieniły się tylko jednostki na monitorze wydajności - główny wyswietlacz niestety został w milach


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

jaro jaka ty masz ksiazke ze masz takie dane? instrukcja obsługi do 6810 nie zawiera tych kodów? czy jest to jakas dodatkowa instrukcja? może ksiązka napraw czy jak?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

A zadziałało ?biggrin.gif -to jest normalna obstrukcja insługi biggrin.gif do mojego ciągnika-zresztą tych kodów to tam jest całe mnóstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

pierwszy zadzaiałał - drugi nie wiem, bo nie zdążyłem już sprawdzic - u mnie w instrukcji sa tylko kody błędów.

Mógłbyś mi podesłać jakies fotki lub skan tylko tej sekcji?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Postaram się-trochę fotek to jednak będzie bo nie wiem co dokładnie obcykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

kody którymi można coś ustawić w komputerku głównym i monitora wydajnosci


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Leobone
      Kontrolka włącza się jak ciągnik się zagrzeje jak jest zimny nie swieci. Czujnik wymieniony na nowy. 
      Znajomy sugeruje zwarcie w wiązce przewodów. 
      Macie jakieś doświadczenia…?

    • Przez olo1104
      Witam, pomóżcie jak to uszczelnić? Te 2 przewody wychodzą ze skrzyni do pompy,pod pedałem hamulca,z jednego leci olej,model to john deere 1020,traktor może i stary,ale wierny,bez papiera i pewnie będzie do sprzedania ,

    • Przez BartoszK
      Posiada ktoś może instrukcję obsługi do John deere 6820? Najlepiej w pdf
    • Przez ENDRIUROL
      Witam
      Pacjent John Deere 66 20
      Bezpieczniki za siedzeniem
      Znikły mi plusy na radio radio nie działa który bezpiecznik jest od plusa radia.
      Czy ma ktoś schemat bezpieczników od 20 wersji będę wdzięczny
    • Przez Kasa997
      Witam mam taki problem wyskakuje mi błąd d1A co z tym zrobić??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj