Jasiupila

Ceny Siewników

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Jasiupila    1

Witam. Szukałem i nie znalazłem podobnego tematu więc go założyłem. Potrzebuje cen siewników uproszczonych tj. Horsch Pronto. Siewniki mają być różnych marek i mają mieć szerokość 3 lub 4 metrów. Z góry dzięki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

określ tylko jeszcze nowy czy używany, kase jaka dysponujesz i z jakim ciągnikiem bedzie śmigał oraz na jakiej powieszchni


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

to moim skromnym zdaniem wchodzą w gre 3 firmy: Amazone, Kverneland, Lemken na temat innych wypowiadac sie nie mogę bo nie miałem styczności.


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiupila    1

A ceny wiesz??? A amazone to jaka to jest seria. Bo że Accord i Lemken to wiem że takie siewniki produkują ale że amazone? Jestem pozytywnie zaskoczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipo    15

Koledzy!

Chciałbym sprzedac siewnik "Poznaniak"

Podpowiedzcie mi ile moge za niego wołac? dodam ze jest w bardzo dobrym stanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

pokaż fotki i jaka skrzynia w nim jest


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipo    15

Niemam fotek bo ten siewnik chce dopiero i kupić na handel dlatego pytam sie ile bym mógł za takie cos dostac...

To jest jeszcze ten na tych kołach od syreny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

amazone to sa bardzo dobre siewniki sasiad kupil 2 lata temu i ja sie tez pytalem o taki to kosztuje ok 80 tys zl ale sa naprawde fajne i dobre siewnik jast nabudowany nad agtegatem i nie obciaza tak hydrauliki ale modelu nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj