Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mtz 52

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mchammer

mchammer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 148 postów

Napisany 12 styczeń 2010 - 23:53

Mtz 52 Jestem posiadaczem mtz 52 tylko mam problem z tym, że zimą mi napęd przedni nie łapie na drugim stopniu[czyli środkowym]. I moje pytanie jest takie czy w pracach polowych i tak dalej można używać tego ostatniego najwyższego stopnia i czy można na tym najwyższym stopniu skręcać i tak dalej, bo pan od którego go kupiłem trochę namieszał. Dodaję, że na drugim stopniu przednie koła nie ciągną do tyłu. Cały napęd jest jak w Mtz 82 wszystko analogicznie różnią się silnikami i ciut skrzyniami. Więc czy na tym trzecim stopniu mogę normalnie pracować jeździć do tyłu do przody i skręcać bez żadnych konsekwencji, bo zimą to uciążliwe takie "nie załapywanie" napędu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Mtz 52 Dzisiaj, 03:15
  •  

#2 Share Pawel820

Pawel820

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja, Sport

Napisany 13 styczeń 2010 - 15:24

Mtz 52 Drugi stopień to jest auromatyczny napęd jak ma ciężko to tylko wtedy działa a jak włączysz ten ostatni ten ostatni to wtedy napęd działa cały czas. Można na tym skręcać
Moja stajnia km MTZ Belarus 820 i MF 255

KPK Kumurun Team

#3 Share mchammer

mchammer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 148 postów

Napisany 13 styczeń 2010 - 15:29

Mtz 52 Dzięki o wiele uprości to jazdę ;) Do tyłu i w boki i do przodu jak będzie ciągle chodził zim, bo tak to utrapieniem było cofnąć, a skoro można jeździć na 3 normalnie to very good

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Jurekmtz

Jurekmtz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 16 styczeń 2010 - 10:09

Mtz 52 mam pytanie co do przednich napędów, czy od mtz 50 można założyć do mtz 82.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share mchammer

mchammer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 148 postów

Napisany 16 styczeń 2010 - 12:40

Mtz 52 Nie jestem pewien, ale patrząc nieraz na allegro to ten sam przedni most jest wystawiony jako do 82 ,52. A wyglądają identycznie i tak samo są złączane bo widziałem u znajomego. Aczkolwiek nie sugeruj się zbytnio moją odpowiedzią raczej niech wypowie się ktoś kto to robił, albo wie na 100%.

Dodaj odpowiedź