Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy sprzedajecie żywiec wołowy do Łmeat-Łuków i jakie macie wrażenia przy współpracy z firmą?

23 odpowiedzi na ten temat

#21 Share mikic360

mikic360

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza, motoryzacja, hodowla bydła mięsnego

Napisany 18 styczeń 2010 - 20:54

Czy sprzedajecie żywiec wołowy do Łmeat-Łuków i jakie macie wrażenia przy współpracy z firmą? My też mamy podpisaną umowę z Ł-meat Łuków. jak na razie nie narzekamy ale ostatnio sprzedając dwa byki do nich to waga półtuszy wyszła identyczna co do dekagrama. tylko że jeden poszedł w klasie R a drugi w O. różnica wagi żywej to 10 kg. dziwne to

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy sprzedajecie żywiec wołowy do Łmeat-Łuków i jakie macie wrażenia przy współpracy z firmą? Dzisiaj, 06:04
  •  

#22 Share daniel18

daniel18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 128 postów

Napisany 31 styczeń 2010 - 20:20

Czy sprzedajecie żywiec wołowy do Łmeat-Łuków i jakie macie wrażenia przy współpracy z firmą? Ja mam umowę z Łukowem na trzodę chlewną, a kiedyś też sprzedawałem tam byki i zawsze było w porządku. A jak tam szanowni koledzy którzy posiadają akcje imienne ZM Łuków co myślą o ty że młody stokłosa wykupuje je po 4 zł, a na akcji jest cena 10 zł. Myślę, że jak mam jemu na pół darmo oddawać to lepiej w wc zużyć. Widzę że w tym temacie sami koledzy z okolicy. :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy sprzedajecie żywiec wołowy do Łmeat-Łuków i jakie macie wrażenia przy współpracy z firmą? Dzisiaj, 06:04
  •  

#23 Share paulus841

paulus841

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 01 luty 2010 - 21:38

Czy sprzedajecie żywiec wołowy do Łmeat-Łuków i jakie macie wrażenia przy współpracy z firmą? @ daniel18 co do akcji to ciężko mi coś powiedzieć bo nigdy tym się nie interesowałem, może ktoś inny zabierze głos. A co do tego że tu wszyscy z okolicy to nic dziwnego chyba bo ZM Łuków nie jest aż tak duży żeby sprzedawali do niego surowiec ludzie z lubuskiego...
Praca na roli wszystkich zadowoli!!! hehe

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share aro321

aro321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 699 postów

Napisany 22 styczeń 2011 - 20:34

Czy sprzedajecie żywiec wołowy do Łmeat-Łuków i jakie macie wrażenia przy współpracy z firmą? Ja mam podpisaną umowę wieloletnią z Łukowem i jestem zadowolony, zawsze wychodzi mi dobra cena i odpowiednia dopłata mięsna czasem jak trzeba szybko kasę to się dzwoni i na drugi dzień jest na koncie