Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wstrzymane dopłaty!!

125 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 13 styczeń 2010 - 08:04

Wstrzymane dopłaty!! To co jak mam decyzje od połowy grudnia to może do kwietnia będę czekał? tak coś czułem że nie wyżyją jak coś nie wykombinują z tymi dopłatami bo takie wysokie ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wstrzymane dopłaty!! Dzisiaj, 13:08
  •  

#22 Share Witus

Witus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów
  • Zainteresowania:Oram pola xD
    Oraz Pasja czyli nasza OSP--> Kierowca

Napisany 13 styczeń 2010 - 11:54

Wstrzymane dopłaty!! Heh co tu dużo pisać, !?! banda i tyle, potrafią tylko wymagać ! decyzje dostałem 27 Listopada, a pieniędzy do dzis nie ma a jest 13 stycznia ! faktury do zapłacenia leżą, a bez nich nie złoże wniosku o Płatność z PROW-u ;/ zaczyna mnie tu już powoli wkur.... ;) mogli decyzji nie przysłać to bym kase kombinował gdzieś indziej !
DF k610 , Fortschrit ZT 303 , Ursus c385 , Ursus c360 x2 , Ursus c330M

#23 Share Pawel36

Pawel36

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 13 styczeń 2010 - 12:55

Wstrzymane dopłaty!! Ja dostałem decyzje zaraz po świetach a kasa była na koncie 30 grudnia tak ze mi sie udało dostać dopłaty

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share vvojtas1

vvojtas1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 780 postów

Napisany 13 styczeń 2010 - 13:14

Wstrzymane dopłaty!! http://www.ppr.pl/artykul-obiecanki-cacanki-156424.php

jak by nie obiecywali to by wszystko było w porządku, a że obiecali, to po prostu powinien ktoś za to beknąć w agencji czy w MR. Dziwią mnie tylko opisywanie swojej bezradności i krótkowzroczności, że się przepisy zmieniły, z tego co wiem to się nie dzieje z dnia na dzień tylko wiadomo o tym dużo wcześniej i można się na to przygotować.

#25 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 13 styczeń 2010 - 19:45

Wstrzymane dopłaty!! ale wiesz jak jest w urzędach nikt nie chce się tym zając... żeby się wcześniej przygotować a urzędasom za nic nie robienie nic nie grozi i tyle

#26 Share TomCase

TomCase

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów

Napisany 13 styczeń 2010 - 21:10

Wstrzymane dopłaty!! A nikt nie myslal o tym zeby naliczyc odsetki od niewyplaconych doplat przez agencje?? Przeciez maj na to casz 14dni roboczych od dostania decyzji. U nas decyzja przyszla 2grudnia i nic nie wplynelo do tej pory. Zeby tak rolnik spoznialby sie z zaplata to zaraz by musial placic dwa razy tyle za niewywiazanie sie z terminem platnosci. Tak mi chodzi to po glowie od kilku dni zeby dobrac sie im do du..y. Tylko do kogo tu sie udac jak czlowiek nie jest oblatany w prawie tak dobrze..... ;)

#27 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 13 styczeń 2010 - 21:13

Wstrzymane dopłaty!! a gdzie jest napisane że mają 14 dni na wypłatę? bo że jest czas 14 dni na odwołanie się od decyzji to wiem

#28 Share TomCase

TomCase

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów

Napisany 13 styczeń 2010 - 21:15

Wstrzymane dopłaty!! Przecierz na decyzji pisze ze do 14dni jest czas na odwolanie sie ale i tak samo chyba na wplate na konto przez agencje.

#29 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 13 styczeń 2010 - 21:17

Wstrzymane dopłaty!! no nie wiem, my jeszcze nigdy nie dostaliśmy dopłaty w terminie 14 dni od wystawienia decyzji

#30 Share TomCase

TomCase

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów

Napisany 13 styczeń 2010 - 21:21

Wstrzymane dopłaty!! U nas rok temu bylo tak wlasnie ze dostalismy decyzje i zaraz kasa byla na kacie. Denerwuje mnie takie podejscie z KAZDEJ strony do rolnika. Jak oni ciagle Ci uprzykszaja zycie to czemu ja nie moge im troche dopiec?? Paranoja z cala ta biurokracja w rolnictwie! ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share Bos

Bos

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 13 styczeń 2010 - 21:40

Wstrzymane dopłaty!! Nic im nie zrobisz ustawowo maja czas do konca czerwca na wyplacenie doplat i tym sie zaslaniaja..nie mamy z nimi szans.. ;)

#32 Share zbigi123

zbigi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 550 postów

Napisany 13 styczeń 2010 - 21:41

Wstrzymane dopłaty!! To w mojej okolicy na odwrót mali dostali, a duzi czekają.
 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

#33 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7797 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 13:10

Wstrzymane dopłaty!! ja dostałem w listopadzie decyzje 1 grudnia kasę mam 80ha znajomy podobny też ale kasy do dziś nie sąsiady maja do 10ha to różnie jedni mają kasę druzy nie

#34 Share Pawel328

Pawel328

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 18:03

Wstrzymane dopłaty!! u mnie kiedyś była taka sytuacja że kasa wpłynęła na konto a papier przyszedł za dwa tygodnie ;) w ubiegłym roku wujek też przed samymi świętami dostał kasę a papier po Nowym Roku ;)
Zetor 5320 + tur
Zetor 6911
Ursus C-330
Warfama Z-543

#35 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 18:25

Wstrzymane dopłaty!! No u mnei juz ta propaganda została obalona. Wszystko będzie normalnie. Gadaliśmy ze znajomym z ARiMR i wszystko wiadomo. Bynajmniej u nas będzie wszystko jak należy. Niedługo powinny byc pieniądze.
Mój Wladimirec podbija świat

#36 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 19:48

Wstrzymane dopłaty!! to że decyzja przyszła a kasa była już na kącie to raczej pretensje do naszej poczty polskiej

#37 Share Taurus83

Taurus83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1161 postów
  • Zainteresowania:RWD

Napisany 15 styczeń 2010 - 12:00

Wstrzymane dopłaty!!

a u nas cisza nikt jeszcze nawet decyzji nie dostał

decyzji nie ale ONW już dawno na koncie a obszarówka pewnie kiedyś tam wpłynie

damian18 to nie poczta tylko pracownicy agencji się nie wyrabiają, tzn nie maja ludzi do pakowania decyzji w koperty. wiem bo pracowałem tam ;)

termin jest do 30 czerwca także radze uzbrić sie w cierpliwość, pare razy już dostawalśmy w maju/czerwcu a kase dla MR dostałem w ostatni, ustawowy dzień także nie licze na tempo turbodymomena

#38 Share andrew64003

andrew64003

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 15 styczeń 2010 - 13:02

Wstrzymane dopłaty!! Panowie pewnie jaśnie wielmożny TUSK znowu przeznaczył kasę dla pielęgniarek jak w poprzednim roku albo innych "bardziej potrzebujących ludzi" siedzących w ciepełku i pracujących 8 godzin. Zwróćcie uwagę na to jak wypłacali dopłaty to ile krzyku było jakie to arimr super ma pracowników jak to wszystko świetnie przygotowane i w ogóle cud miód, ale jak przestali wypłacać to ani jednej wzmianki na stronie arimr dlaczego nie wypłacają.... ZŁODZIEJE ;/

#39 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 15 styczeń 2010 - 13:05

Wstrzymane dopłaty!! obiecanki cacanki

nie nauczyliście się przez tyle lat że nie należy we wszystko wierzyć co mówią politycy, słowa mało znaczą liczą się konkretne przepisy a według nich wszystko jest w porządku

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 15 styczeń 2010 - 13:16

Wstrzymane dopłaty!!

No u mnei juz ta propaganda została obalona. Wszystko będzie normalnie. Gadaliśmy ze znajomym z ARiMR i wszystko wiadomo. Bynajmniej u nas będzie wszystko jak należy. Niedługo powinny byc pieniądze.

To napisz jak będą ;)