Skocz do zawartości

Zdjęcie

pastuch a bydło mięsne

28 odpowiedzi na ten temat

#21 Share dexterek

dexterek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 588 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza, uprawa, energetyka jądrowa, off-road

Napisany 13 styczeń 2010 - 00:00

pastuch a bydło mięsne na pastwisku gdzie sa te slupki nie ma teraz bydla wiec nie ma tez drutu a wlasciwie linki bo kradna. stalowa linka jest bardzo dobra, nie lamie sie nie zrywa tak latwo jak drut. jej napiecie jest regulowane sruba rzymska. a slupki sa o srednicy 10cm i wiekszej. jesli sa tak rzadko to musza byc solidne.
Piszę po polsku!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
pastuch a bydło mięsne Dzisiaj, 12:13
  •  

#22 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 13 styczeń 2010 - 00:02

pastuch a bydło mięsne

nie ma tez drutu a wlasciwie linki bo kradna

odwieczny problem hodowcy, skąd Ja to znam ;)
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#23 Share dexterek

dexterek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 588 postów

Napisany 13 styczeń 2010 - 00:09

pastuch a bydło mięsne kradna i to tak bezczelnie ze koniec swiata. potrzebuja 5 metrow to ukradna 5 albo 10. nie zwina powiedzmy 100 bo sie chyba boja ze ktos ich przyuwazy. tu ukradna tam rozerwa i potem polatane wszystko a na laczeniach wiadomo ze prad ginie.
Piszę po polsku!

#24 Share Taurus83

Taurus83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1162 postów
  • Zainteresowania:RWD

Napisany 13 styczeń 2010 - 00:17

pastuch a bydło mięsne a jak konserwujesz słupki?jak w 2008 grodziłem ze 3ha żredziami to opalaliśmy i w oleju zużytym były moczone. zobaczymy ya pare lat ile wytrzymają?

#25 Share dexterek

dexterek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 588 postów

Napisany 13 styczeń 2010 - 00:21

pastuch a bydło mięsne okorowuje tylko i ewentualnie pokrywam smola ta czesc, ktora bedzie w ziemi. akacja swietnie sie trzyma ale napewno warto olejem pociagnac
Piszę po polsku!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share rafftti

rafftti

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 348 postów

Napisany 01 luty 2010 - 11:20

pastuch a bydło mięsne Ja mam ogrodzone jedno pastwisko o pow. 4 ha. siatką leśną o wysokości 1,60 pastuch od środka i jest święty spokój.Słupki mam powstawiane z jakiegoś drzewa które zaczęło puszczać pędy i git. Łazi tam 11 sztuk to im na miesiąc wystarcza, tylko mam problem z ich przepędzeniem. Niby tylko 400 metrów ale drogą powiatową. Wstaje jak się tylko rozwidni i jest ok. Kiedyś jedna krowa zamiast w bramę po pobiegła wzdłuż siatki po polu sąsiada i ni jak nie chciała się wrócić do bramy po po drugiej stronie stało resztę stada. W desperacji przyłożyła pełną parą dwa razy w siatkę ale i tak nic to jej nie dało tylko jeden słupek się delikatnie poluzował

#27 Share Karolcia

Karolcia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,konie,motoryzacja,sport,ogród,kuchnia

Napisany 01 luty 2010 - 11:31

pastuch a bydło mięsne Mojemu znajomemu krowa wychodziła zawsze pod drutem pastucha no i żeby temu zaradzić założył jej drut na rogi i była krowa z antenką hehe :)
Ale przy większym stadzie to nie bardzo jeszcze by w wszystkie pioruny przyciągało podczas burzy :)
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

#28 Share EDWIN

EDWIN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 158 postów

Napisany 15 luty 2010 - 19:36

pastuch a bydło mięsne O 2 sezony temu grodziłem i poprawiałem ogrodzenie od strony sąsiada boi miał kośny potraw i uciekały co noc i już nie mogłem wytrzymać z nerwów i pastuch zwykły taki mały podpiłem i nic a w tym sezonie zamówiłem najmocniejszy pastuch z allegro koral n60 i po problemie boją się a i jak orala złapałem to przebiło mnie prądem od ręki do nóg w głowę i puściłem ^^ bo to był test odwagi na samym sobie
Grand Prix 95 Power Machine + tur 6 polmot
i pomocnik c360 3p
a był i 3512 :( zal się z nim było rozstać

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#29 Share FarmerEU

FarmerEU

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 11 sierpień 2010 - 10:53

pastuch a bydło mięsne Witam,

Naprawdę mocnym i bardzo solidnym elektryzatorem jest hotSTOP N20 z firmy Horizont. Posiada 16J co w zupełności wystarczy na najbardziej niesforne zwierzęta. Pozdrawiam