zetor964

Ile waży bel

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zetor964    0

Cześć. Mam takie pytanie ile waży 1 bel sina a ile? Jakiej kolwaiek prasy tylko napiszcie jaka ta prasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889

chyba jest już podobny temat.słoma 200-300 kg. siano ponad 300, s-k z 600 kg bele 150, prasa walcowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel820    1

Z sipmy warzy około 400kg góra 500kg zależy jakie siano suche


Moja stajnia km MTZ Belarus 820 i MF 255

KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@zetor1111 i z ta wypowiedzią zgadzam się w 100%. Miałem sipme i nie wiem jak chciałbyś skręcić bele to czy tak czy inaczej komora się uchyli i materiał będzie wywalała za siebie a słoma z sipmy to jak dobije do 170kg to będzie dobrze choć ważyłem tylko ją


Usługi prasowania: CLaas Rollant 350RC Same Silver 105

<663510562> jeśli zainteresowani
GG: 8717144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablorolnik    2

Po mojej sipmie siano waży 350 kg.


Farmtrac 690 DT i Farmtrac 675 DT + Tur Ł-104 i Ursus C-360-3P siła pociągowa 43 ha gospodarstwa.
Zapraszam wszystkich z mazowieckiego (i nie tylko) do znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytaj ze zrozumieniem kolego nie napisałem o sianie gdybyś nie zauważył.


Usługi prasowania: CLaas Rollant 350RC Same Silver 105

<663510562> jeśli zainteresowani
GG: 8717144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaki ciągnik z nią współpracuje??


Usługi prasowania: CLaas Rollant 350RC Same Silver 105

<663510562> jeśli zainteresowani
GG: 8717144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin 80    8

Suche siano 350kg, 400kg z sipmy??? ;) Ważyłem siano ok5 dniowe suche zbite nieźle sipmą walcowo-łańcuchową 120x120 569/1 Farma II, na przyczepie były 4szt i średnia z tych bel wyszła 210 kg/szt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablorolnik    2

@przemal_1989 prasujemy ursusem 902 i tata jak zaczyna prasować to jeździ pierw 2 polowo a potem 1 polowo.


Farmtrac 690 DT i Farmtrac 675 DT + Tur Ł-104 i Ursus C-360-3P siła pociągowa 43 ha gospodarstwa.
Zapraszam wszystkich z mazowieckiego (i nie tylko) do znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor10045    13

@Pablorolnik jak dla mnie to strasznie wolno , jak kilka lat temu prasowaliśmy 902 to jeździło się 1,2 szosową ;) masz bardzo słabo wydajność takim zestawem :D

możliwe że jeśli jeździsz tak wolno to bela waży tyle ile podajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakubek7    0

Suche siano 350kg, 400kg z sipmy??? :unsure: Ważyłem siano ok5 dniowe suche zbite nieźle sipmą walcowo-łańcuchową 120x120 569/1 Farma II, na przyczepie były 4szt i średnia z tych bel wyszła 210 kg/szt

Mam do ciebie pytanie. Zamierzam kupić sipmę taką http://www.allegro.p...ipma_farma.html warta jest tych złotówek? Czy ten zegar ciśnieniowy to dobra rzecz a może kupić warfamę z siatką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A czy to jest temat o wyborze prasy?? Zapraszam do odpowiedniego działu.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj