falconeyes

Ile płacicie za 1 ha usługi koszenia kukurydzy sieczkarnią samobieżną???

Polecane posty

szymon3    0

Przy tegorocznej cenie ropy to niewiem czy ktos bedzie jechal sieczkarnia ponizej 450-500 zl za hektar. Czy wie ktos moze jak ksztaltuja sie ceny na ten rok w danym regionie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter03    29

450 za hektar w tym roku? U nas to nie realne bo za tyle to nikt nie zechce wyjechać maszyna nawet przy jest cenie ropy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon3    0

Powiedzialem tak hipotetycznie ale ja to licze srednio ok. 600zl za sama sieczkarnie jak ropa bedzie ponad 5zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelcz    3

a ile płacicie od ha za koszenie kukurydzy jednorzędówkom?Albo ily wy bierzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pavlo1706    14

rok temu gość brał 550 zł z ha, Claasem Jaguarem 840 z kemperem RU 450, ma drugą sieczkarnię Jaguara 820 - 4 rzędy i bierze za nią tyle samo bo spalanie ma większe od 840, bo V6 to nie V8 :P

za przyczepe brał 100 zł - T088 (burty miała wysokie) i Ursus 1014, a druga przyczepa taka sama tylko jakiś NH 140 KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Zlece skoszenie 10ha QQ u siebie Podlaskie okolice Sokółki.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Claas Jaguar 950 300 zł bez paliwa /ha

Valtra Versu T182 + Joskin Silo Space 20/40 250 zł /h (max 2szt)

HSW Ł-34 300 zł/h


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Znajomy bieże 800zł/ha wraz z odwozem zielonki. Jak słaba QQ to po 700 Sieczkarnia to jakiś model JD z keplerem 4,5m.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

łódzkie. powiat pabianicki 400zł/ha sieczkarnia to jakiś JD z kemperem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikon71    6

jaguar 860 350 zł za H kuj-pom sama sieczkarnia a ciągnik 150 Jd 6910 z krampe goliat a poliwo maszyna ma swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

u nas 550-600 ha sieczkarnia tak brałem za swoja mengele. Znajomy jaguarem 840 brał 600 za godzine.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piciaj    31

okolice gniezna sieczkarnia john deere 7300 roczna oraz 3 przyczepy w tym jedna skorupa pronara z jd 6930, zasławka" z jd6220 , i pronarka 14 ton ze skrętem jd 6220, do tego jd 6930 ze spychem do sniegu samasz na pryzme, za ten cały zestaw zapłaciłem 800zł/ha


znalazłem to czego szukałem ..:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janke008    0

a ile płacicie od ha za koszenie kukurydzy jednorzędówkom?Albo ily wy bierzecie?

 

 

 

 

 

No właśnie,kosi ktoś jednorzędówką na usługach ? :huh:

 

u nas 550-600 ha sieczkarnia tak brałem za swoja mengele. Znajomy jaguarem 840 brał 600 za godzine.

 

 

W twojej galerii widziałem że masz przystawkę rzędową do sf

, jestem ciekaw czy trudno ogarnąć tyle rządków na raz?

Jak z jakością sieczki z tej sieczkarni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

jakosc sieczki jest lepsza niz z niejednego claasa. zalezy jak długosc ustawisz a moge od 4 do 16mm. ja robie na 8-10 to kazdy mówi ze nawet za drobno. ale liscia nie zobaczysz oczywiscie noze i stalnica musza byc w odpowiednim stanie. co do prowadzenia 6 rzedówki to nie ma problemu jak jest dobrze posiane 70-75. bo jak mniej to juz trzeba kombinowac i którys rzdek moze przywijac lub wyzej kosi a jak szezej to nie złapiesz 6 :) kemper napewno wygodnijszy ale nie jakies ru ktore potrafi gubic łodygi tak jak znajomego w 840. Jak kemper to tylko chempion.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Mazowieckie okolice Przasnysza: Sieczkarnia NH FX 375 + DF DX120 i rozrzutnik TO-88 + DF K420 i rozrzutnik TO-88 = 800zł/h


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablorolnik    2

Mazowieckie okolice Żuromina. Po 850 zł/ha. Sieczkarnia John Deere 8 rzędowa i 2 zestawy wożące Fendt + T-088 i JCB + T-088.


Farmtrac 690 DT i Farmtrac 675 DT + Tur Ł-104 i Ursus C-360-3P siła pociągowa 43 ha gospodarstwa.
Zapraszam wszystkich z mazowieckiego (i nie tylko) do znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wojewodztwo podlaskie powiat monki bralem w tym roku po 600zl/ha sieczkarnia mengele mammut 6800 kemper champion 4500 jak slaby odbior to 700 a nawet 800 jak wku****i nic taniej bo ropa po 5 zl z groszami. za rok bede sial jeszcze mysle gdzies okolo 150zl/ha wieksi klienci powyzej 5ha troche taniej siewnik amazone 6 rzedowy i mysle jeszcze o odbiorze 2x ciagnik + przyczepa 15 m3 100zl/za 1 komplet za godzine mysle ze po sianiu cos kupie na 3 zestaw jakis ok 10 ton rozrzutnik w ostatecznosci jakas przyczepe samozbierajacą cos tak powyzej 8t krone bylaby najtansza.

jak ktos chce to juz przyjmuje zamowienia na sianie kukurydzy prosze pisac na priv

Edytowano przez KRISTOFORn
Cenzura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwik073    19

koledzy chcę odświerzyć temat wybieram się na usługi sieczkarnią mengele sf 5600 ale ceny mnie nie zachwycają jakie proponują 400-420 za ha a patrząc na ceny sprzed dwuch lat to tylko pomarzyć 550-600.Proszę odpiszcie jakie ceny kształtowały się w zeszłym roku bo niema wpisów i do jakich cen się przymierzacie :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bociek51
      Witam. Wpadła mi w oko sieczkarnia a  dokładniej Claas jaguar 680 poszukuję opinie na jej temat. Pracowała by na około 20 hektarach.
    • Przez Arczi90
      Witam, ma ktoś z was na sprzedaż sieczkarnie mengele mb 300? 
    • Przez Roman74
      Witam 
      Mam problem z sieczkarnią john deere 6610 nie działa mi ostrzenie noży i obroty wsteczne bębna. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem z sieczkarnią 6610 nie działa ostrzenie noży ani wsteczne obroty bębna. wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem w sieczkarni 6610 z załączaniem ostrzenia i obrotami wstecznymi bębna obydwie te funkcje nie chcą się włączać. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj