Skocz do zawartości

Zdjęcie

Posiadacze nowych zetorów

390 odpowiedzi na ten temat

#281 Share kedziorek

kedziorek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 400 postów

Napisany 07 marzec 2011 - 18:27

Posiadacze nowych zetorów Zwróć też uwagę na spalanie i cenę części zamiennych Ja osobiście uważam że lepiej kupić droższy ciągnik który później będzie tani w eksploatacji niż odwrotnie

Mówisz że dwa lata wstecz? Ja myślałem że wtedy oni lepsze robili bo niedawno oglądałem galerie zdjęć właśnie Zetorów i nie były one starannie wykonane

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Posiadacze nowych zetorów Dzisiaj, 19:46
  •  

#282 Share krist4321

krist4321

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 07 marzec 2011 - 18:33

Posiadacze nowych zetorów jeżeli mówisz że wstawiają za długie śruby łączące błotniki to możne i masz racje. Znajomy robił również który ciągnik najlepiej wychodzi co do czasoprzeglądów i zetor wypadł najkorzystniej a jego konkurentami byli Same i Mc cormick. oglądałem już niejednego zetora i jakoś nie rzuciły mi się w oczy żadne niedoróbki no chyba że te mniejsze koła z tyłu czego nie mogę np powiedzieć o farmtracku i farmerze. Oglądałem również Case JX i w kabinie nie było żadnych rewelacji. Mówisz lepszy a co masz dokładnie na myśli????

#283 Share kedziorek

kedziorek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 400 postów

Napisany 07 marzec 2011 - 18:41

Posiadacze nowych zetorów Tylko tyle że było dokładniejsze wykonanie i nie było takiej oszczędności na materiałach
Eee tam wiesz śruby to głupota pod kątem praktycznym ale świadczy o dokładności i staranności ale już słabe dopasowanie maski przy kabinie czy tak jak ktoś pisał w komentarzach cieniutkie przewody elektryczne to już jest trochę poważniejsza sprawa Mi osobiście niezbyt podoba się taki dobór kół do tych błotników nawet w standardzie nie powinno ich być
Mówisz ze w okolicy masz dużo Zetorów, to dobrze popytaj ludzi co o nich sadzą ale takich którym się już przynajmniej gwarancja skończyła, takich którzy mają najdłużej te ciągniki Za ile oferują Ci oba modele?

#284 Share przemol87

przemol87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2030 postów

Napisany 07 marzec 2011 - 18:55

Posiadacze nowych zetorów drozszy nie zawsze lepszy
ja ma 4 km do dilera new hollanda,do zetora 30km ale z takim wyposazeniem jakie ja chce jest roznica 30paru tys miedzy fortera 115 a TD6020
Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

#285 Share kedziorek

kedziorek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 400 postów

Napisany 07 marzec 2011 - 19:01

Posiadacze nowych zetorów Z tym ze droższy nie do końca chodziło mi o to ze lepszy bo np tym tokiem myślenia to można dojść do wniosku że JD to najlepsza marka,( nie mówię że jest zła nic z tych rzeczy ale silniki to mają niezbyt oszczędne )
Miałem na myśli to że nie sztuka kupić tani ciągnik a potem ciągle ładować kasę w paliwo części naprawy itd nie wspomnę już o tym że jak sprzęt stoi to generuje straty

#286 Share przemol87

przemol87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2030 postów

Napisany 07 marzec 2011 - 19:06

Posiadacze nowych zetorów

... nie sztuka kupić tani ciągnik a potem ciągle ładować kasę w paliwo części naprawy itd nie wspomnę już o tym że jak sprzęt stoi to generuje straty

tez tak mysle

Edytowany przez przemol87, 07 marzec 2011 - 19:07.

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

#287 Share ENDURAK91

ENDURAK91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 494 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, technika rolnicza, motocykle, motoryzacja,

Napisany 07 marzec 2011 - 19:40

Posiadacze nowych zetorów miał przyjechać do mnie serwis zetora i wyregulować dzwignie skrzyni biegów bo cieżko wchodzą ale coś zwlekają z tym przyjazdem ;[ ;[

może ktoś z was wie jak to można samemu wyregulować? :unsure:

#288 Share krist4321

krist4321

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 07 marzec 2011 - 20:07

Posiadacze nowych zetorów no właśnie trochę pracuje tych zetorów. A jednego który jest już prawie weteranem mam mój dobry znajomy i złego słowa nie możne powiedzieć na ten ciągnik prawie wszystkie ciągniki u niego to zetory. mówiąc szczerze to chyba wszystko zależy jak się trafi jednemu się psuje i drugi raz by zetora nie kupił a innemu wszystko gra. co do silników to faktycznie są paliwożerne ale swoje zrobią i jestem o tym świecie przekonany. mam porównanie co potrafi 5211 i co potrafi MTZ i niestety ten drugi zostaje w tyle. po prostu stosunek ceny do jakości wykonania ale takiej jakosci która widac okiem to zetor wypadł najlepiej, nie mowie tutaj o JD serii 5M czy o NH T5000 bo to już droższe statki są

@przemol87 ja do Kalisz mam jakieś 20 km a ciągnik najprawdopodobniej będę kupował ok 100 km dalej.

za ile oferują mi oba modele, a jakich modelach mówisz?????

#289 Share przemol87

przemol87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2030 postów

Napisany 07 marzec 2011 - 20:08

Posiadacze nowych zetorów ja z kalisza bralem tylko oferte na MGR a ciagnik moze bedzie z brzezin lub sieradza..,zobaczymy

#290 Share krist4321

krist4321

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 07 marzec 2011 - 20:11

Posiadacze nowych zetorów Aha w Kaliszu cholernie cenę zawyżają u dilera na pewno kupisz taniej i co wybrałeś już model????

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#291 Share kedziorek

kedziorek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 400 postów

Napisany 07 marzec 2011 - 20:12

Posiadacze nowych zetorów A myślałeś nad czymś z silnikiem Perkinsa, przy czym odradzam wynalazki pokroju FT :) doskonałe silniki wytrzymałe i oszczędne, jak się dba to chyba nie do zajechania

Pytałem o Forterre 115

Edytowany przez kedziorek, 07 marzec 2011 - 20:13.

#292 Share przemol87

przemol87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2030 postów

Napisany 07 marzec 2011 - 20:12

Posiadacze nowych zetorów proxima power 115za 175tys i forterra 115 za 187tys
cana katalogowa do nedocjacji

Edytowany przez przemol87, 07 marzec 2011 - 20:15.

#293 Share kedziorek

kedziorek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 400 postów

Napisany 07 marzec 2011 - 20:14

Posiadacze nowych zetorów Grubo za tą Forterre na allegro znalazłem za 170 tys

http://allegro.pl/ci...1489893126.html

#294 Share krist4321

krist4321

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 07 marzec 2011 - 20:17

Posiadacze nowych zetorów daj znać jak zbijesz cenę u mnie cena katalogowa wynosiła ponad 16o tys a ostatecznie stanęło na 143 ale ciągnik golas i z 2010r.

#295 Share przemol87

przemol87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2030 postów

Napisany 07 marzec 2011 - 20:17

Posiadacze nowych zetorów forterre biore z obciaznikami,przednim tuzem,sterowanie podnosnika na blotniku,dodatkowy rozdzielaczem wiec te dodatki troche kosztuja

Edytowany przez przemol87, 07 marzec 2011 - 20:18.

#296 Share krist4321

krist4321

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 07 marzec 2011 - 20:20

Posiadacze nowych zetorów wiem sam tuz kolo 9 koła obciążników czasami nie bierz oryginalnych, kurde w Gostyniu stało trochę tych modeli w dobrym wyposażeniu ale sądząc po tym jak one schodziły to już dawno ich nie ma.

#297 Share przemol87

przemol87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2030 postów

Napisany 07 marzec 2011 - 20:21

Posiadacze nowych zetorów bez dodatkow w standardzie to cos okolo 173tys,dokladnie nie pamietam

dlaczego nie brac obciaznikow oryginalnych?

#298 Share kedziorek

kedziorek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 400 postów

Napisany 07 marzec 2011 - 20:22

Posiadacze nowych zetorów Sam przedni TUZ pewnie z 8-10 tys ale to sterowanie na błotnikach to powinno być w standardzie jak ciągnik ma EHR
A z tym zakupem to się lekko spóźniłeś było brać ciągnik grudzień-luty można wtedy dużo urwać tak jak koledzy mówią :)

#299 Share krist4321

krist4321

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 07 marzec 2011 - 20:24

Posiadacze nowych zetorów dokładnie 173 690,00 myślę ze coś kolo 10000-12000 powinno dac rade urwać bez większych problemów, chyba, że ciągnik z 2010 to upust musi być większy. ale czy nie uważasz, że powoli przesadzają z ta ceną???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#300 Share przemol87

przemol87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2030 postów

Napisany 07 marzec 2011 - 20:28

Posiadacze nowych zetorów no wlasnie,z cena szaleja