Skocz do zawartości

Zdjęcie

przyczepa bagażowa samochodowa

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share liku025

liku025

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 12 styczeń 2010 - 06:48

przyczepa bagażowa samochodowa mam zamiar kupić przyczepę i jak sprawdzić czy jest dobrze wyważona i dobrze się ją prowadzi bo chodzi o przyczepę SAM proszę o pomoc
jest ona zrobiona na osi skrętnej bez resorów

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa sztywna IFA HL 6102

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe IFA
  • 15000.00 PLN
  • 29 gru 2016
Przyczepa wywrotka Brandys Panav 17.13

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Brandys
  • 20000.00 PLN
  • 29 gru 2016
www.zychar.pl Producent burt do przyczep, akcesoria rolnicze

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Pozostałe przyczepy
  • PLN
  • 12 lut 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
przyczepa bagażowa samochodowa Dzisiaj, 17:41
  •  

#2 Share mtz8223

mtz8223

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 12 styczeń 2010 - 07:20

przyczepa bagażowa samochodowa jak rozrzutniku 2 osiowym tak .? ja mam taka lawete do słomy i jest ok tylko skręt nie jest za ciekawy ... podstawa to musisz sprawdzić czy nie ma luzu na skercie .. bo jak bedzie wybita to bedzie od boku do chodzisz po drodze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share kamildz4

kamildz4

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 12 styczeń 2010 - 11:09

przyczepa bagażowa samochodowa Witam.
Ja polecałbym jednak resor.Mam taką marki Rydwan zarejestrowana na 600kg ale bez problemu ciągam nią tone.Nie ma żadnych amortyzatorów tylko sam resor.Miałem troche wątpliwości czy nie będzie skakać ale jest ok.
Co do osi skrętnej to ponoć jak przeciąrzysz to usiądzie tak bardzo że koła będą tarły o błotniki.
Kupowałem swoją nową i sprzedawca jak usłyszał że czasem będe chciał włożyć tone to doradził zdecydowanie resor i tak wybrałem mimo że sporo drożej.
Nastpna sprawa to przy resorze ciężar gniecie na rame w miejscach podparcia czyli w dwóch a oś skrętna tylko na środku i widziałem już
taką przyczpke przgiętą.Koleś wiózł coś ciężkiego na tyle i jak podskoczyła na dziurze to przegieło ją w połowie.
Domyślam sie że jesteś rolnikiem więc często gesto będziesz woził coś ciężkiego ziarno cz jakiś silnik ja np wiozłem już 1000 l ropy czy tone nawozu.
podsumowując polecam resor chyba że nie będziesz przeciąrzał oś skrętna zawsze tańsza.
Pozdrawiam.