Skocz do zawartości

Zdjęcie

ciągniki mccormick c max

21 odpowiedzi na ten temat

#1 Share PALUSZEK

PALUSZEK

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 10 styczeń 2010 - 18:49

ciągniki mccormick c max cześc kto z was posiada taki ciągniczek z tej serii interesuje mnie czywarto go kupic czy jest awaryjny jakie spalanie i itp itd:))

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ciągniki mccormick c max Dzisiaj, 11:31
  •  

#2 Share dapan123

dapan123

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 41 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne maszyny rolnicze, hodowla bydła

Napisany 10 styczeń 2010 - 19:58

ciągniki mccormick c max Mój wujek ma 105-tke to dobry ciągnik ale miał słabe uszczelnienia i ciekł olej, wymienił i jest ok(nie jestem pewien ale chyba ze skrzyni) ciagnik dobry do tura

#3 Share robert1234

robert1234

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 10 styczeń 2010 - 20:05

ciągniki mccormick c max ja posiadam c max 105 już 3lata mam na on na liczniku 2000 mth co do spalania to mało pali miałem w nim jak do tej pory dwie awarie 1 sprężarką był problem od samego początku była jakaś wadliwa ale przywieźli mi drugą i jest ok... i jeszcze uszczelniacz mi puścił od zaworu tylnego tuz... żadnych poważnych awarii nie miałem żeby nie można było nim jeździć..

#4 Share sydney

sydney

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 10 styczeń 2010 - 20:27

ciągniki mccormick c max Kumpel ma 105 i podczepia do niego pług unii 4 skiby zagonowy i agregat 3 metry bierny z siewnikiem polonez, ogólnie to sobie chwali, ale jest to dość lekki ciągnik i o ile z uciągiem nie ma większego problemu to zasypany zbożem agregat jest zdecydowanie za ciężki dla tego ciągnika,no chyba, że ma się tylko równe pola bez górek. Kumpel przesiadł się z 60 tak więc jest bardzo zadowolony, ale obiektywnie patrząc ciągnik bardzo się męczy z tym agregatem. jeśli chodzi o awarie to ma narazie tylko ok 600mth, i nic się nie działo z wyjątkiem małego pocenia się hydrauliki.

#5 Share PALUSZEK

PALUSZEK

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 10 styczeń 2010 - 20:36

ciągniki mccormick c max ja zamierzam takiego właśnie kupic na prow do pługa 4x40 unia tur i agregat uprawno siewny unia 3 m mam 30 ha i dlatego sie pytam jak to chodzi i jak z awariamii

#6 Share sydney

sydney

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 10 styczeń 2010 - 20:44

ciągniki mccormick c max ten kumpel ma ok 50 Ha a na jesieni orał i siał mi 15 ha i z stąd wiem, że tak jest. pole w jesdnym kawałku prostokąt ok 750 długie z małymi górkami, trochę było mokro. Orka ok 15 godzin. A jeśli chodzi o agregat to pod górkę siadałem na przód, do tego duży kamień i i tak jazda na dwóch kołach B) . Dodam, że w wersji jaką on ma ciągnik jest ok 400 kilo cięższy od podstawowej.

#7 Share zbigi123

zbigi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 550 postów

Napisany 10 styczeń 2010 - 20:46

ciągniki mccormick c max Kolego @robert1234 nie chce cię martwić, ale z tym uszczelniaczem możesz mieć częste problemy. Mam Landiniego Powerfarm 95 praktycznie to samo co twój McCormick i też miałem ten problem z uszczelniaczem, na gwarancji robili mi to 4 razy, bez skutku... dopiero po wymianie podnośnika jakoś to (odpukac) chodzi. Wymieniali też siłowniki wspomagające, pompe, a rozdzielacz już sam musiałem uszczelnić, bo sie lało. 
 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

#8 Share robert1234

robert1234

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 10 styczeń 2010 - 21:16

ciągniki mccormick c max nie mam problemu.. bo zamiast mi uszczelniać to założyli nowy zawór a stary zabrali i jest ok.. lux serwis miałem B)

#9 Share zbigi123

zbigi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 550 postów

Napisany 11 styczeń 2010 - 16:08

ciągniki mccormick c max U mnie też tak było tyleze za pierwszym razem uszczelniacz, a pozostałe 3 cały zawór. Za 5 razem przyszedł podnośnik wraz z zaworem.
 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

#10 Share robert1234

robert1234

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 11 styczeń 2010 - 20:22

ciągniki mccormick c max to się psuje jak się szybko jeździ z ciężkimi maszynami po wybojach i uszczelniacz nie wytrzymuje... od tej pory jak mi wymienili zawór to ostrożnie jeżdżę... a już teraz to praktycznie tylko przy turze pracuje..ale przed tem to był głównym ciągnikem i nie miał letko

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share kamil987

kamil987

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 25 marzec 2010 - 21:19

ciągniki mccormick c max Ja sie dołączam do tematu.... Dziś miałem okazje sie przejechać u deelera takim c-max'em 90 konnym... I wrażenia z jazdy super...Siedzi sie wygodnie, dobra widoczność, cichutko w kabinie, szklany szyberdach, klime ma w standardzie... Sterowanie podnośnikiem troche źle umieszczone(wepchnięte głęboko :) ), kierownica za to fajnie umieszczona(prawie jak w samochodzie :) ) Koleś mówił, że w podstawowej wersji kosztuje 158 000 brutto :) A jak myślicie byłby lepszy od Proximy plus 85?? Mówił, że jest to dość prosty ciągnik, a koszty eksploatacji między zetorem a tym mc cormick'iem były by zbliżone...

#12 Share grzechqp

grzechqp

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 29 marzec 2010 - 11:13

ciągniki mccormick c max witam
ja posiadam c-maxa 105 od 3 lat i jedyny problem był z rozdzielaczem od hydrauliki (wymieniony na gwarancji)a poza tym to takie pierdułki jak czujnik obrotów wom i to chyba wsio z uszkodzeń a ogólna ocena dobra tylko jest za lekki do cięższych uprawowo-siewnych w orce 4x40 pali ok 8 l/ha średnio jeżeli miałbym kupowć c-max'a to na twoim miejscu wybrał bym opcje rps

#13 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 29 marzec 2010 - 20:33

ciągniki mccormick c max Rozumiem że te 8 l/ha to na cięższych ziemiach ?Dodany obrazek

#14 Share grzechqp

grzechqp

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 29 marzec 2010 - 20:50

ciągniki mccormick c max nie nie posiadam ciężkich ziem jeśli o to ci chodzi

#15 Share AdamD86

AdamD86

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 18 kwiecień 2010 - 13:27

ciągniki mccormick c max Posiadam ciagnik MC-Cormick C105max przepracował przez 1.5roku 1500mtg sprawuje sie super zadnych awari mały przeciek na czujniku od oleju wystarczyło dokrecic.niema problemu z rozruchem na minusowych temperaturach jest oszczedny wygodny na 50ha pracuje we wszystkim wuz paszowy pługi unia-4 agregat beczkowoz 8.5tys belowanie koszenie w kosiarce fella 2.80 5litrow na godz koszenia.posiadam tez valtra85 ale to jest ciagniczek do wszystkiego i dla kazdego.

Nastepnym ciagnikiem w moim gospodarstwie bedzie tez MC-Cormick XTX145.Jak dla mnie jest to sprawdzona marka.

#16 Share tadzik22

tadzik22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Zainteresowania:hodowla,genetyka,kino

Napisany 29 grudzień 2010 - 10:16

ciągniki mccormick c max też posiadam c-max 105. 2007rok .2020 mtg. chodzi na 60 ha,mocny chwat,jak piszą koledzy-jest za lekki przodem,oszczędny jest,jak ma ciężko to poćiągnie-ale to w orce w 4 unii,przód się ślizga i są straty.miał kilka problemów- ale z naszej winy,super do tura-jest szeoki w osiach i zwrotny.pozdro

#17 Share Prezesito

Prezesito

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 06 luty 2011 - 11:10

ciągniki mccormick c max mam pytanie czy mógłby ktos wysłać zdjecia połączenia układu hydraulicznego c maxa z hydraulika ładowacza w sensie połączenie zasilania z rozdzielacza??
,mam problem gdyż zasilanie u mnie jest podpiete na szybkozłącza i ostatnio pojawiaja sie przecieki :P
jesli morzecie wrzuc albo wyślij mi na maila prezesinio2@gmail.com
pozdro

#18 Share Vladoo1

Vladoo1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 305 postów

Napisany 06 luty 2011 - 11:46

ciągniki mccormick c max Jak sie nie mylę ten model jak MC , CX i te większe również bazują na starych Case(niezawodne) silniki chyba mają inne, mój przyjaciel w Angli posiada CX 105(03rok') i MC115(07') z turem i sobie chwali w CX trochę wyje skrzynia ale to jak sie otworzy tylną szybę. MC 115 to samo co mój MX100 C tylko ze ma inetrcooler i elektroniczny pedał gazu ale to związane jest z tym ze ma ciut inny silnik. Miałem okazje na nich pracować od nowości i tam sa bardzo atrakcyjne cenowo szkoda ze u nas w porównaniu do innych zachodnich marek nie aż tak :)

#19 Share puzon3953

puzon3953

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 30 sierpień 2012 - 19:44

ciągniki mccormick c max Czy ktoś wie ile teraz kosztuje C-100 Max

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share kony111

kony111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 31 sierpień 2012 - 07:53

ciągniki mccormick c max Coś około 150 tys netto.