Skocz do zawartości

Zdjęcie

MTZ 82 wady i zalety

47 odpowiedzi na ten temat

#41 Share kojot629

kojot629

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja rolnictwo gitara

Napisany 20 marzec 2012 - 19:27

MTZ 82 wady i zalety masej lepiej wez z napedem. z czasem uzbierasz kaski to dokupisz lepsza kabine, a dokupic naped z dobrymi oponami pewnie wyjdzie sporo drozej i musialbys rozbierac skrzynie zeby dolozyc tryb i podloczyc przodek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
MTZ 82 wady i zalety Dzisiaj, 07:42
  •  

#42 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 marzec 2012 - 20:17

MTZ 82 wady i zalety Właśnie też myślę że lepiej kupić z małą kabiną ale za to z 4x4 no ale zobaczymy co trafię ;)

#43 Share ysy

ysy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 20 marzec 2012 - 20:21

MTZ 82 wady i zalety bez przedniego to jest taka mocniejsza c360 to lepiej brać z przednim

#44 Share hemi

hemi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • Zainteresowania:Mechanika, Elektromechanika

Napisany 21 marzec 2012 - 08:33

MTZ 82 wady i zalety Do tych prac napędu nie będziesz w ogóle załączał a i spalanie będzie mniejsze, przód stawia nie mały opór. Jak byś trafił 80tke ze wspomaganiem na orbitrolu masz bardzo dobry skręt. A te kabiny od prywaciarzy to pożal się boże, dwa lata i wszystko kwitnie, elementy pękają.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#45 Share Maly86

Maly86

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motoryzacja

Napisany 21 marzec 2012 - 10:20

MTZ 82 wady i zalety Ja to z 6 lat temu kupiłem Mtz 80 w kabinie sport. Po paru latach udało mi się dokupić napęd, póżniej felgi i opony wszystko używka. W tamtym roku dopiero założyłem, wtedy to kupiłem używaną kabinę orginalną bez paru szyb. I jest ciągnik cacuś. To fakt że te nowe kabiny to nie orginał i w dodatku cena kosmiczna. Tak więc rozważ sobie czy nie lepiej kupić z dużą kabiną a potem dołorzyć przód i wiesz już co w niego wkładasz. To jest oczywiście moje zdanie.

#46 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 marzec 2012 - 10:38

MTZ 82 wady i zalety No to może kupię z dużą bez przodka a przód najwyżej założę do forszaja nawet wiem za 2000zł z kołami...

#47 Share Geo

Geo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 549 postów
  • Zainteresowania:Ciekawostki naukowe i nie tylko

Napisany 21 marzec 2012 - 15:02

MTZ 82 wady i zalety

Witam mam taki dylemat zdecydowałem się na zakup MTZ-ta i tu pojawia się pytanie mam do wydania max 15.000zł i czy brać z dużą kabiną bez napędu czy z kabiną sport z 4x4 ciągnik będzie współpracował z kosiarką rotacyjną prasą zwijającą siewnikiem i może jakiś transport. Doradźcie mi co mam wybrać...

Wg mnie jeśli masz tylko 15 tys. to zastanów się nad kupieniem jumza. Do tych prac co piszesz wystarczy w zupełności, a powinien spalić trochę mniej od MTZ-a. Poszukaj najlepiej takiego sprowadzonego z zachodu z dużą kabiną. One miały wspomaganie na orbitolu i dość często instalację pneumatyczną do przyczep. Traktor bez przedniego napędu będzie mniej palił i będzie trochę zwrotniejszy co zwłaszcza przy pracach z kosiarką czy prasą się przyda.
Problem polega tylko na tym, że jumza w dobrym stanie trudno jest już namierzyć.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#48 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 marzec 2012 - 19:07

MTZ 82 wady i zalety nie jumza nie chce potrzebuję ciągnika 80 konnego a jumz z tego co wiem tyle nie ma...

Dodaj odpowiedź