Skocz do zawartości

Zdjęcie

Własne rozwiązania.

31 odpowiedzi na ten temat

#21 Share matwoj

matwoj

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 28 lipiec 2007 - 20:00

Własne rozwiązania. witam panowie jakis czas tu nie zagladalem. odnosnie tego wlaczania przodu to zastosowalem silowniczek od centralnego zamka z samochodu :) postaram sie szybko umiescic fotki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Własne rozwiązania. Dzisiaj, 07:33
  •  

#22 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • Zainteresowania:no po pierwsze to dziewczyny a pózniej to głównie naprawianie i przerabianie róznych maszyn ( zazwyczaj wszystko psuje)

Napisany 02 sierpień 2007 - 11:12

Własne rozwiązania. a nie wie ktos czy da sie zrobic elektryczne otwieranie łyżki przy turze 2

#23 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 02 sierpień 2007 - 12:57

Własne rozwiązania. A nie lepiej hydrauliczne?

#24 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • Zainteresowania:no po pierwsze to dziewczyny a pózniej to głównie naprawianie i przerabianie róznych maszyn ( zazwyczaj wszystko psuje)

Napisany 02 sierpień 2007 - 16:26

Własne rozwiązania. moze i lepiej ale tez drożej a mi chodzi ze jak kupie kabine do c-360 to nie bede musiał wprowadac linki i miec dzwigni która troszke miejsa zajmuje ;(

#25 Share matwoj

matwoj

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 02 sierpień 2007 - 22:33

Własne rozwiązania. a moze zastosowalbys taki taki silownik od klapy bagaznika: http://moto.allegro...._uciag_30k.html

#26 Share Krzys123

Krzys123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 368 postów

Napisany 03 sierpień 2007 - 12:29

Własne rozwiązania. Ten siłownik ma tylko 2cm skoku. jakby miał 5 to by wystarczyło.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów

Napisany 03 sierpień 2007 - 17:35

Własne rozwiązania. i nie wiem czy 30 kg uciagu to nie za mało ?

#28 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 03 sierpień 2007 - 18:14

Własne rozwiązania. 30kg to złamało. ja czasem jak nabiorę duży ciężar to jest ciężko spuścić. Jak jest mało to się lekko spuszcza.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#29 Share GrubyC330

GrubyC330

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze - zwłaszcza -U-R-S-U-S-Y- i wszystkie ich przeróbki :)

Napisany 28 październik 2008 - 17:59

Własne rozwiązania. wiem ze to nieładnie odnawiać stare tematy ale ja mam w turze hydrauliczne otwieranie łyżki i wcale nie ma dużo roboty :P a koszty też nie duże no ale zależy jak kto ma zrobioną hydraulikę tyra ja mam przerobioną zasilany osobną pompą z 3 sekcjami :) jak by kogoś dziwiło od czego 3 to od wspomagania he he, no i jak już się chwalić to mam również nową instalacje, przedni napęd w trakcie (wiem wiem czytałem na AF że 30 za mała na przedni napęd ale zaryzykuję), no i własną wykonaną kabinę z błotnikami, chciałem mieć wygodnie to poszerzyłem tył no i mam luz he he :) przód się też pokryje oczywiście ten z napędem he he no i wo gule już nie poznaje że to c330 no jedynie po tym że słaby he he no ale myślę też zamontować tylne kola od c360, a i ogrzewanie tylko jaki to was może zainteresować panelami umieszczonymi na błotnikach, podłączam je od chłodnicy za pomocą trójnika i kawałka miedzianej instalacji, jak narazie zdaje egzamin jak już się woda zagrzeje to ciepło ale jak zimna to już gorzej, myślę nad zamontowaniu jakiejś grzałki i zalaniu układu płynem chłodniczym, koszta nie duże panele uzyskałem z busa na szrocie po kilku przeróbkach nadały się do montażu w ciapku hehe, opłacało się ale jeśli macie nieszczelną kabinę to nie ma sensu moja jest w miarę szczelna jedyne dziury to obok sprzęgła i hamulca, a i myślę nad przerobieniem hamulców na hydrauliczne jak przy 60 jeśli macie jakieś rady to piszcie, jak kupię aparat to wrzucę foty

#30 Share zenit

zenit

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 170 postów

Napisany 28 październik 2008 - 18:10

Własne rozwiązania. Jam mam założony wiatrak w 30,( podpięty pod stacyjkę)

#31 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3925 postów

Napisany 28 październik 2008 - 18:31

Własne rozwiązania. Ja w swoim siewniku zastosowałem elektryczne sterowanie ścieżkami technologicznymi.

http://www.agrofoto....image72570.html

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#32 Share ansu

ansu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 949 postów

Napisany 07 listopad 2008 - 20:21

Własne rozwiązania. Elektryczne sterowanie znacznikami w starym poznaniaku za pomocą siłownika zamka centralnego z samochodu http://www.agrofoto....-image1525.html