Skocz do zawartości

Zdjęcie

co sądzicie o prasie

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Pawel11

Pawel11

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 09 styczeń 2010 - 10:35

co sądzicie o prasie Witam! Chciałem zapytać co sądzicie o prasie rolującej hesston 5650? Przymierzam się do jej zakupu i nie wiem czy warto ją kupić. Jeśli wiecie coś na temat tej maszyny i macie o niej jakieś opinie to proszę napiszcie coś więcej na temat tej prasy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
co sądzicie o prasie Dzisiaj, 11:58
  •  

#2 Share zetor10045

zetor10045

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 749 postów

Napisany 09 styczeń 2010 - 11:49

co sądzicie o prasie Użytkownik @arasso posiada prasę tej że firmy a więc on najlepiej ci powie czy to dobra firma ;) prasy tej firmy nie są za bardzo znane (przynajmniej w moich okolicach) a co za tym idzie mogą być problemy z częściami, jak do tej pory widziałem jedno z 50 km od mnie.

#3 Share melon10641

melon10641

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 881 postów

Napisany 09 styczeń 2010 - 12:27

co sądzicie o prasie A idąc dalej czy słyszał ktoś o prasie Gehl 1475? I czy to prawda że jest na podzespołach JD? Czy ma ktoś taką prasę? Proszę o pomoc.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Pawel11

Pawel11

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 09 styczeń 2010 - 20:13

co sądzicie o prasie

A idąc dalej czy słyszał ktoś o prasie Gehl 1475? I czy to prawda że jest na podzespołach JD? Czy ma ktoś taką prasę? Proszę o pomoc.

Niestety nie słyszałem o takiej prasie, więc nic nie mogę powiedzieć na jej temat.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share czita

czita

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisany 23 sierpień 2010 - 22:25

co sądzicie o prasie

A idąc dalej czy słyszał ktoś o prasie Gehl 1475? I czy to prawda że jest na podzespołach JD? Czy ma ktoś taką prasę? Proszę o pomoc.

Ja mam prasę GEHL 1500 i potrzebował bym instrukcję lub wygląd aparatu do podawania sznurka.