fant25a

Agregat uprawowo-siewny do t25

Polecane posty

fant25a    0

Co myślicie o możliwości podpięcia agregatu uprawowo-siewnego do tego ciągnika? Czy da on radę? Jeśli tak to jakiej szerokości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek232    0

;)

Nie da rady za słaby ciągnik, w samej uprawce nie bardzo sobie radzi a co dopiero w takim agregacie. Za mała moc i za słaba hydraulika!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek92    9

Nawet niema co nad tym myśleć bo ciągnik z samym siewnikiem ma problemy a co tu dopiero agregat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahme999    116

dokładnie-mija się z celem...


-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeznik13    287

chba jak podczepisz daw t 25

co ty nie dar rady

za slaby jest

60 ledwo rade daje a gdzie t 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelS    282

Po przeczytaniu tego tematu , z uśmiechem pójdę spać :P

Po prostu mnie rozbawiłeś :D

Hehe chciałbym zobaczyć tego T25 z agregatem uprawowo siewnym

Ten t25 by się przestraszył na sam widok a po 2 kloca by postawił :D

 

Trochę żartu trochę śmiechu ;) Ale temat zabawny

 

Z szacunkiem pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek10    4

Przecież już sam agregat (2.1m) podrywa przód tego ciagnika, przez to pewien koleś z mojej wioski niemal co wylądował w głębokim rowie, od tamtej pory już nie porzycza od nas agregatu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henius91    1543

hehe agregat ciezszy od ciagnika... jak on by mial z tym pracowac?? to jest nie mozliwe, do ursusa c-360 mozna by bylo probowac zaczepic agregat 2,5 m ale tez raczej mial by spore problemy z uciagiem jak i z podniesieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Może jeszcze agregat uprawowosiewny ktoś wymyśli do konia ha ha, a tak powaznie to w okolicy każdy kto ma t25 sieje konnym siewnikiem przerobionym na tuz, więc gdyby do tego siewnika dorobić agregacik 1,5m, to szedł by jak głupi he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Przecież już sam agregat (2.1m) podrywa przód tego ciagnika, przez to pewien koleś z mojej wioski niemal co wylądował w głębokim rowie, od tamtej pory już nie porzycza od nas agregatu ;)

 

Waldekps2 podchaczył 2,5 i nie mówił że wcale nie podrywało. A Ty takie pierdoły to se wciskać możesz dzieciom. Ale nie zmienai to faktu że nei da rady. Chyba że taki konny siewnik. Ni wiem ale on sie chowa za ciagnikiem. Do niego pólzawieszany kultywator :P


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konny siewnik + mini kultywator hmmm

Widziałem kiedyś w TopAgrarze uprawowo-siewny do C-330. Ale według mnie to i tak nie zrobi tego co powinno. Już lepiej by było takim ciągnikiem zrobić podstawowe zabiegi. Takie jak: orka, uprawa, siew.


ArturKowalewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Noo też tak myśle. Ten ciągnik nie pije ze zbiornika tyle że trzeba oszczędzać tutaj na przejazdach..


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek10    4

Waldekps2 podchaczył 2,5 i nie mówił że wcale nie podrywało. A Ty takie pierdoły to se wciskać możesz dzieciom. Ale nie zmienai to faktu że nei da rady. Chyba że taki konny siewnik. Ni wiem ale on sie chowa za ciagnikiem. Do niego pólzawieszany kultywator B)

 

To nie pierdoły Czesiu , tylko fakty nie rozumiem czemu się denerwujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

To nei wiem ile długości miał. i jaką mase. ja mam 2.3m to nic go nie rusza fakr samoróbka ale bez przesady. On nie ma tak lekkiego przodu. Chyba że max podniesiony. Wtedy oś jest zbyt z przodu tylna. Ale nawet. Marcin902 Jaki pług dygał, fakt tutaj przód podnosiło. Ale jeszcze szło jechać. Pokaz ten agregat wogóle


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

Śmiejecie się z WŁADKA- ruska moc B) . Otóż ma niedaleko siebie sąsiada (na mojej drodze) który ma t25 i agregat uprawowo-siewny. Konstrukcja uprawowa zrobiona w własnym zakresie (malutkie) bez żadnych wałów strunowych i siewnik konny. I działa, wolno ale idzie, z przodu jakiś worek na dociążenie i rura w pole B), tylko szkoda że takie wąskie opony bo po zasianym jednak widać ślady kół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ari321    0

Hmmm jeśli by zaczepic maly kultywator na 2 rzedy zebow 1.5m i siewnik konny przerobiony na podnosnik to dawal by rade lecz mialo by to slaby efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Sztuka dla sztuki. Uprawić byle jak, zasiać byle jak, ale za to lans na wsi, bo ma się agregat uprawowo-siewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

On jest dość lekki. 2 wały spowodują słabe zagęszczenie gleby po agregacie. Łapek tez by mógł mieć więcej.

Edytowano przez andrzej2110

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

On jest dość lekki. 2 wały spowodują słabe zagęszczenie gleby po agregacie. Łapek tez by mógł mieć więcej.

Nie przesadzałbym z tą lekkością,bo wagi nie znamy i mam nadzieję, że konstruktor go zważy i poda wagę. Jest wąski, a władek ma możliwość dociśnięcia. Na pewno będzie lepiej niż było do tej pory. Co do pługa to władek jawi się CUDOwnym traktorem ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrb14    192

tak tylko licz się że jak dociśniesz go w ziemię to najszybciej to koła tylne się podniosą i będzie się kopał niż wciśnie agregat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Zawsze jest możliwość obciążenia tego agregatu. Zasypany ziarnem nie będzie już taki lekki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dexter170
      Witam, wymieniłem głowice bo zawory latały już w tulejach i mam teraz problem bo oczywiście chińczyki zrobili źle odwiert pod śrubę smarowania i była za płytka przez co wyrwałem gwint. Są na rynku śruby M14 więc przegwintowałem, zamontowałem i działa. Nie bawiłem się w wymianę tuleji bo się naczytałem że powszechnie dostępne są kijowe.
      Martwi mnie tylko smarowanie czy nie za bardzo zablokowałem kanał oleju, tzn dźwigienki są smarowane, olej leci, ale sprężyny suche, oleju może kropla czy dwie pod nimi reszta spływa a tuleje wystają przecież ok 2cm nad poziom głowicy. To jest w porządku czy mam się martwić?
      Ciśnienie normalne 3,5 na zimnym i 2,5 przy 80. Nie chcę żeby te nowe zawory się zatarły jak pojadę w pole.
    • Przez Tomaszzt25
      lv_0_20231215164649.mp4 Witam Aktualnie mam stomile 11.2-28 i chciałbym kupić większe opony ze względu na to że t25 często wyjeżdża w trasy.
      I moje pytanie brzmi co wybrać? 12.4-28 czy 13.6-28.
      Ciągnie rotacyjną,zgrabiarke,kopaczkę, rozsiewacz nawozu,a rzadziej pług,poznaniaka i kultywator
       
       
    • Przez leszeksz2
      Witam. Przy okazji naprawy hamulców zauważyłem że na kole zębatym blokady mam uszkodzone zęby. Rozkręciłem śruby mocujące i wyjąłem kołki mocujące do korpusu mechanizmu różnicowego. Próbowałem zdjąć tą zębatkę, ale ani drgnie (ściągaczem, obstukiwanie itp.). 
      Jak zdjąć tą zębatkę. Czy trzeba wyjmować cały mechanizm różnicowy ze skrzyni?
       
       
       
    • Przez ZETORRRRRR
      Witam mam taki problem nie wiem co jest wymienialiśmy pompę olejową bo się klin wyrobił na nową silnik jest ustawiony jak mówi książka na 1,5 do 3,5
      jest ustawiony na 3 złapie lekko tem. i szaleje ciśnienie skacze i maleje.
      Co jest jak je dobrze ustawić co może być wadą może regulator. Piszcie czy mieliście takie problemy i jak mieliście jak je rozwiązaliście. Pozdrawiam
    • Przez MarcinKdziak
      założony nowy docisk i łożysko oporowe i dalej nie chce wysprzęglać.Bez odpalonego ciągnika jak jest bieg wrzucony i wciśnie się sprzęgło ,to nadal jest na biegu i wogule nie wysprzęgla tylko czuć załączony bieg .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj