Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przerobienie stara 200 na kat b

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share POLKOP

POLKOP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 21:16

Przerobienie stara 200 na kat b Chciałbym bardzo jeździć starem 200 w gospodarstwie, ale nie moge zrobić prawo jazdy na kategorie inną, niż b ponieważ nie pozwala mi na to stan zdrowia. i czy można przerobić papiery stara bym mógłbym nim jeździć.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Przerobienie stara 200 na kat b Dzisiaj, 10:12
  •  

#2 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 21:21

Przerobienie stara 200 na kat b Raz zwidziałem na allegro stara i pisało ze jest to pojazd specjalny i można jezdzić na B i nie trzeba płacić podatku drogowego
Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

#3 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 07 styczeń 2010 - 21:48

Przerobienie stara 200 na kat b To coś mocno musiało byś z papierami porobione, bo żeby kategorię wagową zmienił to musiał by mieć homologację.
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#4 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 styczeń 2010 - 18:06

Przerobienie stara 200 na kat b mogł miec wczesniej jakas zabudowe dzieki ktorej uzyskal status pojazdu specjalnego, ;)

#5 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 08 styczeń 2010 - 19:37

Przerobienie stara 200 na kat b Masa własna Stara 200 to około 4200kg, więc żeby był na kategorię B to całkowita masa pojazdu musi wynosić 3500kg i żadna zabudowa tutaj nie pomoże, z tym statusem do dobrze mówisz
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Darpol

Darpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 403 postów

Napisany 08 styczeń 2010 - 19:40

Przerobienie stara 200 na kat b Jak można zarejestrować pojazd który waży 5t na taki poniżej 3,5t, nie wiem czy znalazłby się wariat ,który by się pod tym podpisał.największy samochód na "B" to IVECO takie o DMC 5,5t zarejestrowane na busa to 5t można ładować jak nikt nie widzi.

#7 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 08 styczeń 2010 - 20:01

Przerobienie stara 200 na kat b Kolego to Iveco to Daily 55, ma ono DMC 5,5t, i jest zarejestrowane w kategorii:
-C gdy liczba miejsc jest mniejsza od 9
-D gdy liczba miejsc jest większa równa 9
Nawet pojazdy o DMC 3,5 tony które w dowodzie mają po9 lub więcej miejsc to są na kategorie D
Chyba, że ktoś coś kombinował

#8 Share Darpol

Darpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 403 postów

Napisany 08 styczeń 2010 - 20:37

Przerobienie stara 200 na kat b Nie ma problemu z rejestracją 5,5 na 3,5t, ale tylko z pierwszą w polsce.W tamtym roku przyprowadzałem iveco max długie i wysokie i rejestracja na busa do 3,5t tylko małe poprawki w tłumaczeniu. Z zewnątrz niczym się te samochody nie różnią tylko mocniejsze zawieszenia i resory.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 09 styczeń 2010 - 15:59

Przerobienie stara 200 na kat b Kolego ale ty masz busa do przewozu ludzi czy furgon czyli blaszak? Bo to dwie różne rzeczy.

Dodaj odpowiedź