Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rejestracja Euro 2 a Tier II

12 odpowiedzi na ten temat

#1 Share TracerPL

TracerPL

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 20:50

Rejestracja Euro 2 a Tier II Czy będzie można rejestrować silniki Euro 2 w tym roku ? bo ponoć Tier II można rejestrować do końca lutego i czym się różni Tier II od Euro II ? W farmtracu 665DT jest silnik Euro 2 i czy bedzie mozliwa jego rejestracja np w kwietniu ?
Moje sprzęty to :
- T-25
- MF 255
- Farmtrac 670DT

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Rejestracja Euro 2 a Tier II Dzisiaj, 06:54
  •  

#2 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1851 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 20:59

Rejestracja Euro 2 a Tier II Tier to norma amerykańska, Euro europejska

#3 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 07 styczeń 2010 - 20:59

Rejestracja Euro 2 a Tier II Euro dotyczy pojazdów poruszających się po drogach publicznych, a Tier jest dla maszyn budowlanych w większości. Od października zeszłego roku obowiązuje Euro 5. To nowy sprzęt czy używany?
EPA jest amerykańska!!!
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#4 Share TracerPL

TracerPL

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 21:00

Rejestracja Euro 2 a Tier II czyli Farmtraca 665DT z silnikiem Euro 2 będzie można rejestrować ?
Moje sprzęty to :
- T-25
- MF 255
- Farmtrac 670DT

#5 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 21:02

Rejestracja Euro 2 a Tier II Ja nie znam tych ciągników, jeżeli jest on zarejestrowany na terenie UE to możesz. Jeżeli nie to będziesz podatek ekologiczny płacił.
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#6 Share TracerPL

TracerPL

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 21:13

Rejestracja Euro 2 a Tier II to nowego farmtraca 665DT moge bez problemu kupic i rejestrować kiedy chce z silnikiem euro 2 ?
Moje sprzęty to :
- T-25
- MF 255
- Farmtrac 670DT

#7 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 21:19

Rejestracja Euro 2 a Tier II Jeśli jest w ofercie to chyba tak, ale głowy za to nie dam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share TracerPL

TracerPL

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 21:27

Rejestracja Euro 2 a Tier II a jest ktoś pewny na 100% czy można?
Moje sprzęty to :
- T-25
- MF 255
- Farmtrac 670DT

#9 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 21:28

Rejestracja Euro 2 a Tier II Czytaj post powyżej, jak jest w ofercie to możliwe, że można ale nie jestem pewien.

#10 Share TracerPL

TracerPL

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 08 styczeń 2010 - 16:03

Rejestracja Euro 2 a Tier II a wkoncu silnik Tier II można rejestrować tylko do konca lutego czy pozniej tez ? bo niewiem czy kupić new hollanda czy farmtraca a jestesmy z ojcem bardziej nastawieni na New Hollanda
Moje sprzęty to :
- T-25
- MF 255
- Farmtrac 670DT

#11 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów

Napisany 08 styczeń 2010 - 16:39

Rejestracja Euro 2 a Tier II Wiesz co już Ci pisałem, że nie wiem. Jak jest w ofercie to można go zarejestrować. Jak Ci to nie wystarcza to kup coś co ma
1. nowocześniejszy silnik np z Euro5 :P lub TIER 4 :D
2. kup używanego, który był już rejestrowany i będzie po problemie
Chodzi o to, że producent pojazdów silnikowych musi przestrzegać dyrektyw UE w sprawie ekologii, więc jeśli NH i Farmtrac sprzedaja te modele to można je bez przeszkód rejestrować, w innym wypadku gdybyś go kupił i nie mógł zarejestrować mógł byś ubiegać się o odszkodowanie od producenta, bądź wymianę sprzętu na bardziej ekologiczny. Musisz także pamiętać, że są daty graniczne i jeżeli Euro 2 można rejestrować do dnia n to dnia n+1 już go nie zarejestrujesz i sąd Ci nie pomoże w sprawie z producentem.
Jak czegoś jeszcze nie rozumiesz to dawaj na priv, żeby postów nie nabijać ;)

#12 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 08 styczeń 2010 - 17:05

Rejestracja Euro 2 a Tier II @TracerPL
normami nie ty sie przejmujesz tylko producent, jesli pojazd uzyska homologacje to znaczy, ze zawsze bedziesz migl go zarejestrowac.
kazdy pojazd sprzedawany na naszym runku musi miec homologacje, wiec tylko w przypadku gdy bedziesz chcial sciagac sprzet z chin, rosji czy gdziekolwiek spoza unii bedziesz musial wziąć to pod uwage.

@Lukasz1987 ma racje co do norm euro i tier, to ze sprzedawcy traktorow mowia o euro, to po prostu sa glupi ;) albo uproszczaja by nie wdawac sie w dyskusje.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6290 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 09 styczeń 2010 - 19:04

Rejestracja Euro 2 a Tier II Też mi się tak wydaje. Jeżeli kupujesz nowy ciągnik i w ciągu kilku dni idziesz do starostwa go zarejestrować to nie będziesz miał problemów.
Jeżeli zostaną na placach ciągniki a minie data możliwości rejestracji to albo będą super promocje aby pozbyć się tego z placu albo firmy je porejestrują przed dniem od ktorego nie da się ich zarejestrować i wtedy kupisz ciągnik zarejestrowany.
Wydaje mi się też że farmtrac, farmer, belarus, pronar będą sprzedawać ciągniki ze starszymi normami tak długo jak się da a później przestaną je sprowadzać po prostu lub produkować.
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Dodaj odpowiedź