Skocz do zawartości

Zdjęcie

księga inwentarzowa??

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share a8185

a8185

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja
    Hodowla bydła

Napisany 07 styczeń 2010 - 20:21

księga inwentarzowa?? jeżeli ktoś wie jak ją wypełniać, albo ma jakiś przykłąd proszę o pomoc.

potrzeban mi jest do szkoły, a baba od ekonomiki sama tego nie wie więc zadała nam jako procę domową. Tata pojechał do warszawy i jest kłopot. w domu nie prowadzę czegoś takiego więc nie mam pojęcia

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
księga inwentarzowa?? Dzisiaj, 05:50
  •  

#2 Share melon10641

melon10641

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 883 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 22:03

księga inwentarzowa?? hmm nie wiem czy to o to Ci chodzi ale przy hodowli świń to mam taką "książkę" w której mam numer siedziby swojego stada ilość sztuk w chlewni i dalej można powiedzieć tabelka zapisujesz ile Ci ubyło jak ubyły to piszesz kiedy ile, ile Ci zostało czy były znaczone sztuki kolczykiem, jak kupujesz to też ile, czym znaczone (kolczyk, tatuarz)i numer siedziby stada z kąd kupiłeś i przy sprzedarzy tak samo za każdym razem piszesz o ile sie zmienia i ile zostaje

#3 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 07 styczeń 2010 - 22:11

księga inwentarzowa?? Zapomniałeś Mu powiedzieć, że jak Mu jakaś sztuka padnie to czekasz, żeby w papierach miała 4-5 miesięcy i piszesz, że na użytek własny poszła. A ona już dawno w ziemi ;) Trzeba sobie radzić
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share blacha

blacha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Zainteresowania:Hobbystycznie weterynaria i różne tematy związane i spokrewnione z trzodą chlewną

Napisany 07 styczeń 2010 - 22:19

księga inwentarzowa?? Ta i niech zbiera faktury na sprzedaż, odbiór sztuk padłych, kupno najlepiej tak przynajmniej z 3 lata wstecz bo nieraz się okazuje, ze Agencja wzywa, aby wyprostować informacje co do ilości świnek sprzed pół roku lub dwóch lat, takie niuanse wychodzą teraz podczas badań na chorobę Auyszkiego, bo dokumenty dostarczone weterynarzom nie zgadzają się ze stanem faktyczny, bo jak się okazuje kiedyś jakaś sprzedaż nie została zgłoszona przez skupującego(u nas to on to zgłasza do ARiMR), lub została zgłoszona dwa razy.
Pomogę tyle co mogę - dalej się zobaczy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 07 styczeń 2010 - 22:24

księga inwentarzowa?? Zdarzają się takie przypadki, ale co zrobisz. Sam tak miałem jak sobie kupiłem dwie sztuki na własny użytek i później był problem bo po roku sobie przypomnieli, że "prosiaki" jeszcze żyją. Na szczęście my wszystkie papiery przez 5 lat trzymamy
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#6 Share melon10641

melon10641

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 883 postów

Napisany 08 styczeń 2010 - 17:44

księga inwentarzowa?? a nie korzystasz z usług bacutilu? gość do mnie przyjeżdża zabiera padłe sztuki i płace według jakiegoś cennika w zależności od masy sztuki (tak na oko zawsze się liczy) i np ostatnio przyszła mi faktura za 5sztuk w masie do 110kg cena widniała na niej 505zł ale ja płace tylko 36 czy jakoś tak w każdym razie koło 40 reszta agencja i nic nie muszę zgłaszać bo bacutil sam wysyła papiery do agencji

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share a8185

a8185

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja
    Hodowla bydła

Napisany 08 styczeń 2010 - 18:53

księga inwentarzowa?? bo ta księga inwentarzowa to jakis program komputerowy. ale ona nam drukuje strony i mamy samodzielnie niektóre rzeczy wyliczac. tylko w wiekszosci kolumn nie wiadomo o co chodzi. spotkał się ktoś z czymś takim???