Skocz do zawartości

Zdjęcie

Siedzenie do C330

69 odpowiedzi na ten temat

#21 Share pepcio19891015

pepcio19891015

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 19:49

Siedzenie do C330 kupilem rok temu do 360 3p nowe siedzenie za jakoes około 300 zł w agromie i powiem ze do d*p.....zamontowałem i okazalo sie że trasznie wysoko sie siedzi;/ stare miałem to nisku sie siedziało i wygodnie a tu lipa z tym nowym i do tego po roku czasu pokrowiec juz do wymiany

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Siedzenie do C330 Dzisiaj, 17:40
  •  

#22 Share zetor10045

zetor10045

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 749 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 20:02

Siedzenie do C330 Też mam nowe siedzenie które jest jak dla mnie niewypałem (ceny nie pamiętam ale wydaje mi się że ok 200zł) zostało zakupione do kombajnu bo stare się już rozleciało, po sezonie chciałem przełożyć do c 330 ale okazało się właśnie ze jest za wysoko i nie da się jeździć, opuścić też dalej się nie da ;)

#23 Share zamiar

zamiar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 20:44

Siedzenie do C330 ja kupilem rok temu do c-330 nowe za 350zl w interwaksie ( to taki sklep na terenie kuj-pom ) i jest dobrze... po regulacji siedzi sie nawet wygodnie niema problemu z wsiadanie i wysiadaniem, nic nie piszczy itp. jak narazie zero problemu... ;) a co do siedzen od samochodow osobowych to lipa bo zanim kupilem to prubowalem z siedzeniem od malucha ( takim bez zaglowka ) nawet po odcieciu zbednych czesci na dole siedzenia i zamatowaniu siedzialo sie za wysoko. 2 tygodnie jezdzilem na sztywno pospawanym siedzeniu od c-328 i zdecydowalem sie na kupno nowego.... polecam

#24 Share lukaskurp

lukaskurp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 20:47

Siedzenie do C330 Właśnie dla tego nie chce nowego. Mam w c385 siedzenie takie na wzór jak oryginalne od c330 granita ma 2 lata, nie powiem bo ładnie amortyzuje ale już luzy łapie i teraz to coraz szybciej, już zaczęło trzeszczeć.
Jarki a te od malucha ci się mieści i nie zawadzają łapy od podnośnika?

#25 Share jarki

jarki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 272 postów
  • Zainteresowania:sport

Napisany 07 styczeń 2010 - 20:51

Siedzenie do C330 Łapy O.K. tylko za wysoko się siedzi ale to na każdym{chyba}

#26 Share Grzesiek84

Grzesiek84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 314 postów

Napisany 07 styczeń 2010 - 20:52

Siedzenie do C330 ja na jesień do C330 kupiłem nowe siedzenie nie dzielone tylko jednolite, fakt wyżej się siedzi ale to kwestia przyzwyczajenia a starego nie dało już rady odratować bo było popękane w końcu miało 28lat:) próbowałem zamontować siedzenie od starego malucha i lipa tez za wysoko by było do tego ramiona od tuza no i nie było by resorowane a stwierdzam że siedzenie jak ma dobre sprężyny i teleskop to całkiem inaczej się jeździ w tego typu ciągnikach jak np c330

#27 Share wojtek123

wojtek123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 08 styczeń 2010 - 12:33

Siedzenie do C330 też na jesień kupiłem nowe do C-360 i teraz tego żałuję, jest za wysokie. DO jazdy po szosie jest fajne ale jak coś się robi z zwłaszcza turem to lipa.

#28 Share Krystianrolnik

Krystianrolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 662 postów

Napisany 08 styczeń 2010 - 18:14

Siedzenie do C330 Przecie tam sie reguluje napięcie sprężyn stosownie do masy ciała . Jak wazysz 60 kg a masz ustawione na 120 kg to nic dziwnego ze wysoko siedzisz heh ;)

#29 Share lukaskurp

lukaskurp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 08 styczeń 2010 - 20:17

Siedzenie do C330 No to chyba każdy wie. Szczerze to ja do amortyzacji zastrzeżeń nie mam tylko do trwałości.
Poza tym jak za wysoko to stelaż się przerabia i git.

#30 Share miecho123

miecho123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów

Napisany 08 styczeń 2010 - 20:37

Siedzenie do C330 Nowe siedzenia za 300 zł są do kitu (kupiłem pojeździłem rok i przeprosiłem stare) ostatnio widziałem w sklepie z częsciami siedzenie hydrauliczne takie jak w ciężarowych regulowane we wszystkich płaszczyznach podobno uniwersalne tylko cena odstrasza wyjściowa 1000 zł stargowałem na 800 zł

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share Krystianrolnik

Krystianrolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 662 postów

Napisany 09 styczeń 2010 - 17:07

Siedzenie do C330 Ja za fotel do c330 nigdy bym nie dał 800 zł hehe

#32 Share kielbasa

kielbasa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 607 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, mechanika, elektryka, elektronika

Napisany 09 styczeń 2010 - 17:11

Siedzenie do C330 U mnie siedzi ten stary okrągły fotel co był fabrycznie montowany w C-328. Ostatnio podarowałem mu gąbkę i obicie ze skaji za 38zł. Ale zawsze pod zad muszę podkładać coś szmacianego, bo się jaja do nóg przyklejają po godzinie jazdy. ;) Jeżeli chodzi o wygodę, to było lepiej niż siedzenie na kurtce. :P Ale to wygoda, jak wygoda - wiadomo, nie ma czego od "capa" oczekiwać. :D
"Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć, bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu."

#33 Share miecho123

miecho123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów

Napisany 10 styczeń 2010 - 09:36

Siedzenie do C330 A kto powiedział że kupiłem ja tylko potargowałem. Wczoraj byłem w tym sklepie stoi dalej jak spóści do 500zł to biorę naraźe pomęczę się na starym

#34 Share Krystianrolnik

Krystianrolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 662 postów

Napisany 13 styczeń 2010 - 15:36

Siedzenie do C330 Ja za swoje dałem 300 PLN kielbasa ma racje trzeba podkładać szmatke pod tyłek ;)

#35 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 styczeń 2010 - 15:56

Siedzenie do C330 szmatka to za mało co najmniej coś bardziej grubego, @kielbasa jaja to nic ;) , gorzej jak wychodzisz z ciagnika z sąsiad mówi ze si usikałeś ;)

#36 Share arek116

arek116

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów

Napisany 13 styczeń 2010 - 19:00

Siedzenie do C330 co do ursusa c 360 to miałem założone siedzenie od malca(lotnicze) po roku przeprosiłem stare siedzenie i je naprawiałem. co do ursusa c 385 to polecam założyć siedzenie od stara lub od liaza pneumatyczne jak to ma mój brat. przy pneumatycznym wystarczy pokombinować i wprawić wentyl do poduszki i napompować powietrze.

#37 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 13 styczeń 2010 - 20:49

Siedzenie do C330 to jak to jest z tym siedzeniem za 300zł warto czy lepiej orginał ratować co w moim przypadku trochę czasu zajmnie;p

#38 Share lukaskurp

lukaskurp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 23:02

Siedzenie do C330 Nie znalazłem na forum jakichś satysfakcjonujących mnie metod więc wspólnie z tatą podjęliśmy się reanimacji starego siedzisk. Zamieszczę kilka uwag, może się komuś przyda. Na początek rozebranie w drobny mak i wrzucenie części w palenisko bo były strasznie zaolejone. Jeżeli chodzi o regenerację rolek to to co zostało z oryginalnych wywaliłem a czepień na którym były osadzone obciąłem i przyspawałem śrubę fi 10 ze łbem. na śrubę nałożyłem po 2 łożyska z obu stron o rozmiarze 6200 po 5 zł sztuka. (bardzo dobrze wszystko pasuje, aż dziw) Jeżeli chodzi o przegub obrotowy u dołu czyli tą rurkę co się obraca to na miejsce starych tulejek wpasowała się rurka 1/2 cala a w nią pręt fi 16. tak samo został przerobiony pręt pod siedzeniem. Do całości dopasowałem lekko zużyty amortyzator od malucha. nie jest on w miejscu starego tylko po między mechanizmem ze sprężynami a siedzeniem. Poza tym siedzenie zostało pozbawione wszystkich regulacji i poza regulacją twardości. Jest bardzo stabilne. W ramach testów było nieźle poniewierane, koszt to 30 zł bo i sprężyny kupiłem nowe, a lepiej pracuje jak roczne siedzenie które mam w drugim ciągniku.

#39 Share krzychu9133

krzychu9133

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 16 styczeń 2010 - 16:57

Siedzenie do C330 Witaj @kiełbasa w klubie :) Ja też mam to okrągłe i jest najlepsze. U sąsiadów jeżdżę c 330 i c 360 z tymi nowymi siedzeniami i się do du*y jeździ. Powody :
Zbyt blisko kierownicy ( czasami noga boli jak trzymam nogę na gazie )
i jakieś takie małe mi się wydaje :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share andrew64003

andrew64003

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 16 styczeń 2010 - 17:52

Siedzenie do C330 ja w swoim c330 zamontowałem siedzenie z malucha na podstawie tego starego co było orginalnie montowane i powiem że efekt jest znakomity jakaś tam amortyzacja jest i w ogóle o wiele lepiej się jeździ :)