Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prowadzenie równoległe

164 odpowiedzi na ten temat

#121 Share korsarz

korsarz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 214 postów

Napisany 27 luty 2015 - 12:35

Prowadzenie równoległe

http://www.geoline.b...omputer-polowy/   Panowie słyszeliście coś o takiej marce kosztuje 9 koła netto  a mam kjeszcze oferte na bravo 400 S za 17800 co wybrać? Z góry dziękuje za odpowiedz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Prowadzenie równoległe Dzisiaj, 11:33
  •  

#122 Share ziomster

ziomster

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 198 postów

Napisany 27 luty 2015 - 12:53

Prowadzenie równoległe A co to ma wspólnego z prowadzeniem równoległym?

#123 Share korsarz

korsarz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 214 postów

Napisany 27 luty 2015 - 13:14

Prowadzenie równoległe

Nie chciałem zakładać nowego tematu skoro znacie sie na takich komputerach to może ktoś odpowie na moje pytanie. Jeśli nie to prosze moderatora o usunięcie moich postów.

#124 Share traktorzysta12

traktorzysta12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisany 10 marzec 2015 - 22:35

Prowadzenie równoległe Koledzy sprawdzaliście może aplikacje machineryGuide na ich stronie można kupić cały zestaw za 900 zł

#125 Share ogrodnikm

ogrodnikm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 17 marzec 2015 - 06:42

Prowadzenie równoległe panowie co sadzicie o efarmpilot jest na androida działa na tablecie i smartfonie , ktoś to testował , niby można kupić u nich dodatkową antenę .

#126 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2151 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mlecznego :)
    Nowoczesne techniki uprawy

Napisany 17 marzec 2015 - 06:56

Prowadzenie równoległe jak nie kupisz anteny to nie działa.

#127 Share ogrodnikm

ogrodnikm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 17 marzec 2015 - 07:54

Prowadzenie równoległe tzn u nich trzeba kupić ?

#128 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2151 postów

Napisany 17 marzec 2015 - 07:56

Prowadzenie równoległe sciagnij sobie apke i sam zobacz. rysuje niby twoja pozycje ale nie wyznaczy toru

#129 Share ogrodnikm

ogrodnikm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 07 maj 2015 - 16:42

Prowadzenie równoległe Testował ktoś program , agri bus navi,

#130 Share strzymek

strzymek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 598 postów

Napisany 12 maj 2015 - 20:59

Prowadzenie równoległe

.

Edytowany przez strzymek, 13 maj 2015 - 17:53.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#131 Share krychu

krychu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 893 postów

Napisany 07 czerwiec 2015 - 23:12

Prowadzenie równoległe

Testował ktoś program , agri bus navi,

Testowałem tą aplikację z zewnętrznym GPS pentagram 3106 bluetooth. GPS ten zamontowałem na dachu ciapka. W środku miałem samsunga galaxy s5 który odbierał sygnał. Powiem Ci że przy bezchmurnym niebu pokazywało pas 12 metrów prawie bezbłędnie (taką mam szerokość opryskiwacza). Jeździłem po ścieżkach zrobionych przez siewnik. Zobaczę jesienią jak będzie sobie radził przy wysiewie NPK bez ścieżek, choć do tego czasu będę chciał zakupić samą zewnętrzną antenę GPS z dokładnością do 30 cm która będzie podłączona do smartfona poprzez micro USB 3.0 i współpracowała z jednym z tych programów (MachineryGuide, AgriBus-NAVI bądź efarm pilot). Smartfony dzisiejsze to kombajny multimedialne a więc warto próbować wykorzystywać je nawet do jazdy równoległej tym bardziej że ich wartość to połowa ceny przykładowo EZ-Guide 250.

#132 Share traktorzysta12

traktorzysta12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisany 08 czerwiec 2015 - 13:04

Prowadzenie równoległe Kolego jaki koszt takiej anteny i gdzie kupiles

#133 Share krychu

krychu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 893 postów

Napisany 08 czerwiec 2015 - 14:07

Prowadzenie równoległe Jeśli do mnie to pytanie to jeszcze nie zakupiłem tej anteny, cały czas szukam jakieś okazji by zakupić osobno taką antenę. Dawny kolega z szkoły jest w Niemczech i być może coś mi wykombinuje od niemieckiego bauera. Jeśli chodzi Ci o Pentagram 3106 bluetooth to na olx znajdziesz bądź allegro.

#134 Share jan222

jan222

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 20 wrzesień 2015 - 22:04

Prowadzenie równoległe

Testowałem tą aplikację z zewnętrznym GPS pentagram 3106 bluetooth. GPS ten zamontowałem na dachu ciapka. W środku miałem samsunga galaxy s5 który odbierał sygnał. Powiem Ci że przy bezchmurnym niebu pokazywało pas 12 metrów prawie bezbłędnie (taką mam szerokość opryskiwacza). Jeździłem po ścieżkach zrobionych przez siewnik. Zobaczę jesienią jak będzie sobie radził przy wysiewie NPK bez ścieżek, choć do tego czasu będę chciał zakupić samą zewnętrzną antenę GPS z dokładnością do 30 cm która będzie podłączona do smartfona poprzez micro USB 3.0 i współpracowała z jednym z tych programów (MachineryGuide, AgriBus-NAVI bądź efarm pilot). Smartfony dzisiejsze to kombajny multimedialne a więc warto próbować wykorzystywać je nawet do jazdy równoległej tym bardziej że ich wartość to połowa ceny przykładowo EZ-Guide 250.

I jak udało Ci się zakupić jakąś dobrą (dokładną) antenę GPS do Smartfona???

Ja zastanawiam się nad taką: GPS HOLUX RCV-3000, ale to chyba nic specjalnego.

pozdrawiam

#135 Share krychu

krychu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 893 postów

Napisany 20 wrzesień 2015 - 23:19

Prowadzenie równoległe Kolega znalazł antenę lecz ona nie była kompatybilna z androidem, nie było szans przerobienia tak stwierdził gościu co programuje programy. Kuzynka używa takiego holuxa do biegania i mówi że nie ma problemu z sygnałem nawet w lesie podczas pochmurnego dnia. Musiał bym sprawdzić jak to ma się do tych aplikacji. Ogólnie pod rzepak NPK jak dawałem stosowałem GPS, chmur dosyć sporo było co za tym idzie nawet gdy jechałem prosto zdążyła się linia jazdy na ekranie skrzywić. Gdy wjechałem tak jak GPS kazał to pokazało za dużo o 3,4 m także przy 12 m ścieżkach to za duży błąd. Gdyby nie chmury było by o wiele dokładniej. Jeśli mogę Ci doradzić to lepiej kup używanego pentagrama bądź nokie. Holux ma nie za bardzo dobre opinie. Ja oczywiście anteny dalej szukam, jeśli coś uda mi się załatwić to dodam filmik co i jak. Pozdrawiam

Edytowany przez krychu, 20 wrzesień 2015 - 23:25.

#136 Share jan222

jan222

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 21 wrzesień 2015 - 10:10

Prowadzenie równoległe

Kolega znalazł antenę lecz ona nie była kompatybilna z androidem, nie było szans przerobienia tak stwierdził gościu co programuje programy. Kuzynka używa takiego holuxa do biegania i mówi że nie ma problemu z sygnałem nawet w lesie podczas pochmurnego dnia. Musiał bym sprawdzić jak to ma się do tych aplikacji. Ogólnie pod rzepak NPK jak dawałem stosowałem GPS, chmur dosyć sporo było co za tym idzie nawet gdy jechałem prosto zdążyła się linia jazdy na ekranie skrzywić. Gdy wjechałem tak jak GPS kazał to pokazało za dużo o 3,4 m także przy 12 m ścieżkach to za duży błąd. Gdyby nie chmury było by o wiele dokładniej. Jeśli mogę Ci doradzić to lepiej kup używanego pentagrama bądź nokie. Holux ma nie za bardzo dobre opinie. Ja oczywiście anteny dalej szukam, jeśli coś uda mi się załatwić to dodam filmik co i jak. Pozdrawiam

OK dzięki. A Ty pod te siewy nawozu pod rzepak to stosowałeś GPS-a w smartfonie z tą anteną pentagram, czy inny? Wcześniej o pentagramie pisałeś, że w bezchmurny dzień było całkiem dokładnie?

poozdr

#137 Share ogrodnikm

ogrodnikm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 22 wrzesień 2015 - 09:49

Prowadzenie równoległe Ja zakupiłem qstarz 818 10 Hz 66 odbiorników łączy się z programami e farm pilot i agri bus navi niebawem będę pryska rzepak jak coś to opiszę wrażenia

#138 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2151 postów

Napisany 22 wrzesień 2015 - 09:52

Prowadzenie równoległe Ile taka antenka

#139 Share krychu

krychu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 893 postów

Napisany 22 wrzesień 2015 - 12:47

Prowadzenie równoległe

OK dzięki. A Ty pod te siewy nawozu pod rzepak to stosowałeś GPS-a w smartfonie z tą anteną pentagram, czy inny? Wcześniej o pentagramie pisałeś, że w bezchmurny dzień było całkiem dokładnie?

poozdr

Stosowałem tego Pentagrama tylko, nie mogę coś zsynchronizować obu GPS od kiedy wgrałem sobie androida 5.0. Gdy miałem na pokładzie androida 4.4.2 śmigało na zewnętrznym jak i wewnętrznym.
Jeśli chodzi o tego qstarz to koszt razem z przesyłką około 300 zł. Ten sprzęt nie będzie dokładniejszy od modułu noki bądź Pentagramu, one mają dokładność powyżej 2 metrów przy bezchmurnym niebu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#140 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7802 postów

Napisany 01 październik 2015 - 19:30

Prowadzenie równoległe

Zamówiłem dzisiaj Trimble Ez-Guide 250 za 6 tyś netto z  anteną. Jutro zaczynam siać pszenicę bez ścieżek.

Dodaj odpowiedź