deer

Prowadzenie równoległe

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
adamson330    48
Dnia 17.02.2018 o 09:50, keis71 napisał:

Alternatywą takich nawigacji jest tablet za 300zł ,aplikacja Nawigator polowy +odbiornik GPS Garmin GLO za ok 450zl, lub aplikacja AGRIBUS-NAVI +odbiornik GPS Mitkom R 75 USB za 325zł + antena Mitkom AGPS-HV60 za ok 325zł. Dokładność taka sama jak w tych powyżej ale pare zł zostaje.Osobiście użytkuję AGRIBUSA ,do nawożenia,oprysków jak i upraw polowych wystarcza.Oczywiście wybór należy do każdego,co kto woli.

A miałeś Kolego doświadczenia z  Nawigatorem Polowym i anteną Garmin GLO?  Dzisiaj testowałem bez anteny i pomimo pięknej pogody rzucało mną od lewa do prawa.

Co skłoniło Cię do zainwestowania tych 700 zł i używania AGRIBUS-NAVI zamiast Nawigatora za 450 zł?

Jakie są Plusy i minusy obu?

Z góry dziękuje za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Czyli jeździłeś na antenie wbudowanej w tablet? To nie ma się co dziwić, podłącz zewnętrzną dobra antenę i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki21    35

Czy ktoś testował/posiada zestaw JD antena StarFire 3000, monitor GS 1800 i kierownica uniwersalna ATU 200? Jak wygląda dokładność przy sygnale SF1? Da radę siać tym qq?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3864

Panowie czy jest szansa realnie robić prace polowe talerzówką czy siew maszynami 3m korzystając z jazdy równoległej na sygnale RTX Range?
Czytałem troche angielskich rolników to piszą ze spokojnie.

Jesli tak to podzielcie się ustawieniami dla cfx750 i ez-pilota


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szy1993    6

Talerzówka spokojnie, siew rzepaku też.  Jak ktoś nie jest wyjątkowo pedantyczny to zboża wychodzą ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3864

będę próbował i na RP i na CP


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landini    0

Polecamy nawigację Leica Geosystem. Sieć RTK działa dla geodezji w całym kraju. Mają ofertę dla rolnictwa. RTK 300h na rok to 1000 zł netto. Tej samej korporacji mamy w sprzedaży nawigację Hexagon Agriculture. Nawigacja może zarządzać opryskiwaczem, rozsiewaczem, rozrzutnikiem etc. Jak również możemy założyć kierownice elektryczną z bardzo wydajnym silnikiem spełniającą wymagania każdego klienta. Zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113
Dnia 17.10.2019 o 19:58, grzesiekrolnik napisał:

Witam potrzebuje pomocy do nawigacji track-guide 100. Proszę o pomoc

track-guide  to muller ale ie 100   II  i III  jak najbardziej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszhl955
      Witam zakupiłem ciągnik steyr profi 6145 fabryczne przygotowany pod gps. Tutaj pytanie co to dokładnie znaczy i co musze dokupić aby gps działał z dokładnością do 2,5cm
      ogarnę to sam czy musze wołać serwis ?
    • Przez johnyrs
      Witam
      Kupiłem ciągnik z nawigacją Trimble FMX, szukam kogoś kto pomógł by mi to ogarnąć i wytłumaczyć jak to uruchomić. W tym temacie jestem laikiem. 
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam , po raz 3 odnawiam temat
      Jakie są alternatywne wersje anten do aplikacji nawigator polowy [ nie chodzi tu o dokładność 5 cm] obecnie ciężko znaleźć jakąkolwiek działającą antenę która dobrze bedzie współgrać z tą aplikacją.
      Na ten moment znalazłem tylko garmin glo 2 które daje skalę błędu 60 cm, użytkowników posiadających te antenę zapraszam do dyskusji a osoby posiadające inne anteny o informację jaka to antena i jaką ma dokładność, dziękuje za wszelkie odpowiedzi i pozdrawiam.
    • Przez Moscov
      Witam serdecznie, poszukuje jakiegoś patentu na tanią nawigację do ciągnika kropka Nie potrzebuję rtk i tym podobnych, potrzebuje jej wyłącznie do opryskiwacza i rozsiewacza. 
      Posiadam tablet z Windowsem, co więcej potrzeba żeby ogarnąć coś sensownego? 
      Będę z góry wdzięczny za odpowiedzi 
    • Przez rolstudent
      Cześć od jakiegoś czasu interesuje się programem AgopenGps. Czy są tu użytkownicy tego systemu. 
      Kolega @Jarczewski ma już chyba spore doświadczenie.
      Zqmowilem https://www.autosteer.cc/produkt/arudusimple-f9p-annmb/
      I trochę się tym pobawię w ramach hobby 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj