Skocz do zawartości

Zdjęcie

Praca na Farmie za granicą

36 odpowiedzi na ten temat

#1 Share stefek1991

stefek1991

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 17:16

Praca na Farmie za granicą Witam mam do was takie pytanie czy ktos z was pracował na farmie za granicą?? jesli tak to powiedzcie czy ciezko jest taką prace znalesc? jeskie trzeba spełnic warunki zeby dostac taką prace. jak cos to w jakim zawodzie pracowaliscie (chodzi mi czy pomoc w oborze czy traktorzysta itp) jakie są płace i czy moze w tym roku w okresie wakacji ktos sie z was wybiera?? z góry dziekuje za odpowiedzi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Praca na Farmie za granicą Dzisiaj, 05:33
  •  

#2 Share ursus4514PRO

ursus4514PRO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 17:49

Praca na Farmie za granicą Moja Mama jeździła ale do truskawek ;) A taką robotę nie jest ciężko załatwić jak się zna odpowiednich ludzi.

Masz problem lub pytanie? Pisz na pw pomogę :)
Ursus 4514 + StalTech 3*35 + agrofactory 2,8 m + wywrotka D83 10t

#3 Share stefek1991

stefek1991

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 17:59

Moja Mama jeździła ale do truskawek ;) A taką robotę nie jest ciężko załatwić jak się zna odpowiednich ludzi.

no ale gdzie znalesc taką prace.... mi bardzo zalezy na tym zeby gdzies taką prace sobie załatwic na wakacje najlepiej chcialbym na kierowce ciagników

#4 Share ursuss

ursuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 511 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 18:05

Praca na Farmie za granicą Wujek jeździł ciągnikiem zarabiał ok. 5tyś euro na miesiąc ale musiał mieć prawko na tira ...

#5 Share stefek1991

stefek1991

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 18:39

Wujek jeździł ciągnikiem zarabiał ok. 5tyś euro na miesiąc ale musiał mieć prawko na tira ...

a czemu na Tira?? jak sie jezdzi ciagnikiem to trzeba miec kategorie T lub B+E

#6 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 06 styczeń 2010 - 18:59

Praca na Farmie za granicą Do fastraka chyba jednak trzeba mieć C ale głowy za to nie dam
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#7 Share ursuss

ursuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 511 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 19:01

Praca na Farmie za granicą Nie mam pojęcia czemu może prawo niemieckie jest jakieś inne a jeździł czasem fendtem seri 900 vario z ponad 30 tonami ładunku ...
Może dlatego że z tak dużym ładunkiem ...

#8 Share marcint19

marcint19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 294 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 19:16

Praca na Farmie za granicą prawko an tira trzeba miec jeżeli ciągnik rozwija prędkość większą niż 40km/h a za granicą to wiadomo że prawie każdy ma ;) i dowidz się dokładnie jak będziesz coś załatwiał bo np: w Niemczech nie respektują B+E także mozesz mieć problemy później...

#9 Share Wito

Wito

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 150 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 19:21

Praca na Farmie za granicą Ale jak mój brat był w Dani to tam nie było czegoś takiego jak kategoria T . ;)

#10 Share Damian19

Damian19

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 19:23

Praca na Farmie za granicą A jak szukać takiej roboty, gdzie bo sam jestem zainteresowany takom pracom ale nie wiem gdzie jej szukać możecie powiedzieć coś na ten temat.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share lukejro

lukejro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 586 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 19:24

Praca na Farmie za granicą Cześć. Jeśli jesteś studentem możesz spróbować wyjechać do Wielkiej Brytani z Concordii. Oni organizują pracę na farmach. Masz zagwarantowane zakwaterowanie i ubezpieczenie. O zarobkach 5tys. EUR na miesiąc to możesz zapomnieć bo tyle się nie zarabia. Ja ostatnie dwa lata spędziłem na farmie w Anglii. Praca przy kwiatach, zarobki ok. 300-350 funtów na tydzień brutto i po odliczeniu mieszkania.

#12 Share Damian19

Damian19

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 19:27

Praca na Farmie za granicą Ale studentem nie jestem więc co dalej?

#13 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 19:30

Praca na Farmie za granicą to coś bardzo dobrze zarabiałeś. ja wam powiem że praca za granicą na gospodarstwie to nie taka bajka jak myślicie i wcale łatwo nie jest się dostać

#14 Share matis251

matis251

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 19:32

Praca na Farmie za granicą Braciak cioteczny robił na farmie w anglii to po roku roboty musiał przyjechać na operacje bo przepukliny dostał ;) jego kumpla wywalili bo bąki zbijał a on wrócił i dalej robi tam , co do płacy to nie powiem bo ani się nie pytałem ani on się specjalnie nie chwalił.

#15 Share stefek1991

stefek1991

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 19:36

Praca na Farmie za granicą pewnie trzeba biegle rozmawiac... moze macie namiary na kogos takiego albo sie wybieracie chetnie bym sie z kims dogadał zeby pojechac na tego typu pracę

#16 Share marcint19

marcint19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 294 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 19:40

Praca na Farmie za granicą też nie myślcie że pojedziecie za granicę i od razu dadzą wam Fengdta 936Varo TMS i w pole ;) taki koleś z mojej wsi robi(nie pamiętam dokładnie gdzie) to dopiero po 2 latach pracy zaczął jeździć ciągnikami tak to na początku jest przede wszystkim zapieprzanie w oborze ciężkie fizyczne po 10-12h!

#17 Share minik89

minik89

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 19:43

Praca na Farmie za granicą Ja jestem studentem i sie wybieram na takie praktyki na farme do stanow. Bedzie to praca głownie na maszynach typu ciagniki kombajny. Wyjazd organizuje SGGW dla swoich studentów. Zarobki w granicach 8 dolarow na godz i mieszkanie za darmo. Prawo jazdy nie jest wymagane lecz doswiadczenie w pracy maszynami rolniczymi i znajomosc angielskiego komunikatywna. Wczesniej byłem w wakacje w niemczech 3 razy i tez pracowałem w gopodarstwie ale to byla praca typowo fizyczna nie na zadnych maszynach i dostawałem 8 euro na godz i do tego sam mieszkanie placilem. I nie piszcie takich głupot ze ktos 5 tys euro wyciagał na miesiac bo w niemczech czy tez w innych krajach strefy euro trzeba byc dobrym inzynierem zeby tyle zarabiac. Tam gdzie pracowałem traktorzysci, niemcy ktorzy pracowali 8 godz dziennie 5 dni w tygodniu mieli wypłate w granicach 1500 euro. Wiadomo zarobki mogą byc zroznicowane no ale w rozsadnych granicach. Wiec nie wiem jakim cudem obcokrajowiec ktory jest tanszy od rodzimego pracownika zarabia 3 razy tyle? bajek nie opowiadajcie bo akurat troche wiem na ten temat.

#18 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 19:43

Praca na Farmie za granicą Ja widzialem bodajze w ANONSE do pracy na farmie w Angli i byl telefon.

Ja bym wolal pracowac u kogos w polsce w gospodarstwie no ale takich ofert niestety nie ma prawie wogole a jak sa to nie w moim rejonie, a pchac sie za granice to mysle ze to troche ryzykowne jest

#19 Share stefek1991

stefek1991

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 19:51

Praca na Farmie za granicą dokładnie w zupełnosci z Tobą sie zgodze tez bym wolał w Polsce ale jak Ty mowisz tez w mojej okolicy nie ma takich wielkich gospodarstw gdzie mozna byloby pracowac i tez prawda ryzykowne jest praca za granicą ale myslę zeby z kims sie dogadac i pojechac to moze wyszloby cos z tego.

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowany przez krolikNH, 06 styczeń 2010 - 20:28.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share marcint19

marcint19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 294 postów

Napisany 06 styczeń 2010 - 19:56

Praca na Farmie za granicą ja na wakacje będę pracował u znajomego za 10zł./h po +/- 10h/dziennie więc nie jest tak źle idzie troche kasy wyciągnąć wiadomo praca jak to na gospodarstwie i fizyczna i9 na ciągnikach ale mi pasuje ;)