Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ciągnik w przedziale 61-80 tysięcy złotych

240 odpowiedzi na ten temat

#41 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 19 marzec 2010 - 17:22

Ciągnik w przedziale 61-80 tysięcy złotych 300 to jeszcze nie tak dużo może gosc jakis transport załatwi pozatym widac że ma sporo ciągników więc jeśli nie ten to inny a tak wogóle w zbuczynie jest dużo handlarzy więc wybór jakis masz. Tak na zdjeciu cięzko doradzic więc ogladasz i decydujesz sam.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ciągnik w przedziale 61-80 tysięcy złotych Dzisiaj, 05:37
  •  

#42 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6740 postów

Napisany 19 marzec 2010 - 17:30

Ciągnik w przedziale 61-80 tysięcy złotych

Czemu niby nie pasuje skoro moc taka sama??

Wymiarami nie pasował i zalozyl polski a le chyba z duzo mniejszą mocą żeby się zmieścił (95Ah o ile dobrze pamiętam)

Zbuczyn jest 12km ode mnie. te facet ma sprzętu jak lodu.
Mój kanał na YouTube http://www.youtube.com/user/danielhaker

Sprzedam:
koło zębate przekładni kątowej prasy Sipma

rozrzutnik dwuosiowy
zgrabiarkę gwiazdową

agregat prądotwórczy

#43 Share piotr5a4

piotr5a4

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i wszystko co z nim związane.

Napisany 19 marzec 2010 - 19:51

Ciągnik w przedziale 61-80 tysięcy złotych Kolego zobacz na allegro miejscowość Dziewule. Tam chłopaki też ładne sprzęty mają. Osobiście sam od nich brałem i jestem zadowolony. Nie zauważyłem już tam patrzyłeś. ale polecam ci tą firmę. Chłopaki są w porządku.

#44 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 19 marzec 2010 - 19:51

Ciągnik w przedziale 61-80 tysięcy złotych Za 70 tyś spokojnie znajdziesz zadbany egzemplarz MF-a z serii 6100. W okolicach Zbuczyna jest dużo składów, ceny mają różne warto dłużej poszukać bo wybór jest duży. Często powtarzam i mówię jeszcze raz przy używce ja do końca bym się nie kierował marką tylko stanem bo bezawaryjnych używanych marek nie ma. Co do częsci do Masseya jest dużo zamienników.
Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

#45 Share ariss

ariss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 757 postów

Napisany 19 marzec 2010 - 20:28

Ciągnik w przedziale 61-80 tysięcy złotych po 1 kolego sawik1818 nie udzielaj się jak się nie znasz
po 2 to zadzwoń do tego MFpowiedz że płacisz gotówką 70 i go bierzesz lub dotego MFludzie jak widzą kasę to od razu sprzedają może nawet niżej stargujesz tylko wiesz od razu wydasz z 2 tys na wymianę olejów i filtrów bo jak sprzedawca mówił że wymienił to czasem wcale nie musi tego oznaczać
Sprzedam pług zagonowy 2-skibowy UG
Sprzedam dojarkę na ciągnik

informacje na priv lub gg polecam

#46 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6740 postów

Napisany 19 marzec 2010 - 21:11

Ciągnik w przedziale 61-80 tysięcy złotych W samym Zbuczynie jest chyba 7 o ile o którymś nie zapomniałem, w dziewulach chyba 2, w Modrzewiu 3, w Wąsach jeden, w borkach kosach jeden... i jeszcze napewno o kilku zapomniałem. więc w okolicach zbuczyna jest niezła konkurencja.
Mój kanał na YouTube http://www.youtube.com/user/danielhaker

Sprzedam:
koło zębate przekładni kątowej prasy Sipma

rozrzutnik dwuosiowy
zgrabiarkę gwiazdową

agregat prądotwórczy

#47 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1886 postów

Napisany 19 marzec 2010 - 21:41

Ciągnik w przedziale 61-80 tysięcy złotych to ładna okolica na pewno coś by się wybrało:) zapomniałem dodać aby ciągnik miał górny zaczep transportowy bo bez niego to by ciężko było a podobno drogi jest taki zaczep

#48 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 20 marzec 2010 - 08:17

Ciągnik w przedziale 61-80 tysięcy złotych Panowie nikt 7 czy 8 tys z ceny nie zejdzie oni nie prowadzą działalnosci charytatywnej tylko musza na tym zarobic. Te dwa ostatnie mf nie mają zaczepów to nastepny wydatek plus jakis przegląd wymiana olejów filtrów przynajmniej w silniku i powietrza. Co do oleju w skrzyni mozna by go obejzec jeszcze może roku pojeździ a od filtra jest kontrolka. Opony nienajlepze sa we wszytskich ale przeciez nikt nowych nie założy.Moja rada szukaj maksymalnie wycienionego 70 , 71 to co utargujesz będziesz miał na transport wymiany olejów.

#49 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1886 postów

Napisany 20 marzec 2010 - 09:24

Ciągnik w przedziale 61-80 tysięcy złotych no tak dokładnie a wiecie może ile taki zaczep transportowy może kosztować?? znajomy bez namysłu kupił ciągnik tzn przyszła mu myśl i na drugi dzień pojechał i kupił bez szukania jD6400 za 67tys z 96roku ale bez zaczepu i podobno za zaczep wołają 9-10tys to prawda?

#50 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 20 marzec 2010 - 09:28

Ciągnik w przedziale 61-80 tysięcy złotych Zdziwiłbyś się jak mogą zejść z ceny jak szukaliśmy ciągnika pojechaliśmy oglądać pod Lublin MF-a z 96 roku 80 km z klima nawet spoko cena wyjściowa była 65 ty, jak powiedzieliśmy że mamy lepszego z tych lat i jedziemy po niego to powiedział tak oddaje za 55 tyś + gwarancja 1 rok na silnik, zawsze dużo cenią ale jak się rozsądnie pogada oni wiedzą jakie ceny ma konkurencja :(
Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1886 postów

Napisany 20 marzec 2010 - 09:30

Ciągnik w przedziale 61-80 tysięcy złotych tak tak z handlarzem tak można ale z osobą prywatną to już matoł by tyle zjechał bo ja bym wolał nie oddać i czekać na innego klienta który za tyle by wziął

#52 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 20 marzec 2010 - 09:41

Ciągnik w przedziale 61-80 tysięcy złotych Zasada jest taka jak ciągnik świeżo przywieziony i w miare ładny czy w orginale to szybko i duzo z ceny nie zejdzie. Jak coś kwitnie na placu rok albo więcej ewentualnie było klejone lepione to oddaja aby sie pozbyc na dobrym ciągniki nikt tyle z ceny nie zejdzie na zachodzie ich za darmo nie dają.

#53 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1886 postów

Napisany 20 marzec 2010 - 09:50

Ciągnik w przedziale 61-80 tysięcy złotych jak przeglądałem strony zagraniczne aby samemu coś ściągnąć to też niskich cen nie mają a nawet i drożej niż u nas

#54 Share jankris

jankris

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 637 postów

Napisany 21 marzec 2010 - 21:11

Ciągnik w przedziale 61-80 tysięcy złotych No to odkryłeś Amerykę. Polski handlarz czy samochodów czy to innego sprzętu bierze okazyjnie, tzn. mały defekt, duży przebieg , itp. bo inaczej nic by nie zarobił. Z regóły zaniża faktury bo fat by cenę zepsuł. Tu nie ma okazji, coś za coś.

Co do zaczepu to JD automatyczny kosztuje 4 tys. zł. Ale jesli nie ma górnych zaczepów to oznacza że prwdopodobnie import ze strefy żabojadów, a wtedy i skrzyna trzydziestka i brak pneumatyki i wiele innych braków.

#55 Share Andy12

Andy12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 27 lipiec 2010 - 15:32

Ciągnik w przedziale 61-80 tysięcy złotych Witam zastanawiam sie na kupnem ciagnika (80-90 km) w cenie 60- 70 tys zl ma to byc ciagnik ktory bedzie latal z malym gruberem 9 lap, opryskiwacz 800 l rozsiewacz. U mnie w okolicy jest Same Explorer 90 dt z 1999 r tylko silnik troszke faluje na wolnych obrotach pozatym nie puszcza nawet dymka. Co wy byscie mi polecili? Co myslicie o Same?

#56 Share kamilsame1

kamilsame1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 27 lipiec 2010 - 16:43

Ciągnik w przedziale 61-80 tysięcy złotych Ja bardzo chwale ciągniki same.U mnie w sasiedniej wiesce jest taki sam model na liczniku ponad 8 tys motogodzin i zadnego remontu,jest jako głowny na 60 ha.moim zdaniem to to nawet dobry wybór.Napisz ile masz ha? itp

#57 Share grzesiu09091987

grzesiu09091987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 472 postów

Napisany 27 lipiec 2010 - 17:21

Ciągnik w przedziale 61-80 tysięcy złotych Same są to bardzo mocne ciagniki zresztą tak samo jak DF, główne podzespoły sa przeważnie takie same mają dość atrakcyjną cenę jak na swój wiek.

#58 Share Andy12

Andy12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 27 lipiec 2010 - 17:28

Ciągnik w przedziale 61-80 tysięcy złotych Mam 40 ha. Zastanawiam sie tez nad john deerem 6300 lub 6400 tylko ta cena. Tu znalazlem cos taniego ciekawe jakie bedzie jak pojade ogladac. Mam tez do sprzedania 360 3p.
http://allegro.pl/it...00km_1994r.html
http://otomoto.pl/jo...tyka-A1365.html

#59 Share grzesiu09091987

grzesiu09091987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 472 postów

Napisany 27 lipiec 2010 - 17:54

Ciągnik w przedziale 61-80 tysięcy złotych Oba są ładne ale ten drugi ma malowany tylni TUZ. I cena mieści się twoim przedziale.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share Wacek21

Wacek21

Farmer ze śląska

• Members
  • PipPipPip
  • 1845 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Disco Polo :D

Napisany 27 lipiec 2010 - 18:05

Ciągnik w przedziale 61-80 tysięcy złotych Jak spolka nazywa sie Same deutz Fahr to raczej maja ze soba cos wspólnego te ciagniki...:D
Co do tych JD to ten pierwszy bardzo ładny egzemplaz. A co bys powiedział na Zetora serii 95/10540 ???
http://moto.allegro...._9540_8540.html
Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!