Matey

Antywirusy, Firewalle

Polecane posty

Matey    884

Witam :blink:. Myślę nad wyborem antyvirusa i zastanawiam się nad czym wybierać. Albo to będzie F-secure albo MKS :D Co o nich sądzicie ? Macie jakieś inne, lepsze, sprawdzone ?

 

Pozdrawiam, Matey


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

polecałbym Northona Antivirusa chyba najlepszy, jednak dla słabszych komputerów polecałbym bym Avasta nie potrzebuje

duzych wymagań dośc często sie aktualizuje i jakoś sobie radzi.

 

Pozdrawiam Balzak


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884

Norton może i jest dobry, ale dużo waży, zamula kompa, a jak skanuje to cały dzień. Co do avasta.... Miałem i powiem szczerze, że lepiej F-secure wypadł od niego :blink: Chociaż avast też nie jest zły


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektrotech    6

a jabym wam polecił NOD 32 oraz router z wbudowanym firewalem-komputer jest nie widoczny od strony internetu-ataki

dodatkowo polecam program anty spy EWIDO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0

Ja nie polecam Avasta. Miałem go. Szybko skanuje, nie zamula to jego zalety. Niesety po tygodniu przy włączonej ochronie sieciowej miałem Trojanów co nie miara. Brałem usuń bo naprawić się większości plików nie dało, a wyskokiwało co włączenie komputera, że wirus jest w tym samym pliku, który miałbyć usunięty. Teraz mam NOD32 i nie narzekam. Dość szybko skanuje i nie zamula. To tylko moja opinia.:blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314
Witam :lol: . Myślę nad wyborem antyvirusa i zastanawiam się nad czym wybierać. Albo to będzie F-secure albo MKS ;) Co o nich sądzicie ? Macie jakieś inne, lepsze, sprawdzone ?

 

Pozdrawiam, Matey

 

ech -glowy nie dam sobie uciąć za to co powiem ale:

BYLO!!!!

czemu nie poszukacie czy ktos nie pytal o to wcześniej???

http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?sho...ic=1008&hl=

http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?sho...ic=1692&hl=

 

 

z tych dwóch co podales to wybrałbym MKS'a


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884
Ja nie polecam Avasta. Miałem go. Szybko skanuje, nie zamula to jego zalety. Niesety po tygodniu przy włączonej ochronie sieciowej miałem Trojanów co nie miara. Brałem usuń bo naprawić się większości plików nie dało, a wyskokiwało co włączenie komputera, że wirus jest w tym samym pliku, który miałbyć usunięty. Teraz mam NOD32 i nie narzekam. Dość szybko skanuje i nie zamula. To tylko moja opinia.:lol:

 

Spróbuj odłączyć neta, zeskanuj kompa i wtedy powinno wszystko ładnie się usunąć. A co do tego skanera z mks.com to nie działa mi piernik wie czemu. Mam IE 6.0 i nie uruchamia się. Sorki za to, że nie szukałem ;d


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektrotech    6
www.dobreprogramy.pl tam można pobrać NOD32 za darmo.

no tak nie do końaca za darmo!!!!!!!!!!! tylko 30 dni,chyba ze masz witaminkę :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

No ja mam AVAST`A i jestem z niego bardzo zadowolony...nie mam żadnych problemów z kompem....wszystko fajnie chodzi.... :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo    3

ja posiadam NOD-a 32 i jestem zadowolony. nie zwalnia pracy co jest ważne gdy sie ma słaby transfer neta. miałem już wiele różnych antywirów i ten jest najlepszy. wreszcie spokój z trojanami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jabym wam polecił NOD 32 oraz router z wbudowanym firewalem-komputer jest nie widoczny od strony internetu-ataki

dodatkowo polecam program anty spy EWIDO

 

miałem noda i po pól roku wywaliłem bo nic nie wykrył a zainstalowałem msk 2k7 i na pierwszym skanowaniu znalazl 8 trojanów 2 spyware 3 wirusy


Zdrowia szczęścia pomarańczy niech Ci Żona nago tańczy!!!;). Życzy Wojtek :D :D :P
__________________________________________________________________________
Zdradzę Ci największą tajemnice internetu:
google nie gryzie wikipedia też!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam kaspersky i MKS vir. Jednak ten drugi szybciej skanuje :P

 

Kaspersky tez jest dobry ale z własnego doświadczenia uważam ze nie najlepszy.


Zdrowia szczęścia pomarańczy niech Ci Żona nago tańczy!!!;). Życzy Wojtek :D :D :P
__________________________________________________________________________
Zdradzę Ci największą tajemnice internetu:
google nie gryzie wikipedia też!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884

Teraz w PCFormat była płytka z MKSem na 6 miesięcy zobaczymy jak to wyjdzie w pracy :P


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884

Ten mks tak kompa zamula, że głowa boli.. włączysz coś idź zrób sobie herbatke czy coś i może się włączy. Skanowałem, nic nie znalazło, a jestem pewnien ze mam wirusa bo przy każdym włączeniu komputera moje ustawienia się kasują. Cdrom mi nie działał, nagle mu sie odwidziało i działa, stacja dyskietek wczoraj działała, tzn. paliła się kontrolka ale widziałem komunikat : Włóż dysk do stacji dysków :A... Teraz już się ta kontrolka nie świeci.. :/ nie wiem no..

 

edit: dodam ze chodzi o mks_vir2k7


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorak    2

NOD32

- nie zamula kompa, jest prawie niewyczuwalny,

- jest bezobsługowy,

- jak wykryje zagrożenie to nie przepuszcza tylko od razu blokuje a wiele innych programów puści i dopiero zablokuje,

- niska cena

Ja użytkuje NOD-a w sieci na 25 stanowiskach i jak na razie jest to najlepszy antyvir jaki miałem a troszkę ich przerobiłem. W pakiecie wyszło mi niecałe 40 zł za stanowisko a jeśli byś chciał kupic tylko na jednego kompa to coś koło 55 zł. Ale opłaca się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Ja używam programu Dr wir na licencji kosztuje jedna płyta 30zł na rok i jak bla mnie jest bardzo dobry

Wcześniej też miałem Avast-a też dobry program <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884

Wiecie coś może o niejakim "Avira AntiVir"? Był w gazetce Next, a że akurat była potrzebna to kupiłem, i myśle czy przypadkiem nie wywalić mksa (po jego zainstalowaniu zauważyłem straszne lagi kompa) a zainstalować tego. Wiecie coś o nim ?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celeronik    5
Wiecie coś może o niejakim "Avira AntiVir"? Był w gazetce Next, a że akurat była potrzebna to kupiłem, i myśle czy przypadkiem nie wywalić mksa (po jego zainstalowaniu zauważyłem straszne lagi kompa) a zainstalować tego. Wiecie coś o nim ?

 

W wersji darmowej najlepszy z darmówek, w wersji płatnej nie ustępuje zbytnio od czołówki, duza baza wirusów, dobra heurystyka, śmiało instaluj, napewno jest lepszy od mksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884

Jutro chyba rzeczywiście tak zrobie, dziś jeszcze poczytam opinie na necie o nim ;) dzieki za info


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj