Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy opłaca sie to kupic

14 odpowiedzi na ten temat

#1 Share damianc360

damianc360

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 18:18

Czy opłaca sie to kupic Witam mam do was pytanie odnośnie tej str. http://www.rolnicze-...pryskiwacze.php
Chciałbym zamówić opryskiwacz 400l 10m potrójne dysze i rozsiewacz do nawozu lej plastikowy 400l. Co sadzicie o tych ofertach??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy opłaca sie to kupic Dzisiaj, 10:56
  •  

#2 Share ursus4514PRO

ursus4514PRO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 18:21

Czy opłaca sie to kupic Moim zdaniem dobry wybór. Nie jest drogo i całkiem dobry sprzęt. Ale to tylko moje zdanie!

Masz problem lub pytanie? Pisz na pw pomogę :)
Ursus 4514 + StalTech 3*35 + agrofactory 2,8 m + wywrotka D83 10t

#3 Share DF24

DF24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 18:25

Czy opłaca sie to kupic Słuchaj ja jakoś nie mam przekonania do takiego sprzętu jak masz trochę więcej kasy kup coś lepszego ale to tylko moje zdanie. Mój sąsiad ma z tej firmy opryskiwacz i jak widzi ten opryskiwacz u siebie na podwórko to już się gotuje lepiej może niech się wypowiedzą użytkownicy tego sprzętu

Małorolny jestem. (106ha)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share damianc360

damianc360

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 18:49

Czy opłaca sie to kupic Dzieki za odp. Mam jeszcze jedno pytanie czy jeden wałek będzie pasował do rozsiewacza i opryskiwacza??

#5 Share master0608

master0608

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 19:02

Czy opłaca sie to kupic Z tego co czytałem komentarze do zdjęć z rozsiewaczami firmy "Lej", czy jak jej tam, to nie były one pozytywne :) Nie jestem użytkownikiem tej marki, ale popytaj tych, którzy posiadają rozsiewacz tej firmy o ich opinie :) Co do opryskiwacza to nie znam również tamtej marki, ale my jesteśmy posiadaczami opryskiwacza firmy "Skotarek" i służy nam dobre 10 lat :) Pryska co roku ok. 35ha i nie mamy zastrzeżeń :)

#6 Share Darpol

Darpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 403 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 19:03

Czy opłaca sie to kupic Wałek do opryskiwacza jest krótszy ale może pasować. Jedyną zaletą tego opryskiwacza to że jest nowy, jakość słaba zgodna z ceną i w rozsiewaczu cena jest najładniejsza.

#7 Share bobek1

bobek1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 19:10

Czy opłaca sie to kupic Zależy ile masz ton nawozu do rozsiania i ile ha do pryskania ja kupiłem na wiosnę opryskiwacz (troszkę inny zbiornik)i rozsiewacz (taki sam )i jak narazie jestem bardzo zadowolony. Moim zdaniem zależy jaki masz areał do uprawy :)

#8 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 19:18

Czy opłaca sie to kupic Nie wiem czy opryskiwacz mamy ten sam, ale jeśli nie to niewiele się różnią. Drugi raz takiego byśmy nie kupili...

KS Falubaz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share rzeznik13

rzeznik13

URODZONY ROLNIK

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 703 postów
  • Zainteresowania:Interesuje sie rolnictwem i modelarstwem rolniczym

Napisany 05 styczeń 2010 - 19:38

Czy opłaca sie to kupic A rozsiewacz kupić już lepie 2 tarczowy tak jest moje zdanie
A opryskiwacz kup sobie lepszy jakiegoś pilmeta np 412 litrów długość belki 12 metrów ja go mam od kwietnia 2005 roku i sprawuje się wyświnicie

#10 Share damianc360

damianc360

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 19:50

Czy opłaca sie to kupic Dzięki za rady. Ja mam tylko 15ha ornego myślę ze na kilka lat wystarczy.

#11 Share blazek

blazek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 19:59

Czy opłaca sie to kupic Wujo ma taki rozsiewacz identyko i nie jest zadowolony dlatego ze z wysiewem tam jest tak ze nie maja mieszadła jak to było w starszych lejkach ani zgarniaka w tym sa tylko takie widełki jakby z drutu i jak się trafi jakaś pacynka nawozu która nie przeleci przez otwór jaki ustawisz to blokuje i nawóz nie leci, ale jest tez plus na dłużej starczy :)

#12 Share bobek1

bobek1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 20:12

Czy opłaca sie to kupic matey
może i mamy taki sam tylko moga sie róznic zbiornikiem na wode ale jak narazie nie narzekam nie ma awari wiec jestem zadowolony

#13 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 05 styczeń 2010 - 22:12

Czy opłaca sie to kupic Ja kiedys kupiłem taki opryskiwacz i juz nigdy wiecej nie kupie taniej maszyny. Przy pierwszym kursie rama sie rozlazła i bez spawarkie sie nie obeszło. Potem było jeszcze kilka spawan az w koncu nie przypominało to oryginalnej ramy. W tamtym roku kupilismy używanego Hardiego i teraz moge powiedziec ze kupiłem opryskiwacz.

#14 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 styczeń 2010 - 13:05

Czy opłaca sie to kupic Za 1800-2500 wytargujesz bez problemu Pilmeta 412 rocznik 2000-2005.Z pewnością przeżyje tego nowego do którego dałeś link.90%pewności że węże,pompa,rozdzielacz,oprawy końcówek,oraz rozpylacze to chłam.Skalibrowanie takiego sprzętu jest wątpliwe, podobnie jak trwałość.Ja bym nie kupił,tym bardziej że tylko 10m,a może aż 10m,gdyż więcej pompa nie obsłuży.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15 Share samo

samo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Zainteresowania:konie i jeżdziectwo

Napisany 07 styczeń 2010 - 14:43

Czy opłaca sie to kupic my posiadamy taki opryskiwacz i powiem że na niewielką powierzchnie w zupełności wystarcza. wiadomo że cena idzie w parze z jakością ale ja nie narzekam. pryskamy nim ok 5 ha rocznie i jak narazie nic sie nie dzieje.

Dodaj odpowiedź