Zaloguj się, aby obserwować  
damianc360

Czy opłaca się kupic opryskiwacz Agrostar

Polecane posty

Moim zdaniem dobry wybór. Nie jest drogo i całkiem dobry sprzęt. Ale to tylko moje zdanie!


Masz problem lub pytanie? Pisz na pw pomogę :)
Ursus 4514 + StalTech 3*35 + agrofactory 2,8 m + wywrotka D83 10t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DF24    28

Słuchaj ja jakoś nie mam przekonania do takiego sprzętu jak masz trochę więcej kasy kup coś lepszego ale to tylko moje zdanie. Mój sąsiad ma z tej firmy opryskiwacz i jak widzi ten opryskiwacz u siebie na podwórko to już się gotuje lepiej może niech się wypowiedzą użytkownicy tego sprzętu


Małorolny jestem. (106ha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master0608    0

Z tego co czytałem komentarze do zdjęć z rozsiewaczami firmy "Lej", czy jak jej tam, to nie były one pozytywne :) Nie jestem użytkownikiem tej marki, ale popytaj tych, którzy posiadają rozsiewacz tej firmy o ich opinie :) Co do opryskiwacza to nie znam również tamtej marki, ale my jesteśmy posiadaczami opryskiwacza firmy "Skotarek" i służy nam dobre 10 lat :) Pryska co roku ok. 35ha i nie mamy zastrzeżeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darpol    18

Wałek do opryskiwacza jest krótszy ale może pasować. Jedyną zaletą tego opryskiwacza to że jest nowy, jakość słaba zgodna z ceną i w rozsiewaczu cena jest najładniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobek1    0

Zależy ile masz ton nawozu do rozsiania i ile ha do pryskania ja kupiłem na wiosnę opryskiwacz (troszkę inny zbiornik)i rozsiewacz (taki sam )i jak narazie jestem bardzo zadowolony. Moim zdaniem zależy jaki masz areał do uprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Nie wiem czy opryskiwacz mamy ten sam, ale jeśli nie to niewiele się różnią. Drugi raz takiego byśmy nie kupili...


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobek1    0

matey

może i mamy taki sam tylko moga sie róznic zbiornikiem na wode ale jak narazie nie narzekam nie ma awari wiec jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

Ja kiedys kupiłem taki opryskiwacz i juz nigdy wiecej nie kupie taniej maszyny. Przy pierwszym kursie rama sie rozlazła i bez spawarkie sie nie obeszło. Potem było jeszcze kilka spawan az w koncu nie przypominało to oryginalnej ramy. W tamtym roku kupilismy używanego Hardiego i teraz moge powiedziec ze kupiłem opryskiwacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Za 1800-2500 wytargujesz bez problemu Pilmeta 412 rocznik 2000-2005.Z pewnością przeżyje tego nowego do którego dałeś link.90%pewności że węże,pompa,rozdzielacz,oprawy końcówek,oraz rozpylacze to chłam.Skalibrowanie takiego sprzętu jest wątpliwe, podobnie jak trwałość.Ja bym nie kupił,tym bardziej że tylko 10m,a może aż 10m,gdyż więcej pompa nie obsłuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo    3

my posiadamy taki opryskiwacz i powiem że na niewielką powierzchnie w zupełności wystarcza. wiadomo że cena idzie w parze z jakością ale ja nie narzekam. pryskamy nim ok 5 ha rocznie i jak narazie nic sie nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez ketlin23
      Planuje wymiarem opryskiwacza aktualnie mam krakowiaka Apollo 1500l belka 15 m na jakiś 2800-3500 l belka 24m tylko czy ciągnik 110km Deutz fahr agrofarm 430 podoła z takim opryskiwaczem mam dużo gór i jakiej firmy szukać ma być w miarę prosty w obsłudze i naprawie i w miarę dobry dostęp do części chciałbym żeby już miał zmienny wydatek cieszy od prędkości i lance niezależne prawa lewa strona tzw jaskółka budżet około 60 tyś
    • Przez luk110
      Witam mam slabe ciśnienie w opryskiwaczu rozkręciłem zawór stałego ciśnienia i w środku był taki plastik widoczny na zdjęciu, Miał ktoś podobny problem ? Sterownik działa i jak daje plus lub minus to obraca się 

      Ten plastik był w środku 




    • Przez agroplusf75
      Opryskiwacz hardi problem z komputerem hc 2500 nie pokazuje przepływu cieczy co może być
       
    • Przez zielas
      Witam,
      Proszę użytkowników opryskiwaczy RAU z komputerami quantotron o opinie na temat ich precyzji.
    • Przez nemo1
      Posiadam dysze eżektorowe MMAT czerwone i niebieskie dwustrumieniowe Lechler. Nie zwracając na producenta chciałbym spytać się osób które używają obu typu eżektorów do jakich zabiegów ich używacie i która będzie lepsza według waszego doświadczenia. Wiem że prawidłowa praca eżektora to min 3 do max 5 bar.  Wykonałem czerwonymi dopiero dwa zabiegi wydatek wody 240 l/ha 10 km/h ciśnienie prawie 4.8 bar czyli według norm z tabeli. Tylko jakie będą efekty np pryskając herbicydem czy grzybówką. Kropla jest większa niż w niebieskich (jednostrumieniowych). Prędkość 10 km/h wydaje się szybko. Czy zabieg będzie skuteczny? Proszę o opinię użytkowników.
      Do tej pory pryskam dwu strumieniowymi 220 l/ha 8 km/h i też niecałe 5 bar. Tylko trochę mnie irytują bo lubią się przytykać pomimo filtrów i lubię trochę szybciej pojeździć.  
      Nie wiem czy zrezygnować z czerwonych
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj