Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki samochód do 14 tyś

401 odpowiedzi na ten temat

#161 Share MarioCCH

MarioCCH

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 21:45

Jaki samochód do 14 tyś

no wlasnie widze jaki z ciebie znawca...w rx8 nie da sie krecic i tyle. zmniejszysz przebieg ale 3 razy zapalicz auto i wraca do poprzedniego stanu, zobacz na aukcjach roznych te auta i zastanow sie czemu ludzie sprzedajacy te auta z przebiegiem ponad 100tys nie cofaja ich? takie auto jak ma przejechane 100,000 jest malo atrakcyjne a ludzie mimo to nie cofaja ich. Wiec moze ty sie zastanow co piszesz. masz tu specjalisto specjalnie dla ciebie wygrzebalem zdjecie ze stanem licznika
http://www.bankfotek.pl/view/504080

a zastanawiałeś się dlaczego nie ma więcej jak 200-300tys.??? 100tys nikt nie bedzie kręcił bo to był by kretyn ale ja nie będę się z Tobą sprzeczał ty wiesz swoje ja swoje. Co do audi 2.5 TDI jak pisze bogdan to nie radzę kupować, silniki strasznie awaryjne a ceny szalenie drogie lepiej kupić 1.9 TDI

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki samochód do 14 tyś Dzisiaj, 05:52
  •  

#162 Share karolu

karolu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 581 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 21:45

Jaki samochód do 14 tyś No właśnie... przestronne to jest. A dlaczego zwracać uwagę aby było zarejestrowane? Przebiegi to one wszystkie mają około 300 tys... To jaki silnik w V70?

#163 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 styczeń 2010 - 21:49

Jaki samochód do 14 tyś czlowieku qwa!! pomysl 2 razy zanim cos napsizesz!! po 1 nie znasz sie totalnie na silnikach wankla po 2 wiesz ile trzeba wydac kasy na paliwo zanim przejade 300tys km?? 70zl kosztuje rpzejechanie 100km a 300tys km kosztuje 210,000zl!! wiec Ty nam tu glupot nie opowiadaj bo sam sie zblazniles niedowierzajac w przebieg opla teraz tym co piszesz o przebiegu rx

#164 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 21:50

Jaki samochód do 14 tyś

a zastanawiałeś się dlaczego nie ma więcej jak 200-300tys.??? 100tys nikt nie bedzie kręcił bo to był by kretyn ale ja nie będę się z Tobą sprzeczał ty wiesz swoje ja swoje. Co do audi 2.5 TDI jak pisze bogdan to nie radzę kupować, silniki strasznie awaryjne a ceny szalenie drogie lepiej kupić 1.9 TDI

2,5TDI R5 to mało awaryjny silnik, w przeciwieństwie do 2,5 TDI V6 pogromcy wałków ;)

#165 Share MarioCCH

MarioCCH

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 21:51

Jaki samochód do 14 tyś

i jeszcze cos do mariochhc@ a ty myslisz ze kazde auto jakim handlujesz ma orygimalyn przebieg?? oni cie w chu... robia za przeproszeniem , u nas mial oryginalny przebieg i zanim zostal sprzedany musial ojciec cofnac go do 80,000 km

Pewnie że robią ale ja nie kupuje tam auta na przebieg tylko na cenę ale 3/4 aut ma tę książkę ale ona gdzieś znika przy wjeździe do PL. Więcej nie mówię bo to jest mój chlebek. A co do tego że mówię że zarej. w PL to pamiętajcie o 18% akcyzie liczonej powyżej 2L od ceny w ich smiesznych książeczkach a nie takich jak na fakturze. O auta i handlu nimi można długo rozmawiać. To są moje rady z własnego doświadczenia nie musicie mnie słuchać jak nie chcecie i tyle

#166 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 21:51

Jaki samochód do 14 tyś

i jeszcze cos do mariochhc@ a ty myslisz ze kazde auto jakim handlujesz ma orygimalyn przebieg?? oni cie w chu... robia za przeproszeniem , u nas mial oryginalny przebieg i zanim zostal sprzedany musial ojciec cofnac go do 80,000 km

Taa-a potem pisze się że Polacy to...a sam sobie dokończ-to mnie właśnie w naszym Narodzie wk***ia-takie małe cwaniactwo-ooo zobacz frajer łyknął jak pelikan-żenada-i myśl sobie co chcesz...

#167 Share MarioCCH

MarioCCH

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 21:53

Jaki samochód do 14 tyś

2,5TDI R5 to mało awaryjny silnik, w przeciwieństwie do 2,5 TDI V6 pogromcy wałków ;)

zwracam honor ;)

#168 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 styczeń 2010 - 21:55

Jaki samochód do 14 tyś

Taa-a potem pisze się że Polacy to...a sam sobie dokończ-to mnie właśnie w naszym Narodzie wk***ia-takie małe cwaniactwo-ooo zobacz frajer łyknął jak pelikan-żenada-i myśl sobie co chcesz...

a ty myslisz ze sprzedalbys auto z takim rpzebiegiem? watpie... i msyle tak jak ty, absolutnie jestem przeciwnikiem cofania licznikow i nienawdzie tego jak ktos na gieldzie pokazuje mi auto z np96r i mowi ze ma oryginalnie przejechane 120tys :/ boli mnie i irytuje to ze ten facet mysli ze ja uwierze w ten przebeig

#169 Share MarioCCH

MarioCCH

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 22:00

Jaki samochód do 14 tyś

czlowieku qwa!! pomysl 2 razy zanim cos napsizesz!! po 1 nie znasz sie totalnie na silnikach wankla po 2 wiesz ile trzeba wydac kasy na paliwo zanim przejade 300tys km?? 70zl kosztuje rpzejechanie 100km a 300tys km kosztuje 210,000zl!! wiec Ty nam tu glupot nie opowiadaj bo sam sie zblazniles niedowierzajac w przebieg opla teraz tym co piszesz o przebiegu rx

chwalisz się czy żalisz tymi cenami??? Pewnie że nie mam pojęcia o tych silnikach i nie twierdze że każda rx-8 musi mieć 200-300 tysi. Tym bardziej sportowe auto gdzie nie jeździ nim pan kowalski do pracy. Przestań się tak unosić bo zjesz monitor ;)

#170 Share karolu

karolu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 581 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 22:00

Jaki samochód do 14 tyś A coś takiego? http://www.otomoto.p...ow&id=C10279178

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#171 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 styczeń 2010 - 22:02

Jaki samochód do 14 tyś

chwalisz się czy żalisz tymi cenami??? Pewnie że nie mam pojęcia o tych silnikach i nie twierdze że każda rx-8 musi mieć 200-300 tysi. Tym bardziej sportowe auto gdzie nie jeździ nim pan kowalski do pracy. Przestań się tak unosić bo zjesz monitor ;)

no trche mnie ponioslo sorry

#172 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 22:04

Jaki samochód do 14 tyś

a ty myslisz ze sprzedalbys auto z takim rpzebiegiem? watpie... i msyle tak jak ty, absolutnie jestem przeciwnikiem cofania licznikow i nienawdzie tego jak ktos na gieldzie pokazuje mi auto z np96r i mowi ze ma oryginalnie przejechane 120tys :/ boli mnie i irytuje to ze ten facet mysli ze ja uwierze w ten przebeig

Trudno-nie sprzedałbym.
PS.Kupiłem w 2005 auto z 1993 z ORYGINALNYM przebiegiem 78 tys (oczywiście nie na giełdzie...)

#173 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 styczeń 2010 - 22:06

Jaki samochód do 14 tyś Jesteś przeciwnikiem, a sam to uskuteczniasz... Dodany obrazek W naszym kraju utarło się, że jeżeli coś ma duży przebieg to jest do niczego. Skoro klienci oczekują aut z małym przebiegiem, to handlarze wychodzą im na przeciw oferując taki samochód z małym przebiegiem i ceną adekwatną do tegoż parametru. Dlatego, też nie jestem fanem używanych aut, po drugie wolę auto z Polski, które mogę sprawdzić z bazą w serwisie.

#174 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 styczeń 2010 - 22:07

Jaki samochód do 14 tyś pozazdroscic tylko...musial ktos im malo jezdzic,takie auta w dzisiejszych czasach to naprawde zadkosc

@bobek.. napisalem ze to ojciec, nie ja

#175 Share MarioCCH

MarioCCH

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 22:07

Jaki samochód do 14 tyś tak właśnie zauważyłem ;) spoko ja nie chce się tu wymądrzać przeżyłem troche już z autami ale z rx-8 to niestety nic prócz małej przejażdżki za kierownicą ale ang. ;) co do v70 wygląda zachęcająco tylko sprawdz z mechanikiem automata i nic tylko się cieszyć :P

#176 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 22:09

Jaki samochód do 14 tyś

A coś takiego? http://www.otomoto.p...ow&id=C10279178

Jeśli wszystko co o nim pisze to prawda, to osobiście bym kupował (właśnie taki model miałem brać, ale wyszło troszkę inaczej). Automat i webasto dwa duże plusy ;)

#177 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 22:12

Jaki samochód do 14 tyś

pozazdroscic tylko...musial ktos im malo jezdzic,takie auta w dzisiejszych czasach to naprawde zadkosc

Auto od:
-mojej dobrej znajomej
-starej panny Dodany obrazek
-w zimie nie jeżdżone
-a najlepsze że pani ta całe swoje życie przepracowała w salonie Volvo (i tam to Volvo było kupione i serwisowane)
-ale za to nie mam szczęścia w kartach i miłości Dodany obrazek
@Bogdan-coś mi świta że V70+automat to nie było najlepsze połączenie...

Edytowany przez jaro, 14 styczeń 2010 - 22:13.

#178 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 styczeń 2010 - 22:13

Jaki samochód do 14 tyś

Wybacz.

#179 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 styczeń 2010 - 22:14

Jaki samochód do 14 tyś to jak nie masz szczescia w milosci to bierz ta znajoma i bajeruj ja! mowisz ze jest stara panna ;) takie tez maja pragnienia hehe

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#180 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 22:15

Jaki samochód do 14 tyś @ jaro no niech o ostatnim podpunkcie się żona dowie ...
Co do automatu to nie wiem, wybrałem inną markę też z automatem i w Volvo już sie na nie zagłębiłem ;)