Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki samochód do 14 tyś

401 odpowiedzi na ten temat

#141 Share pawel5314

pawel5314

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 97 postów

Napisany 11 styczeń 2010 - 21:50

Jaki samochód do 14 tyś polecam Volvo V40 1.9TDi od zakupu zrobilem prawie 100tys km bez ani jednej awari-jedynie esploatacja-oleje,filtry, itd (auto ma juz 220 tys km) auto lepszej klasy, blachy w ocynku...itd, itp choc VW i Audi sa rowniez godne polecenia , a do 14 tys to mozesz kupic jakas B4 VW w TDI w poprawnym stanie- i to chyba bylby najlepszy wybor, dodam ze cena na benzyniaki rosnie a diesle tanieja!!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki samochód do 14 tyś Dzisiaj, 14:05
  •  

#142 Share frutis

frutis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 11 styczeń 2010 - 22:15

Jaki samochód do 14 tyś Jest mowa o trójce to dorzucę swoją opinie. Jeżdżąc troszkę tym modelem tyle że w kombi. Samochód w wersji m-pakiet seryjnie obniżony i utwardzony do tego 18 calowe alu 225 przód i tył na 245. Ale za to prezentuje się całkiem całkiem dla oka B) Coś a coś, jazda po polskich drogach tragedia. Samochód nie mieści się w naszych koleinach rzuca nim jak by zbieżności nie miał, do tego dochodzą dziurawe drogi co wiąże się z tym przecinanie opon B) Natomiast prowadząc samochodzik po drużkach za odrą rewelacja, po prostu samochodzik sobie płynie B) B) B)
Poza tym samochodzik sprawuje się jak na razie OK
to takie moje wnioski na temat jazdy trójką B)

#143 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 styczeń 2010 - 23:06

Jaki samochód do 14 tyś

A może ochłoń choć trochę i nie mierz wszystkich swoją miarą? To tak jakbym sie dziwił czemu inni nie jeżdżą np. Patrolem 4.2 podniesionym 5", bez stabilizatorów, na fedimach 37x12,5... ach ta polska mentalność, ludzie nie mają jaj żeby jechać w trase 500km takim autem, prawda? Już troche rozumiesz czy dalej jesteś zaślepiony?

no i wlasnie ty sie zaliczasz do tej mentalnosci typowo polskiej...pytaliscie co mam to napisalem,nie chcialem sie chwalic ale jak juz ktos nalegal to pokazalem a Ty czlowieku obracasz kota ogonem.

ps rx8 pali przy mojej jezdzie dynamicznej 20l. Gowno prawda ze da sie zejsc do 12l, ja jeden bak jezdilem bardzo oszczednie, w trasie i wyszlo 14l Zimą...

#144 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 12 styczeń 2010 - 00:30

Jaki samochód do 14 tyś Sobie miej ten samochód, czy ja gdzieś o nim wspomniałem? Napisałem o koledze który miał Subaru i powodach dla których go sprzedał, a Ty widzisz problem w mojej mentalnosci (tak, polskiej, bo jestem Polakiem). Masz jakieś kompleksy że tak sie czepiasz? A może jeździsz jak wieśniak któremu wystaje słoma z bagażnika i to Cie zabolało? Bo naprawdę nie wiem o co Ci chodzi że tak wypominasz mi tą mentalność...

#145 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 styczeń 2010 - 07:32

Jaki samochód do 14 tyś Czy to takie dziwne, że Polacy chcąc jeździć wygodnie, komfortowo i oszczędnie? Po co kupować auto, które nawet nie wykorzysta połowy swojego potencjału jeżdżąc po mieście. albo na trasie. Tym samym podziwiam ludzi, którzy mają pasję i chcą jeździć nietuzinkowymi autami. Przymykając oko na wady i koszty użytkowania. Ja wolę auto praktyczne, a niech to wymarzone czeka na lepsze lata.

#146 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 styczeń 2010 - 08:26

Jaki samochód do 14 tyś

Sobie miej ten samochód, czy ja gdzieś o nim wspomniałem? Napisałem o koledze który miał Subaru i powodach dla których go sprzedał, a Ty widzisz problem w mojej mentalnosci (tak, polskiej, bo jestem Polakiem). Masz jakieś kompleksy że tak sie czepiasz? A może jeździsz jak wieśniak któremu wystaje słoma z bagażnika i to Cie zabolało? Bo naprawdę nie wiem o co Ci chodzi że tak wypominasz mi tą mentalność...

no moze i nie wspomniales. Kompleksy oczywiscie ze mam,kazdy je chyba ma. Tak jestem z wioski i jestem wiesniakiem, jezzde po mojeje wsi Mazda RX-8 w bagazniku mam 2 bele na dachu 14 snopków siana. tyle w tym temacie

#147 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 12 styczeń 2010 - 13:45

Jaki samochód do 14 tyś @Hubert
Ok, ale ciągle nie wyjaśniłeś mi o co Ci chodziło we wcześniejszych wypowiedziach.

@Bobek
Lubię auta mniej lub bardziej wyjątkowe (niekoniecznie krzykliwe) i jak najbardziej jestem za pasją czy legendą, niestety rzeczywistość często potrafi zweryfikować najsilniejsze chęci i nawet zagraniczna mentalność tu nie pomoże B)

#148 Share Macius

Macius

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 646 postów
  • Zainteresowania:WINO KOBIETY I ŚPIEW

Napisany 13 styczeń 2010 - 21:44

Jaki samochód do 14 tyś Jeśli auto do 14tyś to tylko i wyłącznie Opel Vectra B Sami taką mamy z 1999r. i śmiga jak ulał wygodna mało pali a te swoje 130KM ma ;)

#149 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 styczeń 2010 - 20:54

Jaki samochód do 14 tyś Kiedys rodzice mieli Vectre B kombi...po 5 latach auto mialo przejechane ciut poand 600,000km. Byla to bodajze benzina 1,8. Jedyna usterka w chwili sprzedazy to elektryczne szyby , ktroe od strony kierwocy nie dzialalo. Auto bylo solidne, w ciagu tych 600,000km nie mialo powaznej awarji,a bylo kilka razy w rowie,na bandzie itd , z awarji bylo chyba raz sprzeglo wymieniane.

#150 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 21:04

Jaki samochód do 14 tyś ponad 300km dziennie w Polsce każdego dnia, chyba rekord naszego kraju ;)
A zawieszenie oryginalne do końca było ? ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#151 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 styczeń 2010 - 21:14

Jaki samochód do 14 tyś bogdan ale te 300km to jest jak najbardziej realne przynajmniej dla mnie
;) a zawias to tam pewnie z 8 juz siedział

#152 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 21:19

Jaki samochód do 14 tyś dokładnie 328km wliczając soboty i święta, jako samochód przedstawiciela handlowego, możliwe, dlatego też uznaje to za rekord Polski ;)

#153 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 styczeń 2010 - 21:22

Jaki samochód do 14 tyś no bywaly dnie gdzie mama jezdila do pragi i spowrotem w caigu 24h. Dodam ze mieszkamy na podlasiu, byly tez podroze do kijowa,doniecka itd... to byly czasy jak mama handlolwala nawozami , zbozem i musiala strasznei duzo jezdzic , amortyzatory tez byly wymieniane.

#154 Share MarioCCH

MarioCCH

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 21:27

Jaki samochód do 14 tyś

Kiedys rodzice mieli Vectre B kombi...po 5 latach auto mialo przejechane ciut poand 600,000km. Byla to bodajze benzina 1,8. Jedyna usterka w chwili sprzedazy to elektryczne szyby , ktroe od strony kierwocy nie dzialalo. Auto bylo solidne, w ciagu tych 600,000km nie mialo powaznej awarji,a bylo kilka razy w rowie,na bandzie itd , z awarji bylo chyba raz sprzeglo wymieniane.

kolego daj sobie spokój z tym przebiegiem w oplu. Co do rx-8 każdy licznik idzie kręcić więc nie opowiadaj mi bzdur. Osobiście sprowadzam auta na handel z holandii ale nie będę się tu rozpisywał ;) Co do autka do 14tyś to tak jak kolega myśli.. Golfik IV 1.4 spokojnie wystarczy. Jest to autko godne polecenia nie kupuj tylko TDI bo to są dobre silniki ale przebiegi mają spore więc wiesz... jedno co mogę powiedzieć to tylko w 5 drzwiach (bardziej praktyczny) szybciej idzie później sprzedać. Nie kupuj żadnych opli, fiatów czy innych wynalazków przerabiałem ten temat to wiem co mówię. Możesz pomyśleć też o a3 ale za te pieniążki nic ładnego nie znajdziesz. Polecam ci naprawdę golfika 1.4 sam jadę po niedzieli po takie cudo dla dziadków :)Jeśli chcesz to służę pomocą Pozdro

#155 Share karolu

karolu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 581 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 21:34

Jaki samochód do 14 tyś A powiedzcie coś o volvo V70, pomijając że silnik ma dużą pojemność i wogóle to duży samochód..... Warto czymś takim się interesować? Chodzi mi o 97-00 rok

#156 Share MarioCCH

MarioCCH

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 21:37

Jaki samochód do 14 tyś Kolego volvo to legenda ;) v70 dobre autko uważaj na przebieg i na to aby był zarej. w PL tak nawet ok autko

#157 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 21:38

Jaki samochód do 14 tyś Warto,warto-może u mnie będzie takie coś stało-tyle że w wersji "S"-z tego co czytałem bardzo zacne i mało awaryjne auto.

#158 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 styczeń 2010 - 21:39

Jaki samochód do 14 tyś no wlasnie widze jaki z ciebie znawca...w rx8 nie da sie krecic i tyle. zmniejszysz przebieg ale 3 razy zapalicz auto i wraca do poprzedniego stanu, zobacz na aukcjach roznych te auta i zastanow sie czemu ludzie sprzedajacy te auta z przebiegiem ponad 100tys nie cofaja ich? takie auto jak ma przejechane 100,000 jest malo atrakcyjne a ludzie mimo to nie cofaja ich. Wiec moze ty sie zastanow co piszesz. masz tu specjalisto specjalnie dla ciebie wygrzebalem zdjecie ze stanem licznika
http://www.bankfotek.pl/view/504080

#159 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 14 styczeń 2010 - 21:39

Jaki samochód do 14 tyś @ MarioCCH Fajne silniki posiada to autko szczególnie godny polecenia jest 2,5TDI z Audi, rzędowa piątka. Części nie nalezą do tanich, ale auto nie jest awaryjne. Bagażnik taki że można krowę poubojowa wozić ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#160 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 styczeń 2010 - 21:43

Jaki samochód do 14 tyś i jeszcze cos do mariochhc@ a ty myslisz ze kazde auto jakim handlujesz ma orygimalyn przebieg?? oni cie w chu... robia za przeproszeniem , u nas mial oryginalny przebieg i zanim zostal sprzedany musial ojciec cofnac go do 80,000 km