Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki samochód do 14 tyś

401 odpowiedzi na ten temat

#121 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 11 styczeń 2010 - 15:37

Jaki samochód do 14 tyś

no i walsnie to jest ta polska mentalnosc :/ nie ma drog zeby jezdzic! za duzo pali! pozostawie bez komentarza

Cieszymy sie razem z Tobą że masz pieniądze i masz gdzie jeździć.

A może ochłoń choć trochę i nie mierz wszystkich swoją miarą? To tak jakbym sie dziwił czemu inni nie jeżdżą np. Patrolem 4.2 podniesionym 5", bez stabilizatorów, na fedimach 37x12,5... ach ta polska mentalność, ludzie nie mają jaj żeby jechać w trase 500km takim autem, prawda? Już troche rozumiesz czy dalej jesteś zaślepiony?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki samochód do 14 tyś Dzisiaj, 04:50
  •  

#122 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 11 styczeń 2010 - 15:53

Jaki samochód do 14 tyś @frutis to fakt gdyby szalal na torze prawdopodobnie nic by im sie nie stalo, a niestety taki slup, czy drzewo nie pochloni ani dżula energii
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#123 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 styczeń 2010 - 18:59

Jaki samochód do 14 tyś

no i walsnie to jest ta polska mentalnosc :/ nie ma drog zeby jezdzic! za duzo pali! pozostawie bez komentarza

tzn ja to widze tak ze wiekszosc ludzi w polsce woli kupic typowo cywilny samochod niz sportowa zabawke, zreszta ja mysle tak jak wiekszosc ludzi i napewno do jazdy na codzien nie kupilbym rx8 bo jazda takim samochodem czy tez audi a4 czy b4 i innymi ktore maja podobne wymiary do nich po prostu jest dla mnie za male a o golfie czy a3 juz nie wspomne albo po prostu przyzwyczailem sie do wielkosci miejsca w a6 B) a i nie dla kazdego idealne auto sportowe to rx8 z poj 1.3 bo jak dlamnie synonim auta sportowego to bmw seri8 a poj silnika to 4 albo 5 litrów wiec same oplaty jak dla mnlodego kierowcy sa dosc duze a i cenie benzyny nie wspomne w przeciwienstwie do rx8 gdzie poj jest mala i spalanie nie duze

#124 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 11 styczeń 2010 - 19:03

Jaki samochód do 14 tyś 1,3 w Wanklu to nie 1,3 w zwykłym silniku !

#125 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 styczeń 2010 - 19:05

Jaki samochód do 14 tyś ale ubezpieczenie placisz za poj 1,3 oto mi chodzilo

#126 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 11 styczeń 2010 - 19:24

Jaki samochód do 14 tyś

w przeciwienstwie do rx8 gdzie poj jest mala i spalanie nie duze

w wanklach wlasnie spalanie jest duze, wynika to z niekorzystnego ksztaltu komory spalania i nic w tej materii raczej nie da sie zrobic B)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#127 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 styczeń 2010 - 19:30

Jaki samochód do 14 tyś tylko ze on sie w 11l zmiesci a takie 4 czy 5 litry to nie bardzo ponizej 15 zejdzie

#128 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 11 styczeń 2010 - 19:34

Jaki samochód do 14 tyś no dobra ale ma mniejsza moc i mniejsza mase. wankiel w zuzyciu paliwa nie ma szans z konwencjonalnym benzynowym silnikiem (oczywiscie porownywalnych parametrow).

rx-7 juz tak wcale mniej od 5 litrowego bmw nie palila B)

#129 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 11 styczeń 2010 - 19:54

Jaki samochód do 14 tyś takie średnie spalanie dla RX8 to tak około 13-14 literków, http://www.autocentr...anie/mazda/rx8/

#130 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 styczeń 2010 - 20:02

Jaki samochód do 14 tyś kiedys gdzies czytalem to ze sie w 12L mieści, to jak tak to ja wole bmw 850 niz ta japonska zabaweczke B) brzozak a ty masz jeszcze jakies auto oprócz golfa?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#131 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 11 styczeń 2010 - 21:05

Jaki samochód do 14 tyś mam B)
niedlugo mam nadzieje, ze kupie nastepne B) czeka na mnie, ale zdradze dopiero jak uda mi sie je zakupic B)

#132 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 styczeń 2010 - 21:09

Jaki samochód do 14 tyś a mozesz sie pochawilic tym co teraz masz? bo z tego co gdzies kiedys slyszałem to jakies od podstaw robiles auto...

#133 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 11 styczeń 2010 - 21:11

Jaki samochód do 14 tyś mam 3x golf mk2 B) kiedys jednej osobie po pijaku na PW sie chwalilem, a na ogolnym forum to nie, wlasnie ta dwojke robie od podstaw B)

a w trojce to nic wielkiego sie nie dzieje, chcialem kiedys swapa robic, ale nie zdecyduje sie na niego.

natomiast nastepny nie bedzie juz vw, ale tez z niemiec B)

#134 Share michal651

michal651

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisany 11 styczeń 2010 - 21:14

Jaki samochód do 14 tyś no właśnie brzozak2 pochwal się golfikiem B) Bo go jeszcze nie widziałem a ciekaw jestem B)

#135 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 styczeń 2010 - 21:15

Jaki samochód do 14 tyś moze e30 ma byc tym nastepnym? to jesli mozesz to zarzuc zdjecia 2, a lbo chociaz sie pochwal w jakim stylu "wykonany"

#136 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 11 styczeń 2010 - 21:29

Jaki samochód do 14 tyś rat style, e30 - uwielbiam ten model, ale niestety na razie nie czas na niego. prosze nie zgadywac, bo i tak nie puszcze pary z geby (nie chce zapeszac) B) B)

#137 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 styczeń 2010 - 21:33

Jaki samochód do 14 tyś e30 to jest maszyna sam mam chrapkę na takie cudo B) to albo jakies mesiek albo audi bedzie twoim nastepnym samochodem? B) a zdjecia twojego golfa mozna gdzies na forum znalezc?

#138 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 11 styczeń 2010 - 21:39

Jaki samochód do 14 tyś gdzies tam byly, ale sa juz nieaktualne. moge ci podeslac na PW, na forum nie ma sensu wstawiac, w koncu nie do tego jest.

ps. nie pusjmy wiecej tematu starymi golfami B)

#139 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 11 styczeń 2010 - 21:39

Jaki samochód do 14 tyś zdradzisz VW, czy może coś innego z VAG? B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#140 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 11 styczeń 2010 - 21:48

Jaki samochód do 14 tyś juz mowilem, ze z niemiec i tyle wystarczy - dziekuje B)