Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki samochód do 14 tyś

401 odpowiedzi na ten temat

#101 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 styczeń 2010 - 09:02

Jaki samochód do 14 tyś Tak polecam bo zrobienie poduch to pikus...wole jezdzic bez,,poduch'' niz dresiarskim golfem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki samochód do 14 tyś Dzisiaj, 02:09
  •  

#102 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 styczeń 2010 - 09:08

Jaki samochód do 14 tyś Hehe sam mam golfa ale jeszcze nigdy nie jechałem nim w dresie B) . Myśląc tymi kategoriami to podobno geje bardzo lubią Mini...
Mając 14 tysięcy chyba lepiej kupić sprawny i praktyczny samochód, niż rozbity, ale "stylowy".

#103 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 styczeń 2010 - 09:16

Jaki samochód do 14 tyś Nie kazdy jezdzi w dresie ale te auto ma taka renome. I prosze nei mowicie ze golfy to dobre auta bo nie znam absolutnie nikogo kto kupilby golfa i po krotkim czasie nie naprawial w nim czegos,fenomen tych auto tkwi w tym ze czesci z rozbitych aut jest pod dostatkiem i w tym ze sa beznadziejnie proste w naprawie. Dlatego jezdzi ich tyle po Polsce. Ja majac 45tys do wydania na auto nie kupowalem zednego luksusowego auta,zadnej limuzyny ktora ,,malo pali,jezdzi sie swietnie,i jest bezawaryjna-to mnie najbardziej smieszy bo kazda rzecz a w tym auto jest awaryjne, nie szukalem auta typu BMW 5 , AUDI A6 VW Passat , szukalem tak zeby znalezc cos czego nikt nie ma i jest malo spotykane.

#104 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 styczeń 2010 - 10:56

Jaki samochód do 14 tyś to czym sie hubert wozisz?

#105 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 11 styczeń 2010 - 11:03

Jaki samochód do 14 tyś A ja myślałem że dresiarski samochód to BMW B) Co do Mini, to rzeczywiście albo jeżdżą nim geje, albo kobitki, w okolicy dwie takimi autkami śmigają. Jako facet nigdy bym tego auta dla siebie nie kupił, żonie a i owszem B)

#106 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 styczeń 2010 - 11:22

Jaki samochód do 14 tyś tomasek miesiac temu kupilem rx-8

#107 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 11 styczeń 2010 - 11:54

Jaki samochód do 14 tyś widzisz... niektórzy lubią jak ich samochód krzyczy z daleka, jaki to jego właściciel jest oryginalny, a inni wolą za ta kasę kupić np M5 i patrzeć jak tacy w krzyczących autkach patrzą na tył M-power B)
Autko za 14tyś jako typowy "dupowóz" to skoda Fabia tani w eksploatacji i dość obszerny

#108 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 11 styczeń 2010 - 12:26

Jaki samochód do 14 tyś A jeszcze inni wolą kupić stare autko ale zadbane i z małym (oryginalnym żeby nie było Dodany obrazek ) przebiegiem i spędzać czas przeznaczony na pobyt w kanale Dodany obrazek po prostu za kółkiem...

#109 Share michal651

michal651

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisany 11 styczeń 2010 - 12:29

Jaki samochód do 14 tyś za 14 tys to można już przyzwoite autko mieć. Jeśli nie przeszkadzałby nadmiar przestrzeni itp B) to można poszukac opla omegi z ok 2000-2001 roku nawet z dieselkiem B)

tomasek miesiac temu kupilem rx-8

Możesz wrzucić fotki?

#110 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 styczeń 2010 - 13:09

Jaki samochód do 14 tyś bogdan bmw m3 na torach ma taki sam czas jak rx8 wiec nie patrzylbym na tyl mpowerow.
wrzucic moge ale po co? to jest przeciez profil rolniczy nie motoryzacyjny

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#111 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 11 styczeń 2010 - 13:16

Jaki samochód do 14 tyś rx 8 kupiles jako nowe czy uzywke, jak uzywke to z jakim przebiegiem. nie boisz sie uszczelnien w tym aucie?
rx-8 to super wozek, sam bym chetnie takim smigal, ale nie kupilbym uzywki.

co do golfiarzy, to zapraszam np. na vw manie, pogadaj z ludzmi ktorych auta reprezentuja poziom i wtedy sie dowiesz czy sa "wiesniakami" czy nie B)

ja w mini tez bym sie nie widzial, tak samo jak w tt, czy peugeocie 206 cc itp. no chyba ze chodzi o stare mini, to wtedy jak najbardziej B)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#112 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 styczeń 2010 - 13:25

Jaki samochód do 14 tyś rx8 kupilem uzywana z 2005 roku przebieg 45,000km. + w tych autach jest to ze w zaden sposob nie da sie cofnac przeiegu,tzn da sie cofnac ale gdy zapalisz 3 razy auto stan licznika wraca do oryginalnego. W RX-8 zreszta jak i w kazdych wanklach jest jeden problem,niemcy wymyslajac ten silnik wszsytko zaplanowali wzorcowo,tlok itd, lecz mieli problem z uszczelnieniem tego auta dlatego tez zalecane jest co 120-150 tys km wymiana uszczelnienia tloka. koszt to jakies 3000zl ale pozniej auto jezdzi drugie tyle. W Kobylce kolo wawy jest taki koles Tomek-pseudo internetwoe RXWAWA...jest to najlepszy znawca w Polsce jak i nie w Europie od tych aut, od zniw szukalem jakiejs sensownej oferty a gdy w grudniu znalalzem to pojechalem z nim obejrzec i mowil ze stan jest wzorcowy. Po takich slowach fachowca nie balem sie kupic tego auta,zreszta kto zna RXWAWe ten potwierdzi to ze nie ma wiekszego mozga od aut w polsce.
Jesli interesuje Cie Brzozak to auto i jestes zainteresowany kupnem takiego to zapraszam na jazde probna ;p obejrzysz auto , bo inaczej ono wyglada na zdjeciach a inaczej na live. Uzywki w dobrym stanie trzeba naprawde dlugo szukac badz miec szczescie i znalezc od razu. Jest sporo,zwlaszcza w okolicahc radomia ,,skladanych'' rx, jedna jak ogladalem to nawet miala zaszpachlowany szyberdach ;/ I tak jak mi ktos kiedys powiedzial NIE BOJCIE SIE KUPOWAC SZYBKICH SPORTOWYCH AUT

#113 Share michal651

michal651

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisany 11 styczeń 2010 - 13:29

Jaki samochód do 14 tyś

wrzucic moge ale po co? to jest przeciez profil rolniczy nie motoryzacyjny

chociaż 1 fotke B)

#114 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 11 styczeń 2010 - 13:30

Jaki samochód do 14 tyś aha no to ciesze sie, ze kupiles to auto swiadomie, bo wlasnie z nimi jest bardzo czesto tak, ze sprzedaje sie ze wzgledu na zuzycie B)

nie wiedzialem, ze tak tanio mozna remontowac ten silnik. jakbys kiedys mial okazje to robic to napisz jak wyszlo, moze byc na PW B)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#115 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 styczeń 2010 - 13:55

Jaki samochód do 14 tyś sam napewno nie bede tego robil. Zaprowadze do kobylki tam mi zrobi rxwawa dobrze , tanio.
zdjecie juz wrzucam na http://www.bankfotek.pl/view/500637

juz wrzucone, najlepiej zapisac na dysku bo duzy rozmiar a nie mam programu do zmniejszania

#116 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 11 styczeń 2010 - 13:59

Jaki samochód do 14 tyś

NIE BOJCIE SIE KUPOWAC SZYBKICH SPORTOWYCH AUT

Tylko gdzie nimi jeździć? Kolega miał kiedyś Impreze GT, sprzedał po pół roku - 1. koszty utrzymania, 2. jazda do 3000rpm nie cieszy... Był na kilku pojeżdżawkach gdzie auto mogło rozwinąć skrzydła ale tylko tam, chyba żeby jeździć po ulicy jak wieśniak któremu wystaje słoma z bagażnika.

#117 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 styczeń 2010 - 14:03

Jaki samochód do 14 tyś no i walsnie to jest ta polska mentalnosc :/ nie ma drog zeby jezdzic! za duzo pali! pozostawie bez komentarza

#118 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 11 styczeń 2010 - 14:12

Jaki samochód do 14 tyś no generalnie @mirasek ma racje, nie ma na razie ogolnie dostepnych torow, by posmigac autem o sportowym charakterze, ja tez nad tym ubolewam.

natomiast w miescie czasem mozna poganiac, jak jest mniejszy ruch, albo znalezc boczna droge z dobra nawierzchnia i lykac zakrety B)

ktora masz wersje silnikowa?

#119 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 styczeń 2010 - 14:15

Jaki samochód do 14 tyś ja mam revolution 231km 6 biegow...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#120 Share frutis

frutis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 11 styczeń 2010 - 14:21

Jaki samochód do 14 tyś

natomiast w miescie czasem mozna poganiac, jak jest mniejszy ruch, albo znalezc boczna droge z dobra nawierzchnia i lykac zakrety B)

zawsze można wziąć przykład z Pana Zientarsiego B) tylko uważać filary od wiaduktów B)