Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki samochód do 14 tyś

401 odpowiedzi na ten temat

#321 Share VarioSpeed

VarioSpeed

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja Sport Informatyka Rolnictwo Zwierzęta

Napisany 17 czerwiec 2010 - 13:35

Jaki samochód do 14 tyś

Synek nie kadź bo nie wiem czy dam radę kolejnej wypowiedzi na tym poziomie. Mnóstwo przykładów a gimnazjalista bredzi cały czas o jednej turbinie i nawet nie potrafi podać oryginalnej ceny części z ASO Audi/VW ze swoich katalogów bo wie swoje :) Coś mało kreatywna ta dzisiejsza młodzież szkolna, spodziewałem się ciekawych informacji, jakichś danych w celu poparcia zdania, silnych argumentów przebicia, a tu widać tylko ociężałość intelektualną i słomę z butów na odległość... jestem niepocieszony tym stanem rzeczy :)

Zważaj sobie gnoju, jeśli do mnie coś masz powiedz mi to prosto w oczy, synek to będziesz mógł mówić do swoich przygłupich dzieci ale nie do mnie... słoma to może tobie wystaje z butów... nie moja wina że rodzice nie umieli cie wychować i wyrosłeś na takiego gbura i wieśniaka(nawet zapewne nie znasz podstawowego sawuarwiwr'u i ubierasz się bez stylu jak niemiec. Nie chodzę do gimnazjum tylko do Liceum jak coś... A ty co studencik to fajny jesteś tak? Bez ściągi to sobie rady nie dajesz, taki mądrala z ciebie co? Mogę dać Ci wiele przykładów ale dla takich ludzi szkoda mi czegoś szukać i zawracać sobie głowy, a czego ty ode mnie oczekujesz? Jaką ty tą część chcesz? Jakich katalogów czy ja się tym zajmuje? Nie napisałeś nawet jakiej części i masz do mnie pretensje...?
Szkoda mi właśnie że w naszym kraju są takie chamy i gbury jak ty psują opinię naszemu kraju... Nawet nie piszę dużymi literami "Ty" "Ci" bo tacy ludzie jak ty nie zasługują na szacunek... Szkoda nerwów na takie głupie sprawy, nie będę się już wypowiadał na ten temat ja wiem swoje a ty swoje.

@tomasek
No właśnie a na allegro jest np. za 1500zl http://allegro.pl/it...43_km_vj36.html

Wyhamuj, bo to nie chamski festyn

Edytowany przez krolikNH, 17 czerwiec 2010 - 19:37.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki samochód do 14 tyś Dzisiaj, 17:34
  •  

#322 Share kamil20

kamil20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 17 czerwiec 2010 - 14:07

Jaki samochód do 14 tyś

Farcie co do meganki to nigdy w życiu tego złomu nie chcę widzieć miałem to coś 1,9D czysty fakt że to miało prawie 300 tyś przebiegu ale jak to się sypać zaczęło to za naprawy można by było kupić drugą taką samą. Co do silnika to nic mu nie było od wymiany do wymiany łyżeczki oleju nie brała ale te podzespoły to szok.

Jak mogłeś mieć ten samochód i dobić nim ok.300 tys km(załóżmy że mniej bo pewnie był używany) jak masz 15 lat????? :)
No i jak dla mnie to zasługuje na pochwałe że dopiero przy tym przebiegu zaczeło się sypać, no ale Twoja opowieść jest mało realna i wiesz dlaczego.

#323 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 czerwiec 2010 - 15:19

Jaki samochód do 14 tyś @VarioSpeed a Nam szkoda czasu dla Ciebie... Ponowie Władza dajcie mu urlop. :)

#324 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 17 czerwiec 2010 - 15:36

Jaki samochód do 14 tyś Czemu forum musi być przepełnione polemiką? tu powinna być prowadzona dyskusja.

#325 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 czerwiec 2010 - 16:29

Jaki samochód do 14 tyś Ja tu widzę raczej sztandarowy przykład świeżego użytkownika, który z hukiem rozpoczyna karierę na forum. :)

#326 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 czerwiec 2010 - 16:45

Jaki samochód do 14 tyś

Człowieku mam Ci dać katalog japońskich części? Sprowadzenie takich części kosztuje... Dlaczego części do maszyn rolniczych zachodnich są droższe? Bo sprowadzenie tego kosztuje... Możesz pojechać sam do żółtka i tam część będzie tańsza tak samo jak pojedziesz do Francji czy do USA tylko, że trzeba doliczyć do tego koszty transportu...
Sam chciałem Lancera EVO IX albo X ale boję się jakie będą koszty naprawy takiego samochodu.

ja slyszał od chłopa z parafi ze do lancera takiego co ma na 4 kola napeda to jeden amortyzator kosztuje 2000złDodany obrazek i dlatego nie lubie azjatówDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazek

a i sam pokazałes ze jestes gburem i wiesniakiem bo nie potrafisz odpowiedziec na proste pytania stawiane ci przez @miraska a tylko go wyzywasz

#327 Share VarioSpeed

VarioSpeed

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 17 czerwiec 2010 - 17:19

Jaki samochód do 14 tyś tzn. jakie? i co to ma do tego? że nie odpowiedziałem na pytanie to znaczy że jestem gburem i wieśniakiem ta? fajnie :)
A szanowny bobku za co? Z co niektórych z was to ostre lizusy są... :) Ja nie mam zamiaru się z nikim kłócić ale to sam @mirasek do tego dąży...

Cytowanie poprzedniego posta po raz 1.

Edytowany przez krolikNH, 17 czerwiec 2010 - 19:35.

#328 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 czerwiec 2010 - 17:29

Jaki samochód do 14 tyś Zadał Ci tylko pytania, a Ty zamiast uprzejmie odpowiedź albo powiedź nie wiem, brniesz dalej w bezsensowny potok słów...

#329 Share VarioSpeed

VarioSpeed

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 17 czerwiec 2010 - 17:39

Jaki samochód do 14 tyś No to odpowiedziałem ale przecież to Mirasek zaczął mi ubliżać... chłopczyku itp. Nie mam żadnego katalogu z częściami bo nie prowadzę takiej firmy... Mój wujek zamawia dużo takich części więc wam o tym napisałem jak to bywa z japońskimi samochodami no ale oczywiście najlepiej naskakiwać na chłopaka i mu ubliżać? Można napisać nie zgadzam się z tym co mówisz no i dobra, można to jakoś spokojnie rozwiązać bez żadnych niepotrzebnych sprzeczek i ubliżeń.

Cytowanie poprzedniego posta po raz 2.

Edytowany przez krolikNH, 17 czerwiec 2010 - 19:36.

#330 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 czerwiec 2010 - 18:07

Jaki samochód do 14 tyś Zacząłeś pisać o cenach części do VW i Audi, więc mamy prawo sądzić, że znasz je skoro się o nich wypowiadasz. Poza tym jeżeli przedstawiasz jakąś teorie a ktoś inny prosi o uzasadnienie to w dobrym tonie jest poprzeć swoją tezę rzeczowymi argumentami. Nie prościej było napisać, że nie masz przy sobie katalogów a wujek zamawia dużo części i stąd czerpiesz swe spostrzeżenia. :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#331 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 17 czerwiec 2010 - 18:44

Jaki samochód do 14 tyś

Pisałem już że oryginalna turbina do mazdy 6 kosztuje 10tys prawie :) inna pasująca z intercarsu kosztuje 2tys ale to nie jest oryginał Mazdy

VW Passat 1.9 tdi 2000-2005 130KM turbosprężarka kosztuje 2613zł
Mazda 6 2.0 Di 121 Km 2002-> turbosprężarka kosztuje 2787 zł

zamienniki tej samej firmy

dane z katalogu intercars, trochę stara baza cennikowa bo ma chyba 2 tygodnie

#332 Share VarioSpeed

VarioSpeed

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 17 czerwiec 2010 - 18:44

Jaki samochód do 14 tyś

Zacząłeś pisać o cenach części do VW i Audi, więc mamy prawo sądzić, że znasz je skoro się o nich wypowiadasz. Poza tym jeżeli przedstawiasz jakąś teorie a ktoś inny prosi o uzasadnienie to w dobrym tonie jest poprzeć swoją tezę rzeczowymi argumentami. Nie prościej było napisać, że nie masz przy sobie katalogów a wujek zamawia dużo części i stąd czerpiesz swe spostrzeżenia. :)

Przecież pisałem o tym że mój wujek się tym zajmuje... A o częściach audi i vw pisałem że nie ma takiej różnicy w cenie, tak takie informacje dostałem od wujka że oryginalne części z Japonii są droższe od części do europejskich samochodów, jeśli zamawia takie części to wie o czym mówi...

#333 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 17 czerwiec 2010 - 18:59

Jaki samochód do 14 tyś Kamil jest realna bo miał go mój ojciec chyba normalne że ja w takim wieku nie mogłem mieć samochodu :) no wiesz ona poszła(bez żadnych ingerencji w licznik) z przebiegiem ok 198 tysi :) bo licznik nie chciał liczyć a to nie przeszkadzało dla ojca więc nie chciało mu się tego robić :). Ale tak szacowaliśmy że ok 300 tyś ona miała na pewno. Według mnie to nie taki duży przebieg jak na diesla żeby przy 300 tyś zaczął się sypać :) no ale francuz potrafi :). Wiadomo że audi czy vw to dopiero dobrze dotarte gdy na liczniku 300 tyś :)

#334 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów

Napisany 17 czerwiec 2010 - 19:01

Jaki samochód do 14 tyś Ja miałem mazde 626 ostatni model no i sprawa miała się tak że cześci były nie dość że drogie to jeszcze dostać je był problem tarcze hamulcowe na tył szły do mnie trzy tygodnie chyba z samej Hiroszimy :) ale to było pare lat temu teraz może jest lepiej nie wiem bo się jej pozbyłem.

#335 Share kamil20

kamil20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 17 czerwiec 2010 - 19:06

Jaki samochód do 14 tyś @damjan nie szalał bym tak z trwałością audi i vw :) a akurat meganki 1 to dość dobre auta i za taką kase jak 14 tys wolałbym jednak meganke niż golfa :) Golfy cenią i za taką kase mozna trafić na worek bez dna :)
No i jeszcze sią zapytam czy ta megana była przed czy po liftowa??

#336 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 17 czerwiec 2010 - 19:06

Jaki samochód do 14 tyś Ale się porobiło :) a chłopczyk to jest bardzo ładne określenie (chyba że ktoś jest dziewczynką), w przeciwieństwie do gnoja, fu fu fuuu... :)

Dzięki Panowie za naświetlenie cen turbawek, a najśmieszniejsze jest to że ta miła pogawędka zaczęła się od wolnossącej Mazdy :)

#337 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów

Napisany 17 czerwiec 2010 - 19:13

Jaki samochód do 14 tyś

@damjan nie szalał bym tak z trwałością audi i vw :) a akurat meganki 1 to dość dobre auta i za taką kase jak 14 tys wolałbym jednak meganke niż golfa :) Golfy cenią i za taką kase mozna trafić na worek bez dna :)
No i jeszcze sią zapytam czy ta megana była przed czy po liftowa??

Megane I ZA 14 TYŚ co to by musiał być za sprzęt za tyle to już można LAGUNE II ZNALEZĆ.

#338 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 17 czerwiec 2010 - 19:18

Jaki samochód do 14 tyś Kamil ona była z końca "97 roku więc jeszcze przed liftingiem.Znajomy na A6 nie wiem chyba "96 rok 2,5TDI i ma ponad 300 i nic się nie dzieje. Tej zimy jak były mrozy po -20 parę to nie jeden miał problem on w garażu nie ocieplanym ja trzyma i jeździł co dziennie aku mówił że ma już chyba ze 3 lata ale wiesz zawsze to już wyeksploatowane to i owo. A ja to już nigdy renówki teraz mam 406 jak na razie żyleta jedyna wada za szybko traci na wartości ciekawo jak on się by sprawował gdyby miał 300 bo na razie 190 ale 300 to ja chyba nie zobaczę :)

#339 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 17 czerwiec 2010 - 19:25

Jaki samochód do 14 tyś sorki ze nie jestem w temacie bo nie czytałem go juz kupe czasu :)
juz na powaznie rozglądam sie za autkiem-w tej cenie z koleżanek Audiczek można wyrwać a4 b5 naturalnie 97/98 w benzynie w sedanie-jesli chodzi o diesla to albo 90km albo 110 tylko ze kombi...
mam dylemacik poniewaz juz mozna złapac vectre z roku 2000 w dwulitrowym diselu 101KM-jakie jest wasze zdanie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#340 Share VarioSpeed

VarioSpeed

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 17 czerwiec 2010 - 19:25

Jaki samochód do 14 tyś

Ale się porobiło :) a chłopczyk to jest bardzo ładne określenie (chyba że ktoś jest dziewczynką), w przeciwieństwie do gnoja, fu fu fuuu... :)

Dzięki Panowie za naświetlenie cen turbawek, a najśmieszniejsze jest to że ta miła pogawędka zaczęła się od wolnossącej Mazdy :)

Dla mnie to było obraźliwe bo kierowałeś to takim podtekstem jakbym był dzieckiem w towarzystwie dorosłych i bym nie miał prawa się odezwać... No a gnój to chłopiec który sobie za dużo pozwala... Ale to nie ważne pomińmy to.

@kamil20 jeśli kupisz takiego golfa zadbanego z książką serwisową i nie będziesz go katował to przy 300tys ten silnik będzie chodził bardzo ładnie tak samo jak wcześniej...